Jump to content

Marihuana - iskustva

• Please log in to reply
271 replies to this topic

#1 chakalakaboom

chakalakaboom

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 2 posts

Posted 03 February 2013 - 22:05

Zdravo ljudi, novi sam ovdje i pozdravljam vas.
Ovako, imam problem. Zadnju godinu, godinu i po sam intenzivno konzumirao marihuanu te sve je bilo super do prije nekih 3-4 mjsca. Onda mi se pocelo desavati to da ni u jednom trenutku ne razmisljam, ili recimo ne svoje cujem misli. Imam osjecaj da mi je um totalno prazan. Npr. probudim se ujutro zapalim (cigaru, prestao sam pusiti travu prije mozda mjesec i po) i samo buljim u jednu tacku u zidu, apsolutno nista mi se ne desava u glavi. Sve sto radim radim automatski, isto zombi. Mogu vam reci da me to pocinje frustrirati te da me sprjecava u komunikaciji i interakciji s ljudima cak i s najboljim prijateljima, ljudima s kojima sam odrasto. Jel se nekom ovo desavalo i sta da radim?

#2 Babsi

Babsi

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 136 posts

Posted 03 February 2013 - 22:21

Pozdrav.
ja zadnjih 5,6 god konzumiram vutru,u pocetku iz znatizenlje,sad zadnjih godina kao "terapiju" (ne pitaj)
ugl...znalo mi se desit kad bih nakon izvjesnog perioda konstantnog uzimanja određene supstancije (u ovom slucaju marihuane)
prestala...pojavio bi mi se osjecaj koji imam za vrjeme uzimanja.
navika da zaspim samo kad sam naduvana me dovela do toga da,ako npr. ne uzimam 2,3 dana vutru,oko 8,9h navece imam osjecaj umora i bez problema zaspim...na zalost taj fejk filing traje jako kratko.

taj osjecaj koji imas sad moze se svrstati u kategoriju tzv bezbriznosti
organizam ti se navikao i malo ce potrajati da se sve vrati svojoj funkciji.
prestao si prije tek mjesec dana-strpljenja malo.
doci ce to sve na svoje,bez brige ;)

#3 sturmer

sturmer

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 756 posts

Posted 03 February 2013 - 23:55

marihuana nije tako strasna, samo cekaj da se vratis u normalno stanje i  nemoj puno panicarit, vjerujem da ces bit dobro

kolko ti se to cesto desava? u kojem to intenzitetu?

#4 pukla_ko_kokica

pukla_ko_kokica

GARGAMEL

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,317 posts

Posted 04 February 2013 - 11:41

Marihuana je sranje i THC, ako imaš određene predispozicije (mislim na genetiku) može biti triger za različita duševna oboljenja. Primjerice ja sam svoje prvo Pure O sranje doživjela nakon intenzivnog, svakodnevnog pljuganja pred 10 godina, a i razgovarala sam i sa psihijatricom i psihologicom o tome i rečeno mi je da to zaista nije rijetkost. Naravno znam ekipicu koja dan danas puši redovno i sve je okej. Međutim ponavljam ako si imalo u k..., ima tendenciju raz..bat te do kraja.

Ovo što ti sad opisuješ sam ja u ono doba dok sam redovito pljugala sam zvala "Pusti sine ja ću" sindrom (proguglaj vic, ako ga nisi čuo). Opće tupilo!! To je prolazno. Ako ne budeš neko vrijeme pušio sve će se unormaliti, ali eto moj ti je savijet da otkantaš to sranje. Jer rizik nije mali. ;)

Pozdrav

#5 chakalakaboom

chakalakaboom

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 2 posts

Posted 05 February 2013 - 16:01

@sturmer to mi se desava non-stop, rijetko kad mi se nesto desava u glavi, ono prije sam imao neke unutarnje monologe sad ni to, prakticno se moram natjerati da razmisljam o necemu.
Koliko ja znam nemam u porodici, barem u zadnjih par generacija neke mentalne bolesti, i bas tako kokice totalno tupilo. nemam misljenje ni o cemu, ni bilo kakav komentar. Ako me neko nesto pita ja odgovorim al nema ono "da to prvo svarim u glavi" nego ko sto sam napiso automatski. :S

#6 pukla_ko_kokica

pukla_ko_kokica

GARGAMEL

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,317 posts

Posted 05 March 2013 - 08:48

Dakle, naslov valjda sve govori. U petak je bio frend kod nas i zapalio je dvije poprilično posoljene pljuge. Sjedio je  do mene i ja sam se napušila, bila sam ošasmućena sa "pusti sine ja ću" praznim prostorom u glavi. Kako ja imam poprilično specifičnu reakciju na post_pljuganje, već tri dana me dere anksa (posebna ), a da recimo JA pušim redovno oprale bi me nakon izvjesnog vremena i pranoične konstrukcije. Govorim iz iskustva of kors...

