Jump to content

Malo luša strana mene ;) !

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11 replies to this topic

#1 Whyer

Whyer

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted 13 September 2016 - 10:55

Bok dragi moji dobri prijatelji!! Buduęi da se i Vi sami borite s mnoÅ”tvom vražijih dijagnoza, opsesija i sranja, najprije Vam želim svu sreęu u svim VaÅ”im psihičkim borbama! Ja sam danas bolje, to želim i Vama ;)

Sada, ajmo na temu.

Danas bih Vam pisao o jednoj situaciji koja me je snaÅ”la ni kriva ni dužna! Upisao sam fakultet političkih znanosti u Zagrebu, smjer novinarstvo, a inače sam iz Pule. Kao i svaki normalan student, ja bih se trebao radovati, trebao bih biti ispunjen sreęom jer sam jedno teÅ”ko razdoblje mature, svih tih sranja i prepreka proÅ”ao, aaaali ne ! Ja sam ispunjen strahom , strepnjom i ne znanjem ! Psihič kaže da su to samo 'obične' prisilne misli... Mešutim; Zanima me, kako se Vi borite protiv toga?

Strah me veličine tog grada. Strah me novosti, strah me svega.. Imate li kakav savjet za mene?

#2 Exley

Exley

Tiberian Felhound

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,733 posts

Posted 13 September 2016 - 11:52

mozda je samo do promjene sredine...
ja sam mrzio svoje vreme na faxu i nisam se uklopio u drustvo uopce :P
iako kazu da je kao prva godina kljucna sto se tice poznanstva

mozda je samo do promjene sredine...
ja sam mrzio svoje vreme na faxu i nisam se uklopio u drustvo uopce :P
iako kazu da je kao prva godina kljucna sto se tice poznanstva

#3 ĐeneĐene

ĐeneĐene

butterfly wannabe

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,739 posts

Posted 13 September 2016 - 13:33

poz whyer imam jedno pitnje za tebe nevezano za temu
kako si otkucao ovaj post?
na desktop računaru? u kom browseru? jesi koristio forumske opcije postovanja ili si copy pasteovao?
ne znam da li ti vidiÅ” ali umesto Ŕđčćž ja vidim znakove upitnika

#4 Whyer

Whyer

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted 13 September 2016 - 14:00

Ma vidim i ja, navikao sam pisati te s kvacicama, pa se uvijek zaj**

#5 ĐeneĐene

ĐeneĐene

butterfly wannabe

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,739 posts

Posted 13 September 2016 - 14:27

i ja piŔem s kvačicama ali meni sve ok izgleda ne znam zaŔto nekima budu upitnici

#6 green_eye

green_eye

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,005 posts

Posted 13 September 2016 - 14:38

zagreb je super grad, ako ti lezi. neki ga mrze, drugi obozavaju, ako si kad bio tu znat ces jel ti se svidja.
volim pulu iako sam samo 3 puta bila, ali najbolje ljeto mi je bilo tamo i osvojila me bila na prvi pogled, osjecaj.

mislim da nije zagreb nesto veci od pule, samo su ljudi drukciji, bar je to moj dojam. u puli kao da su moderniji, napredniji... ne znam stvarno zasto ides u nazadniji grad studirati :D ali na faksu ces upoznati one koje zanima isto sto i tebe, pogotovo na izbornim predmetima gdje vas nema toliko puno. i onda ti ovi ostali ljudi nisu problem.

studij, exley je donekle u pravu, mozes i kasnije upoznati nekoga od kolega, ali obicno se vec u prvom semestru oforme neka drustva i teze je upasti kasnije. suosjecam s tobom, ja kad sam krenula studirati, imala sam par cimera, oni su izlazili i ludovali, a ja sam kod kuce radila neke gluposti, najvise pricala s deckom (sada bivsi) i bas mi je zao sto nisam iskoristila te trenutke s njima tada. kasnije sam izlazila i zabavljala se, ali bas taj prvi period nista. a zapravo bih i bila izlazila s njima, ali sam mislila kako se necu uklopiti kako ovo kako ono kako nesto.

poanta, uzasno zalim sto nisam zivjela pravim ludim studentskim zivotom. takodjer, zalim sto nisam prisla nekim ljudima na faksu i druzila se, bila sam sa strane uvijek, samo s jednom curom se druzila, medju vise od 200 ljudi...

btw, kao Ŕto vidiŔ i kvačice bi se trebale normalno prikazivati, ne znam Ŕto se kod tebe dogodilo...

#7 Whyer

Whyer

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted 13 September 2016 - 20:45

U biti me najviŔe strah toga Ŕto me zna čapit loŔe raspoloženje gotovo svaki dan. Strah me da ne popizdim i ne naudim sam sebi, mada mi je psihic reko da se to nece desiti jer je to samo prisilna misao.. Nisam si bas najbolje, pa trazim ovdje utjehu xD

#8 gianni

gianni

Depresivan

• Family senior
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,342 posts

Posted 14 September 2016 - 11:47

Drzi se, ja isto imam brdo prisilnih misli.

#9 green_eye

green_eye

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,005 posts

Posted 14 September 2016 - 12:33

ne brini, prosvrljaj po forumu, vidjet ces da nas je jako puno koji smo lose, nazalost, ali bar znas da nisi jedini pa ako toliki uspijevaju, mozes i ti ;)/>

dobro je da si ovdje jer te ovdje ljudi mogu saslusati i razumijeti, dati ti koji savjet ili samo popricati.

dobro je i da se lijecis, to je najbitniji korak. pa pisi vise o tome sto je i kako je

#10 Whyer

Whyer

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted 14 September 2016 - 12:38

View Postgianni, on 14 September 2016 - 11:47 , said:

Drzi se, ja isto imam brdo prisilnih misli.

Kako se nosis s njima?

#11 Whyer

Whyer

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted 20 September 2016 - 23:38

Ajmoo ljudeki, nastupa ultimate test svega ;) Sutra putujem za ZG jer moram ( danas jer je ponoć proÅ”la ). Na putu mi se uvijek dogode panični napadi i anskioznost. Sad ćemo vidjeti koliko imam stvari pod kontrolom. Wish me a luck ;)

#12 Macak

Macak

ViŔe munjen nego munjevit

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,788 posts

Posted 21 September 2016 - 00:14

Pobijedi to!