Jump to content

Koji Antiepileptik koristite?

• Please log in to reply
48 replies to this topic

Poll: Antileptici (25 member(s) have cast votes)

Koji Antileptik koristite?

1. Phemiton (PLIVA), Phenobarbiton (PLIVA), Primidon (PLIVA) (1 votes [4.00%])

Percentage of vote: 4.00%

2. ...neki drugi (napisite ime u postu) (24 votes [96.00%])

Percentage of vote: 96.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Dzeki

Dzeki

CAR

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,141 posts

Posted 07 December 2005 - 20:35

Cao svima,

Angel Heart me je zamolila da otvorim poll koji ce joj pomoci kada bude otvarala svoju udrugu.

Ona mi je napomenula da joj je dobijena informacija jako vazna, i da se jako zahvaljuje svakom ko bude glasao.

Hvala svima

#2 PetShopBoy

PetShopBoy

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 1 posts

Posted 22 March 2006 - 03:48

Prvo Rivotril - od njega mi se zaplitao jezik; pa Tegretol - nakon odre?enog vremena u mi porasle transaminaze; sad vec duze vrijeme Lamictal (2x50mg) - i mislim da mi je dost bolje s njim.
Inace koristim jos Prozac (20mg, al mozda bih trebao i vise ko sto sam procito na ovim forumima posto u osnovi imam izgleda ipak neki PD; a osjecam se dosta letargicno, pogotovo u zadnje vrijeme) te nesto malo Rispolepta (1mg)

Pozdrav

#3 vjetrenjaca

vjetrenjaca

lusty bitch

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,086 posts

Posted 22 March 2006 - 14:42

prozac (20mg), a zasad lexaurine i xanaxe, ali mislim da cu to uskoro prestati...

#4 blamblam

blamblam

Član

• Newcomers
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 25 June 2006 - 20:34

Phenobarbiton i Tegretol CR 400,
vec pet godina je sve u redu,
ne zalim se

#5 mila

mila

Član

• Newcomers
  • PipPip
  • 32 posts

Posted 13 September 2006 - 19:17

View PostPetShopBoy, on 22 Mar 2006, 04:48 AM, said:

Prvo Rivotril - od njega mi se zaplitao jezik; pa Tegretol - nakon određenog vremena u mi porasle transaminaze; sad vec duze vrijeme Lamictal (2x50mg) - i mislim da mi je dost bolje s njim.
Inace koristim jos Prozac (20mg, al mozda bih trebao i vise ko sto sam procito na ovim forumima posto u osnovi imam izgleda ipak neki PD; a osjecam se dosta letargicno, pogotovo u zadnje vrijeme) te nesto malo Rispolepta (1mg)

Pozdrav
Ja također koristim Lamictal 200 mg zadnjih godinu dana. Dosta mi je pomogao, uistinu je dobar stabilizator raspoloženja s vrlo malo nuspojava. Jedina mu je mana što se treba vrlo polako uvoditi u terapiju i pažljivo titrirati (da nebi došlo do osipa).Meni je trebalo skoro tri mjeseca dok nisam došla do te doze od 200 mg.Djeluje i blago antidepresivno. Puno mi je ublažio oscilacije raspoloženja, napade agresije. Međutim, i dalje sam anksiozna, povremeno tjeskobna,uznemirena, patim od mnogih simptoma socijalne fobije. Stoga, sada uzimam još i Aurorix 150 mg dnevno (zadnjih 10 dana), ali još nema nekih poboljšanja. Ranije sam pokušavala dodavati neke druge lijekove, ali sam morala odustati zbog nuspojava ili nisu bili naročito učinkoviti.Prije Aurorixa uzimala sam Fevarin 50 mg.Pokazao je dosta dobar učinak na simptome socijalne fobije, ali me je bacio  u ravnodušnost i sivilo te sam morala odustati.
Možeš li mi napisati radi kojih tegoba si počeo uzimati Lamictal, kako ti je sam djelovao, a kako u kombinaciji s Prozacom i Rispoleptom? Zbog čega ti je propisan i  Rispolept? Da li si ranije uzimao neke druge lijekove?
Pozdrav,
mila

#6 jeesss

jeesss

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 1 posts

Posted 20 October 2006 - 20:30

koristim Phemiton 200, jer imam neku vrstu epilepsije.

