Jump to content

Prica o drogi

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 WANNABE

WANNABE

musko jbt

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8,003 posts

Posted 20 May 2018 - 22:44

View PostNevidljiva sjena, on 20 May 2018 - 22:21 , said:

Bas razmisljam kako mora da je mojim roditeljima. I ja sam razocaranje za njih jer se nekada puno ocekivalo od mene. Ja sam vidljivo inteligentniji i talentiraniji od vecine ljudi a nisam nista postigao u zivotu i depresivan sam vec desetljecima. Ne mogu ni zamisliti kako se tek osjecaju roditelji koji imaju djecu shizifrenicare. Ja barem mogu odrzati normalan posao, a opet sam roditeljima cesto teret i Znam da im je grozno gledati kako s godinama idem samo na gore.

mene ovo ubija
nesposobnost da najdrazim najlepsim najdivnijim NAJZASLUZNIJIM  ljudima pomognem u zivotu ili da im barem ne odmazem

#22 plavo

plavo

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 posts

Posted 20 May 2018 - 22:47

View PostSa1x87, on 19 May 2018 - 21:57 , said:

. za religiju se ne slazem. Ne bih rekao da mentalne osobe pretjerivaju u religiji... pa onda i covjek obolio od raka pretjeruje u religiji... svaki bolestan covjek se vise veze za Boga, nego zdrav, to je prirodno.

samo pojašnjenje,
i ja sam religiozan, ali iz iskustva red flag kada primjetim da se osoba previše uživila.

#23 Sa1x87

Sa1x87

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 597 posts

Posted 21 May 2018 - 16:12

Procitah ovde da su ljudi oboljeli od nekih psihickih smetnji inteligentniji... To je ziva istina, mudriji su... ali ih nista u zivotu nece. kako jedan rece: izdrzavaju ga majka i otac, fakat je tako, a svojim umom je od mnogih inteligentniji, i moze svasta, ali ga bolest sprijecava.

#24 Sa1x87

Sa1x87

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 597 posts

Posted 21 May 2018 - 16:13

View Postpablo, on 20 May 2018 - 22:40 , said:

Ja sam isto bio talenat za sve, ali nit sam se ozenio, nemam dece, nemam devojku, nemam fakultet,
posao, jb. me sex, droga i rnr, jedino sto mi je ostalo je pas i sifra f25.

haha pas je najbolji drug.

#25 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 21 May 2018 - 16:57

View Postpablo, on 20 May 2018 - 22:40 , said:

Ja sam isto bio talenat za sve, ali nit sam se ozenio, nemam dece, nemam devojku, nemam fakultet,
posao, jb. me sex, droga i rnr, jedino sto mi je ostalo je pas i sifra f25.
Isto, sve. Samo sto mi ne dozvoljavaju da imam psa.

#26 Nevidljiva sjena

Nevidljiva sjena

MEGA-MASTER

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 posts

Posted 21 May 2018 - 17:37

Ali ne kontam to Sa religijom. Ja sam Sa jedno 12 godina prestao biti krscanin a Sa oko 18 sam Bio vec 100% "fizicar" tj nisam vjerovao u bilo Sta nadnaravno . Ja nisam prestao biti religiozan iz nekih filozofskih razloga nego jednostavno zato sto Mi je zivot Bio sranje. Bio sam siguran da Cu Dr ubiti prije neg sto zavrsim gimnaziju. Cak i da sam imao neke halucinacije vjerujem da bi samo vidio vraga. Nije Mi bas jasno zasto ljudi kojima je jos Gore u zivotu neg meni postanu Jako religiozni i imaju pozitivne halucinacije . Da se meni ukazuje neki svetac ja bi ka upitao kada ce vise otic na posao i pocet pomagati ljudima umjesto da se svaki dan samo ukazuje meni i drugim ludacima 😜 . Ja sam Pao u depresiju kada sam poceo misliti da sam bezizlazan slucaj. Nisam postao religiozan . naprotiv. Znam da naivno o ovome razmisljam.  Ne mogu si predociti kako to izgleda kada si Shizofrenicar.

#27 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 26 May 2018 - 15:29

View PostSa1x87, on 21 May 2018 - 16:12 , said:

Procitah ovde da su ljudi oboljeli od nekih psihickih smetnji inteligentniji... To je ziva istina, mudriji su... ali ih nista u zivotu nece. kako jedan rece: izdrzavaju ga majka i otac, fakat je tako, a svojim umom je od mnogih inteligentniji, i moze svasta, ali ga bolest sprijecava.
Na zadnjem poslu koji sam radio su me jako postovali, cudili su se sto nemam zavrsen fakultet i sto radim takav posao. Direktor firme koja me je placala mi je doslovno rekao da sam najbolji radnik koga je ikad imao. Direktor filijale u kojoj sam radio me je jako postovao i dao je do znanja ovom prvom direktoru da me slucajno ne bi povukao iz njegove filijale. To se desavalo zbog moje sposobnosti da psihicko stanje ne iskazujem fizicki. Imam ozbiljnu facu i sta god da se desava u meni ona ostaje takva. Kao i na svakom drugom poslu, radio sam dok ne dodje onaj momentat kad nisi siguran kad ces da ekplodiras. Jednog dana sam pao u takvo stanje, da sam htio da isceniram pad u nesvjest, jer nisam mogao izdrzati tamo vise ni minuta. Kad sam dosao kuci, zvao sam gazdu i rekao da ne mogu nastaviti s poslom i da dajem otkaz. Covjek se sokirao, pa je mislio da ga farbam i da sam negdje nasao bolju platu. Rekao sam mu da nije tako, da je razlog zdravstvene prirode i da je i meni zao sto prekidamo poslovni odnos. Kad smo se nasli, da se pozdravimo, rekao mi je da se nada da nisam ozbiljno bolestan i da se vratim ako ikad budem htio.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users