Jump to content

Pregabalin (LYRICA, EPICA)

• Please log in to reply
303 replies to this topic

#301 kicavac

kicavac

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 273 posts

Posted 10 December 2017 - 15:08

View PostHyperdrive, on 10 December 2017 - 09:08 , said:

Najzad neko da kaže ono što ja nisam smela da kažem. I smešno mi je, pošto su u književnosti te dve stvari suprotnosti. :laugh4:/>
Jedan dan piše ljubavne pesme, drugi svira gusle.

#302 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,975 posts

Posted 10 December 2017 - 15:55

View PostGraničniHisterDistimić, on 10 December 2017 - 12:44 , said:

Haj svim liričarim i epičarim.Imam jedno pitanje.
Tražio sam od mog psiho da mi da ili Liriku ili Epiku(izvinite ne znam tačno kako se piše) jer sam želeo da se skinem sa rivotrila koji je benzos i jer sam zavistan od njega i skidanje sa rivotrila je jako teško.Rekla mi je da će mi Lirika i Epika biti još gori u tom smislu.Pretpostavljam da je mislila na teškoće skidanja sa tih lekova.Šta vi mislite na šta je mislila?

Skidanje sa Rivotrila uopšte ne mora da bude teško ako se ide jako polako, bukvalno mesecima pomalo.
Ja sam tako i bez krize je bilo, sa 3 mg, trebalo mi je oko 5 meseci.

#303 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 468 posts

Posted 10 December 2017 - 16:17

View PostAruena, on 10 December 2017 - 15:55 , said:

Skidanje sa Rivotrila uopšte ne mora da bude teško ako se ide jako polako, bukvalno mesecima pomalo.
Ja sam tako i bez krize je bilo, sa 3 mg, trebalo mi je oko 5 meseci.

Ja sam sad na 1 mg svaki dan već mesecima i ne mogu da ga ostavim tj pređem samo na 0,5 mg ili 1/4već pristupam taktici da pijem svaki drugi dan 1mg a između pijem 0,5 mg ili 1/4 tablete i ne mogu da podnesem kočenja koja mi  se dešavaju pa sam ubacio sa 1/4 i Eftil 500 mg.
Znam ja da ide polako i to kao što vidiš jako polako zato i kažem da je teško barem meni jer kad ne mogu sa 1 mg da se skinem u cugu na 0,5 onda je stvarno teško

#304 ĐeneĐene

ĐeneĐene

butterfly wannabe

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,739 posts

Posted Yesterday, 17:00

ej vi koji pijete ovaj lek za anksioznost može mala pomoć?
da li vam pomaže ovaj lek i na koji način?
kako utiče na kognitivne sposobnosti i da li se lakše kontrolišete?

mislio sam da i ja tražim ovaj lek jer mi očigledno ništa drugo ne pomaže da se ponašam spontano
i da se ne osećam kao da sam u nekom grču

na primer...
neki dan krenem na slavu i dok sam čekao ostale da se spreme oznojio sam se svinja od napetosti
morao sam da presvučem majicu koliko se natopila znojem (ovo su neki novi momenti)
i kad sam došao na slavu nisam progovarao ili sam jedva izgovarao rečenice (što je tipično za mene)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users