Moj dragi se čudom čudi tome što pričam i ne može vjerovati da se mogu pasivno jel napljugati i njegova teorija mojeg trodnevnog stanja je da stres izlazi iz mene,  šta god to značilo, obzirom da sam semestar dosta uspješno privela kraju, što je naravno bilo stresno... ali... Ja sam sigurna da uzrok leži u te dvije pljuge. Prepoznajem ovaj pritisak u glavi, sa pojačanom anksioznosšću, opsesijama i flashbackovima od prije i znam dobro šta ga uzrokuje, stoga dragi moji oprez, ako reagirate na pljugu imalo kao ja nemojte dozvoliti nikome da vam puši u stanu i nastojte se maknuti iz tog prostora, ako je riječ o tuđem stanu ili mijestu gdje ne možete uvjetovati da to u vašoj prisutnosti ne rade.  

Samo toliko! Pozdrav :)

#7 Šime

Šime

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 05 March 2013 - 13:46

To je reakcija na atmosferu, pasivno se nemožeš napušiti od pljuge pa da je 20g u njoj...

Jedino direktno inhaliranje dima sadrži dovoljnu koncentraciju kanabinoida da bi imala ikakav efekat.

Vjeruj mi na riječ ;)

#8 sturmer

sturmer

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 756 posts

Posted 05 March 2013 - 14:26

ja isto mislim da si se samo usrala, to je psihosomatski, posto si sama svjesna da te od trave hvata panika i psihoze i to

a sto se tice drugo, nisam nikad cuo da neko stavlja soli u pljugu, kaj je to neki novi trend?

#9 Šime

Šime

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 05 March 2013 - 15:53

View Poststurmer, on 05 March 2013 - 14:26 , said:

a sto se tice drugo, nisam nikad cuo da neko stavlja soli u pljugu, kaj je to neki novi trend?

:rofl:

#10 pukla_ko_kokica

pukla_ko_kokica

GARGAMEL

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,317 posts

Posted 05 March 2013 - 16:28

Ako ju dobro posoliš onda je dobra za menstrualne bolove, a ako dodaš i papra onda se koristi kao lijek protiv nekontroliranih prdaca!!! Djeluje, zaista djeluje :D

Znači Šime ti misliš da sam samo luda i to je to. Moguće je...

Sturmi ekipa redovno pljuga kod nas doma, jer većina puši, ali ova put me baš ošamutilo. Uglavnom znaju da sam luda, pa ću im objasniti da ne produbljuju moje ludilo i da idu pušit na terasu ili u vrt. Itako dolaze topliji dani :)

Hvala vam na javljanju dečkići!!!

#11 sturmer

sturmer

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 756 posts

Posted 05 March 2013 - 20:43

moram probat onda verziju s paprom
kaj se pljuga stalno ha, pa daj nas pozovi da skupa podijelimo te muke, kaj nas ne zoves

pa to ti je cisti pure o s psihoticnim ruminacijama i simptomima hipohondrije, mix od f23.9, f.40.5 i f67.99
suoci se sa strahom, sljedeci put jedan dim i svaki put malo vise, bit ce ti uzasno, ali naviknut ces se, za mjesec dana bus rokala 1 joint sama, javi kako napredujes ;)

#12 sturmer

sturmer

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 756 posts

Posted 07 March 2013 - 18:36

a ja sam mislio da sam napiso nes duhovito :rolleyes:

#13 pukla_ko_kokica

pukla_ko_kokica

GARGAMEL

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,317 posts

Posted 07 March 2013 - 23:11

E sad je samo pitanje čiji smisao za humor je zaštekao?!? :)

Enivejsss ništa se nije promjenilo i dalje me živcira pljuganje u stanu :( i brijem :( :(

