Jump to content

SMANJITI PUŠENJE

• Please log in to reply
85 replies to this topic

#81 Ina81

Ina81

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 122 posts

Posted 26 April 2018 - 14:48

Da,dobro rece hajvan,blago tebi.Ja bih prvo volela da pozelim da ih ostavim.

#82 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,356 posts

Posted 26 April 2018 - 16:59

Je, je Vanja 6 kutija, hahaha. Ljudi općenito reagiraju s WTF :D

Ma mali update tog njegovog...

On se i tjedan dana doslovno tresao, neki 3 ili 4 dan otišao doktoru i pita što mu je, doktor nema pojma i raspituje se općenito ovako, u priči stari spomene da je preko noći prestao a doktor je znao za količinu. Doktor se uhvatio za glavu pa kaže - Jebote ti si totalno išokirao organizam tako naglim prestajanjem. Doktor mu je tada savjetovao da ipak za zlu ne trebalo neko vrijeme puši po par na dan da ne radi to tjelu ali jok ovaj zapeo i eto nije odapeo, to je glavno, hahaha....

Samo vidiš Ina to je ono, ja isto uopće nemam volje da ih ostavljam, i meni je to baš lijepo, hehehe (bože jesmo poremečeni mozgići) samo kada stvarno dok treniram osjetim da to nije kao i prije nekog vremena, uspušem se samo tako. Što je najbolje sve to "uspuhavanje" mi se izdešavalo u samo nekoliko mjeseci, ajde da je to kroz neki dugi, dugi period pa možda čak nebi niti primjetio, hehe ali kada promjeniš dva agregatna stanja u mjesec dana, haha, e onda čovjek počne malo razmišljati.

Ok, solucija mi je da prestanem vježbati a nastavim pušiti, looool. :D

#83 VanjaCro

VanjaCro

JA SAM EGZISTENCIJA - Dr.Stojke

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 522 posts

Posted 26 April 2018 - 17:07

View Postmailer-daemon, on 26 April 2018 - 16:59 , said:

On se i tjedan dana doslovno tresao, neki 3 ili 4 dan otišao doktoru i pita što mu je, doktor nema pojma i raspituje se općenito ovako, u priči stari spomene da je preko noći prestao a doktor je znao za količinu. Doktor se uhvatio za glavu pa kaže - Jebote ti si totalno išokirao organizam tako naglim prestajanjem. Doktor mu je tada savjetovao da ipak za zlu ne trebalo neko vrijeme puši po par na dan da ne radi to tjelu ali jok ovaj zapeo i eto nije odapeo, to je glavno, hahaha....
ah normalno, pa to je uzasan sok za organizam s obzirom da je izgleda jeo cigarete
a ja sam mislio da ja puno pusim kada sam nekada picio po 3 kutije dnevno
sada sam na kutiji tj. motam duvan pa otprilike karikiram da je oko 20-25 cigara sto je u odnosu na nekada drastican pomak

@Ina81

pa prvi korak i jest pozeljeti pa onda dalje stvar volje valjda
svoj zivot atm. nema sanse da zamislim bez cigareta

na kraju nas nesto mora ubiti kako god da okrenes :D

#84 Ina81

Ina81

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 122 posts

Posted 27 April 2018 - 20:06

Ja sam sigurna da cu prestati onog momenta kada to iskreno pozelim.Tako sam zacrtala sebi i tako ce biti.Sad jos samo da pozelim :/

#85 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 23 July 2018 - 18:13

Ja sam spontano smanjio sa dvije kutije na jednu. Valjda je uticao na to neki od ljekova...

#86 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,300 posts

Posted 23 July 2018 - 18:41

Neki lekovi malo ogade cigarete, to sam primetila.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users