Jump to content

- - - - -

Bipolarom obojen svet f31.7

bipolar f31.7

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46 replies to this topic

Poll: Bipolarom obojen svet f31.7 (14 member(s) have cast votes)

Da li se stidite svoje f31 dijagnoze?

1. Da (5 votes [35.71%])

Percentage of vote: 35.71%

2. Ne (9 votes [64.29%])

Percentage of vote: 64.29%

Vote Guests cannot vote

#41 Saša23

Saša23

MEGA-MASTER

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 387 posts

Posted 26 April 2015 - 09:51

Ne stidim se svoje bipolarne dijagnoze.Bolest kao bolest.Tu su lekovi da sve to kontrolišu.To me ne izdvaja previše od drugih ljudi ako postoje stvari koje mogu da drže sve to pod kontrolom.

#42 Dejzi

Dejzi

juanita

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 942 posts

Posted 29 April 2015 - 21:37

Evo jednog objašnjenja po čemu se bipolar razlikuje od borderlajna: https://youtu.be/jpyYw8Zya9A

#43 empire-of-dirt

empire-of-dirt

Admin

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,581 posts

Posted 30 April 2015 - 13:25

Uh, kako relatable, zapravo sam pustila koju suzu (lol), jako dobro opisuje i jedno i drugo i kad kaze da je kad imas oba ... haos. Smesno je, osecam njeno saosecanje iako je ne poznajem :D
Iz mog iskustva je maltene sve bas tako kako kaze.
Drago mi je sto sam ipak bolje nego sto sam bila.

#44 angela_delamorte

angela_delamorte

Šeherezada

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,032 posts

Posted 02 May 2015 - 17:33

i meni je, empire, drago zbog tebe

#45 angela_delamorte

angela_delamorte

Šeherezada

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,032 posts

Posted 21 July 2015 - 14:43

ne znam vise gde da pisem
evo ja pucam, pucam po savovima

imam jedan probem, ako se to moze nazvai problemom

naime, ja sam perfekcionista.
kad se nesto vazno desava na poljima onoga cime se ja bavim dajem se do poslednjeg atoma snage, pri tome ne zanemarujem dete, a muz vrdi da sam uzasna kad sam pred neki nastup ili izlozbu jer me uhvati neko "stanje" kako on to opisuje...

ja sam danas od pola 10 do pola 2 vezbala jednu koreografiju (orijentalni/trbusni ples) koju izvodim sa koleginicom, nisam htela sama i imam pritisak sledece vrste koji mi ne da da spavam, a to je:

- hocemo li se uspeti uskladiti
-hoce li valjati sve to

i mesavina optimizma i pesimizma i nerazumevanja okoline jer ja kao preterujem i sad sam zvala drugaricu, naravno tema je ples sa fixnog na mob i muz mi popizdeo sto pricam sa njom, a videcu je za tipa dva sata, kao opsednuta sam. ja opet mislim da nisam.
nekad mislim da je svima najbolje da sam ja kuci, ko biljka i da sam polu-pokretna jer je onda navodno MIR.

#46 Stefan91

Stefan91

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 106 posts

Posted 21 July 2015 - 16:03

Ja mislim da je dobro sto se trudis oko te koreografije, nema nista lepse od cimanja da nesto ispadne kako valja. E sad savrsenstvo je nemoguce postici, ali sta znam valjda nije lose kad covek tome tezi. Ja verujem da cete uspeti i da ce valjati sve to, jer toliki trud sigurno nije uzaludan. Naravno trema ostaje, ali katkad ona moze biti i pozitivna stvar. Samo napred i  neodustaj!

#47 angela_delamorte

angela_delamorte

Šeherezada

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,032 posts

Posted 21 July 2015 - 21:09

ja nemam tremu, samo zelim da sve bude +++++ i onda se toliko dam u to da ne mogu da se zaustavim. tacno mi ne da da spavam lol