#7 Kuca

Kuca

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 135 posts

Posted 12 December 2006 - 11:06

Ja pijem Rivotril,rekose mi da uzimam 10 dana pa da dodjem na kontrolu.Treba li da kazem da ih mrzim,neanaliziram dejstvo,samo imam frku da je ne popijem pre izlaska,nesto mi se ne daju mantanja dobrovoljno :) boze,smejem se,a najradije bih plakala od muke,al ne mogu,oce se stvore bore.Salim se naravno,valjda se danas osecam dobro pa zato.Mozda i vama dignem malo raspolozenje,dok moje nije otislo

#8 Hudson

Hudson

MEGA-MASTER

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 340 posts

Posted 09 March 2007 - 01:08

Ja cu prestati sa rivotrilom.Postajem imun,a stanje mi se ne popravlja,sada kada ga popijem kao i da nisam.

#9 Care

Care

My name is care - (engl. briga, ), a carica sam odavno

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,101 posts

Posted 09 March 2007 - 13:38

RIVOTRIL

#10 invisible

invisible

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 26 April 2007 - 12:46

arvind kao stabilizator

#11 lattea

lattea

Član

• Newcomers
  • Pip
  • 22 posts

Posted 09 September 2008 - 15:09

Lampetil (lek) 50 mg ujutro i navečer kao stabilizator

#12 Bipolar Barbie

Bipolar Barbie

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPip
  • 92 posts

Posted 09 September 2008 - 19:56

eftil

#13 MesijaDepresija

MesijaDepresija

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,119 posts

Posted 09 September 2008 - 20:22

Rivotril 0.5mg navece.

#14 anya883

anya883

Član

• Members
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 30 December 2009 - 11:00

QUOTE(PetShopBoy @ 22 Mar 2006, 03:48 AM) View Post
Prvo Rivotril - od njega mi se zaplitao jezik; pa Tegretol - nakon odre?enog vremena u mi porasle transaminaze; sad vec duze vrijeme Lamictal (2x50mg) - i mislim da mi je dost bolje s njim.
Pozdrav

Zdravo svima, ja koristim Amyzol i Rivotril ... u pocetku je bilo bas uzas,al sada je ok ...

#15 BLACKinMIND

BLACKinMIND

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 2 posts

Posted 05 January 2010 - 17:11

LAMICTAL (2x200mg)
TOPAMAX (2x100mg)
LORAZEPAM (2x2,5mg)
I opet nishta , gomilu puta neurolog menjao terapiju al dzaba,parcijalna epi cepa i dalje,
dok sam nisam pocheo da kljucam bensedine i smanjishe se napadi , moze da neodobrava koliko hoce
ali 15 do 20 jacksona dnevno , ma jeo bi i analgetike ako treba posle 5 godina............................

#16 ivana:)

ivana:)

*FRIEND*

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,625 posts

Posted 05 January 2010 - 17:38

QUOTE(BLACKinMIND @ 5 Jan 2010, 05:11 PM) View Post
LAMICTAL (2x200mg)
TOPAMAX (2x100mg)
LORAZEPAM (2x2,5mg)
I opet nishta , gomilu puta neurolog menjao terapiju al dzaba,parcijalna epi cepa i dalje,
dok sam nisam pocheo da kljucam bensedine i smanjishe se napadi , moze da neodobrava koliko hoce
ali 15 do 20 jacksona dnevno , ma jeo bi i analgetike ako treba posle 5 godina............................

Black in Mind..a jesi li pokušao Karbapin da piješ??

#17 Karlito

Karlito

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,228 posts

Posted 05 January 2010 - 17:55

tegretol 2x200mg.

#18 mary alice

mary alice

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 8 posts

Posted 19 October 2010 - 20:43

lamal - u jutro 25 mg, na ve?er 50 mg. ima ovdje još netko tko pije lamal?

#19 miaxxx

miaxxx

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 15 posts

Posted 01 December 2010 - 01:35

Rivotril 2mg-po potrebi(1/4-1/2) Lamictal-redovna th njam.gif(max 125mg..sada sam na samo 25mg  biggrin.gif jeeeij)!

#20 Karlito

Karlito

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,228 posts

Posted 07 December 2010 - 19:08

Prokleti eftil Koji me stvarno zabrinjava,jer ionako imam hepatitis C koji lecim sa
preparatom na biljnoj bazi koji se zove Asantra i veoma je promenljivo moje stanje.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users