#14 sturmer

sturmer

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 756 posts

Posted 08 March 2013 - 12:51

samo se nemoj pokacit s deckom

#15 pukla_ko_kokica

pukla_ko_kokica

GARGAMEL

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,317 posts

Posted 08 March 2013 - 14:14

Poslije kačenja ide pomirdbeni, pa da se neću kačiti :D :D :D

#16 Go-Ahead

Go-Ahead

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 116 posts

Posted 15 May 2013 - 21:21

Nisam dugo duvao bio(par mjeseci)i i prije par dana jedan half rece`ej imam neke bas jake trave `hocemo li,reko ajd kad vec pijemo pivo nanesi.
i tako zezancija pivo ,joint dobacujemo lagano osjetim rad,smijem se svakoj gluposti sto neko kaze,kad u jednom momentu a to mi se znalo desiti i prije kad pomijesam dosta alkohola s travom ,da mi se jako zavrti u glavi ko neki val naidje pljusne me pa opet normalan.
Medjutim ja krecem utripavati da cu se srusiti,malo se pocinjem znojiti,vidim da me hvata neki strah srce lupa il` tripam pa se krecem orijentisati i na srce,na kraju sam doletio kuci pa legnem ustanem,fali mi dah isparanoisao sam se ko nikad da bi na kraju popio jos na sve to leksilijum a nijedne tablete nisam mjesecima uzeo,sva sreca to me nekako primirilo
Inace kao sto rekoh rijetko duvam,ne sjeda mi trava nesto psebno,al nikad mi se ovo nije desilo,jel ima jos slicnih iskustava?

#17 Šime

Šime

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 15 May 2013 - 23:16

View PostGo-Ahead, on 15 May 2013 - 21:21 , said:

Nisam dugo duvao bio(par mjeseci)i i prije par dana jedan half rece`ej imam neke bas jake trave `hocemo li,reko ajd kad vec pijemo pivo nanesi.
i tako zezancija pivo ,joint dobacujemo lagano osjetim rad,smijem se svakoj gluposti sto neko kaze,kad u jednom momentu a to mi se znalo desiti i prije kad pomijesam dosta alkohola s travom ,da mi se jako zavrti u glavi ko neki val naidje pljusne me pa opet normalan.
Medjutim ja krecem utripavati da cu se srusiti,malo se pocinjem znojiti,vidim da me hvata neki strah srce lupa il` tripam pa se krecem orijentisati i na srce,na kraju sam doletio kuci pa legnem ustanem,fali mi dah isparanoisao sam se ko nikad da bi na kraju popio jos na sve to leksilijum a nijedne tablete nisam mjesecima uzeo,sva sreca to me nekako primirilo
Inace kao sto rekoh rijetko duvam,ne sjeda mi trava nesto psebno,al nikad mi se ovo nije desilo,jel ima jos slicnih iskustava?

Trava + alkohol = mucnina

Trava + alkohol = mucnina + otrov (lexsilium)= debilizam (bez uvrede)

Trava = super

alkohol i lexilium fuj.

#18 angela_delamorte

angela_delamorte

Šeherezada

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,032 posts

Posted 16 May 2013 - 06:37

moze se napljugati itekako ako sedis medju ekipom koja vari
pas od likova sa kojima sam blejala tokom studiranja je bio konstantno smoren, crvenih ociju, umoran, flegmatican i imao je tikove
ja sam se kao pasivan pusac isto par puta napusila, znam da jesam

i moja stara ekipa skejtera je duvala dim macki u facu u podrumu gde su pusili marihuanu i macka se stooo posto napusila

#19 Novski

Novski

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 132 posts

Posted 16 May 2013 - 07:41

Vutra je keva.

#20 Go-Ahead

Go-Ahead

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 116 posts

Posted 16 May 2013 - 21:49

View PostŠime, on 15 May 2013 - 23:16 , said:

Trava + alkohol = mucnina

Trava + alkohol = mucnina + otrov (lexsilium)= debilizam (bez uvrede)

Trava = super

alkohol i lexilium fuj.

Cisti kretenizam,al ne mogu ti opisati taj osjecaj nisam pio leks jebeni zbog nekog `rada`il` hedonizma,jedino mi je on pao napamet tada da smirim mozak,sto sam i postigao.
Istrazivao sam malo na netu o losim stranama trave,i nasao sam brdo slicnih iskustava po forumima,naime to je akutni panicni napad a okidac je trava.Los trip u svakom slucaju imao sam osjecaj da cu puknuti u jednom momentu.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users