Jump to content

Molim vas da mi neko odgovori.. :)

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 madjarica

madjarica

Baby

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 20 June 2017 - 22:51

Pozdrav svima. Sa anksioznosti i blagom depresijom borim se par mjeseci, imala sam mnogo simptoma; mucnine, lupanje srca, glavobolje, bolovi u tijelu, trnci.. I jos mnogo toga. Radila sam mnogo pretraga, svi nalazi uredni. Ne pijem nista od lijekova, borim se nekako sama sa sobom i razgovorom sa psihijatrom. U posljednne vrijeme mi se desava kao neko strujanje, zujanje u nogama (stopalima) i bas me strah toga, skorz mi smeta taj osjecaj. Plus sam hipohondar, bas pomisljam da imam neku bolescinu.. Da li je iko imao ta strujanja?
Lijep pozdrav

#2 maza

maza

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 396 posts

Posted 21 June 2017 - 00:40

Naravno, kad me je anksioznost maksimalno drmala, imala sam te trnce, zujanja, kočenja, fantomske bolove, a nalazi su bili uredni. Kad sam počela da pijem lekove to se stišalo, mada me uhvati ponekad kad se jako uznemirim, ali popijem lekove, pa bude bolje.

#3 gianni

gianni

Depresivan

• Family senior
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,302 posts

Posted 21 June 2017 - 07:39

View Postmadjarica, on 20 June 2017 - 22:51 , said:

Pozdrav svima. Sa anksioznosti i blagom depresijom borim se par mjeseci, imala sam mnogo simptoma; mucnine, lupanje srca, glavobolje, bolovi u tijelu, trnci.. I jos mnogo toga. Radila sam mnogo pretraga, svi nalazi uredni. Ne pijem nista od lijekova, borim se nekako sama sa sobom i razgovorom sa psihijatrom. U posljednne vrijeme mi se desava kao neko strujanje, zujanje u nogama (stopalima) i bas me strah toga, skorz mi smeta taj osjecaj. Plus sam hipohondar, bas pomisljam da imam neku bolescinu.. Da li je iko imao ta strujanja?
Lijep pozdrav

Sto kaze dr, mozda ti je ipak potrebna terapija.

#4 madjarica

madjarica

Baby

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 21 June 2017 - 07:42

Hvala vam na odgovorima.
Pa mozda i jeste da bi mi se ovi simptomi makar malo umanjili, nekad je stvarno tesko boriti se sam sa sobom. Jucer sam cijeli dan imala simptome zbog te uznemirenosti. Idem svakako za par dana na kontrolu pa cemo vidjeti. :)

#5 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 263 posts

Posted 21 June 2017 - 07:47

mi svi pijemo lijekove uglavnom ,

ja sam bio bez terapije 4 godine , gurao na suvo , pre toga izlečio depresiju pa opet upao u depresiju jer sam bio bez terapije mislim .

tako da probaj svašta , hladno toplo tuširanje , preparate na bazi bilja ako imaš novaca i vidi

#6 Friedrich91

Friedrich91

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 394 posts

Posted 21 June 2017 - 09:01

Szia! Isten hozta a forumon.
Sa tim strujanjima sam imao i ja jakih problema jedno godinu dana unazad. Isto je bilo i lupanje srca. Mislim da je to jaka anksioznost. Bude dosta neugodno a i pogodno tlo za razvitak negativnih misli. Meni je osobno pomagalo kretanje i radjenje fizickih poslova, ali mi je i psihijatrica pokrila to s lekovima.
Drz se i zelim ti da se ti simptomi sto pre povuku.

#7 madjarica

madjarica

Baby

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 21 June 2017 - 09:43

View PostFriedrich91, on 21 June 2017 - 09:01 , said:

Szia! Isten hozta a forumon.
Sa tim strujanjima sam imao i ja jakih problema jedno godinu dana unazad. Isto je bilo i lupanje srca. Mislim da je to jaka anksioznost. Bude dosta neugodno a i pogodno tlo za razvitak negativnih misli. Meni je osobno pomagalo kretanje i radjenje fizickih poslova, ali mi je i psihijatrica pokrila to s lekovima.
Drz se i zelim ti da se ti simptomi sto pre povuku.

#8 madjarica

madjarica

Baby

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 21 June 2017 - 09:45

I ja sam primijetila da ih nema dok se krecem, cim ja legnem to odmah pocne sa zuji i onda nervoza jos veca 😤
Hvala puno svima na savjetima.. ❤

#9 pogresna

pogresna

tropical fruit

• Global moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,177 posts

Posted 21 June 2017 - 10:18

Madjarica, pozdrav i dobrodošla :crigon_04:

Evo ima opisa sličnih problema ili senzacija na koži, na još nekim temama, npr. ova

http://www.depresija...=0

pa možda će ti biti od koristi da pročitaš :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users