Jump to content

Zavoleti sebe?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
81 replies to this topic

#81 malamaca

malamaca

Napredni član

• Members
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 27 July 2010 - 17:26

QUOTE(VALLERY @ 27 Jul 2010, 04:10 PM) View Post
drago mi je zbog tebe.. zelim da te ovaj stav prati do kraja zivota.. smile.gif

a zasto mi je pitanje glupo i naivno.. jer iza te ljubavi, mrznje, nasilja ili bilo cega lezi jos puno toga od " oni nisu vredni ljudi".. zato sto niko nije ni samo los ni samo dobar.. zato sto neko je ucio kako da zivi s tim ljudima.. a pre toga je morao nauciti kako da oprasta puno toga.. a neko nije morao da to uci jer ga zivot nije odveo u tom smeru.. i u krajnoj liniji svi nisu ti.. neko je isao tezim putem.. sad mi ti komotno mozes reci " a zasto ti mislis da meni nije bilo tesko"..? verujem da je i tebi bilo tesko.. ali po opisu znam da postoji i puno teze.. i sve je to samo moje individualno i jako subjektivno iskustvo i utisak.. ne shvataj nista licno.. nisam imala nameru da te napadam.. kvotala sam se jer si bila zadnja koja je postavila to pitanje.. ja sam se samo nadovezala..

Nisam mislila reci da neko nije vrijedan jer vrijedni smo svi i slazem se s tim da niko nije dobar ni los, samo sam s tim htjela reci da ako vec meni oni govore o vrijednosti prije ce biti da oni nisu vrijedni, ali nije bitno. Razumijem to ljudi postanu ono sto jesu zbog odre?enih razloga. Znam da nisu svi ja, nisam mislila osu?ivati ljude koje ne vole sebe svi imaju svoje razloge, postavila sam to pitanje tek tako da bi to bolje razumijela i svjesna sam toga da ima dosta ljudi kojima je teze od mene, a nekako mi je zvucalo kao da me napadas, ali ja sam osjetljiva tako da sam valjda ja preuvelicala.

#82 VALLERY

VALLERY

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,334 posts

Posted 27 July 2010 - 19:42

QUOTE(malamaca @ 27 Jul 2010, 06:26 PM) View Post
Nisam mislila reci da neko nije vrijedan jer vrijedni smo svi i slazem se s tim da niko nije dobar ni los, samo sam s tim htjela reci da ako vec meni oni govore o vrijednosti prije ce biti da oni nisu vrijedni, ali nije bitno. Razumijem to ljudi postanu ono sto jesu zbog odre?enih razloga. Znam da nisu svi ja, nisam mislila osu?ivati ljude koje ne vole sebe svi imaju svoje razloge, postavila sam to pitanje tek tako da bi to bolje razumijela i svjesna sam toga da ima dosta ljudi kojima je teze od mene, a nekako mi je zvucalo kao da me napadas, ali ja sam osjetljiva tako da sam valjda ja preuvelicala.

nisam te napadala.. smile.gif
nadovezala sam se na tebe jer si bila zadnja koja je pisala.. a pitanje mi stvarno bilo cudno .. svi mi nosimo razlicit materijal u sebi koji postavljen u razlicitoj sredini daje sve moguce rezultate.. pa neko zavrsi ovako,a neko onako..
meni se svidja tvoj stav..  tako i treba da razmisljas.. ja sam morala da prodjem odredjenu skolu da bi stigla do tamo da zavolim sebe zbog XY fakrora.. kako god da si ti to naucila ja sam srecna zbog tebe.. ako je bilo tesko - ja te razumem..ako je bilo lako - srecna sam zbog tebe..