Jump to content

Marihuana - iskustva

• Please log in to reply
267 replies to this topic

#261 ĐeneĐene

ĐeneĐene

srce iz njedara

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,872 posts

Posted 21 April 2017 - 19:20

meni se sviđa što u nekim zemljama na sve to gledaju kao na zdravstveni problem a ne kriminalni
to je pravi pristup

#262 Macak

Macak

Promjenjivi

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,315 posts

Posted 22 April 2017 - 04:58

Moja pokojna majka uzgajala, naraste ogromna biljka a ja ni probao nisam.

#263 BurnInHell

BurnInHell

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 587 posts

Posted 22 April 2017 - 11:04

Ma jebes vutru, votka je iz raja izasla hehehe

#264 Macak

Macak

Promjenjivi

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,315 posts

Posted 22 April 2017 - 12:24

Domaca sljivovica od bistrice ili cacanke, bez secera i kemije. 17 - 18 gradi..
Domace vino, pravljeno za sebe ;)
To je medicina.

Marica samo za odredjene namjene. Za teze bolesnike, pod kontrolom lijecnika čuda radi.

#265 642930

642930

Član

• Banned
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 28 April 2017 - 14:08

Ne pijem, ne pusim, ne drogiram se, ne izlazim. Dijete za primjer. :giggle:

#266 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,346 posts

Posted 29 April 2017 - 14:40

duvajte vutru djeco da budete jaki i pametni

#267 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 posts

Posted 18 May 2017 - 13:50

jedna dobra stvar na ganji se može napraviti ostalo je sve week , i da razvela se od dečka nakon  8 godina veze -sjebana i rasturena psihički

#268 lost.soul

lost.soul

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 2 posts

Posted Yesterday, 21:42

Prvi put sam probala pocetkom trece godine srednje sa jednom drugaricom iz odeljenja i njenom ekipom,i bio je bas kul osecaj,sva cula postanu izostrena,sve vidim jasnije i bas smo se lepo zezale i smejale tad i tu noc sam se naspavala kao nikad.i ostalo je na tome,posle nisam konzumirala gotovo dve godine. Prosle godine upisala sam faks,otisla u jedan veci grad daleko od kuce i od tad krece moje propadanje.Inace oduvek sam bila jako cutljiva i povucena a marihuana me je dokrajcila i skroz otupela. Pocela sam da se vidjam sa jednim covekom i probala ponovo,mislila sam jednom i da mi nece biti nista medjutim pocela sam da konzumiram svakodnevno gotovo sedam meseci,ne mogu da kazem da mi nije bilo lepo,bila sam stalno high i sve je nekako lepse,hrana je intenzivnijeg i lepseg ukusa,sve stvari vidis jasnije,kada sam bila pod dejstvom trave mogla sam da budem opustena a i smrsala sam bas dosta i bila zadovoljna kako izgledam,a inace sam dosta krupna i ceo zivot drzim dijete pokusavam da smrsam pa odustanem i ugojim se jos vise i samo se vrtim u tom krugu.ali faks sam zapustila skroz,nisam se ni malo trudila ,samo mi je trava bila na umu. Moji roditelji su primetili da ne idem na faks i vratili me kuci ..sve se to izdesavalo nekako brzo ,krenula sam jako pogresnim putem. Mislim da deluje razlicito od osobe do osobe ali da je generalno navlaka teska .ja se sada osecam skroz prazno,usporeno,otupelo,ne mogu da se koncentrisem uopste niti da saberem misli,nista me ne interesuje,samo razmisljam o hrani i opet sam se nagojila kao svinja. Izgubila sam jednu veliku sansu sto se faksa tice,ali bar moji roditelji nisu nista primetili oko trav. Sad sam skroz  izgubljena u vremenu i prostoru i mislim da je vreme da posetim psihijatra. Ali i to se mnogo plasim ako mi prepise antidepresive da cu se ugojiti jos vise i onda stvarno necu imati ni najmanju volju za zivotom

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users