Jump to content

drhtanje/tresenje

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
27 replies to this topic

#21 isolatedpawn

isolatedpawn

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,166 posts

Posted 12 November 2015 - 15:16

a ja ću opaliti po ljekovima ...... svi ß-blolatori su zakon za takve stvari, mene je Atenolol spasio ...... znao sam ga piti po potrebi, naravno, kada bih išao na kavu ili slično, jer su mi te kave bile pakao, ono sjedim s ljudima a ne mogu šalicu podići koliko mi ruke drhte i što je zanimljivo uz taj Atenolol se uz neko vrijeme drhtalo i smanjilo, gotovo nestalo ......

#22 Vodonosa

Vodonosa

Baby

• Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 27 November 2015 - 22:46

To mi je jedna od najgorih fizickih manifestacija ankisoznosti.To je najcese bio slucaj ,kad sam na nekom javnom mjestu.
Vecinom je to kad dolazim u marketu do kasirke ,pa ne mogu da pokupim kovanice od silnog podrhtavnja i tresanja sve se po podu raspe.

Bilo je slucajeva ,kad sam trebao kod doktora/stomatologa nekontrolisano tresenje noge.
To je sad rijedji slucaj ,ali zna taj opasni val da navarti ponekad.

#23 atina

atina

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,828 posts

Posted 01 March 2016 - 12:38

Da ne bih otvarala novu temu imam jedno pitanje veza za podhrtavanje
- da li uvek znate razlog zasto podhrtavate
ili vam se desava da cak i jace podhrtavate a ne znate zasto?

#24 elle panique

elle panique

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 159 posts

Posted 01 March 2016 - 14:30

aha
zato jer i kad mislim da nisam tjeskobna i kad mi se čini da je sve koliko-toliko  ok, zapravo jesam
samo nisam svjesna toga jer je to samo negdje prekriveno i zatomljeno
i onda me ti fizički simptomi, tipa trešnja ruka, titranje, trzaji mišića podsjete na to

#25 atina

atina

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,828 posts

Posted 01 March 2016 - 17:51

Hvala elle panique.:)
To je isto jedan od simptoma koji me nervira posebno kad podhrtavam a vise ne znam zasto
odn. nemam ili ne vidim konkretan razlog..

#26 kruška

kruška

sočna

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,009 posts

Posted 01 March 2016 - 19:30

ja uvijek znam zašto drhtim, uvijek znam što uzrokuje, znam i unaprijed da će se desiti zbog određenih misli u glavi

#27 atina

atina

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,828 posts

Posted 01 March 2016 - 20:49

I ja nekad unapred znam bas zbog tih misli u glavi, a nekad unapred tripujem da cu drhtati a ne drhtim..
Ali cini mi se da me najvise nervira kad drhtim a ne znam zasto

#28 elle panique

elle panique

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 159 posts

Posted 01 March 2016 - 21:09

Da , kod ovih kod kojih znaš kao da ih barem djelomično možeš kontrolirat - znaš koje su misli u pitanju, zašto te muče, kako napreduje strah, mijenja se, povećava li se ili smanjuje i što bi se eventualno moglo napravit da se smanji (dobro, ovo zadnje mene preskoči uglavno) ..ugl daju se pratit, koliko- toliko držat pod nadzorom
Ali kod ovih koje su ''u zraku'' se možeš nastavit na glavu kad ne znaš o čemu se radi..znaš da neš ne valja a što i zašto, pitaj boga :/