Jump to content

Fobija ili ... ?

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 deco20

deco20

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 1 posts

Posted 17 April 2017 - 01:06

Zdravo svima ,
Od djetinstva sam imao tikove (mrdanje glavom , ocima , skakanje , trzanje ... ) ali BOGU HVALA to je sve polako nestajalo ( mislim nestajalo je jer sam sebi stalno govorio "Ti si vodja svog tijela" ) medjutim to kao da je ostavilo neke posledice , jednostavno sto uradim s lijevom stranom tijela moram i sa desnom ...
npr : Neko me poljubi u lijevi obraz , odmah mi se stvara potreba da me ta osoba poljubi u desni , ili ako prodje automobil s desne strane i zvuk cujem odmah moram da se okrenem , i da cujem zvuk na drugo uho...( I tako svee ) .. Ali problem je u tome sto ako je dogadjaj miran nemam potrebu , nego npr ako automobil ide velikom brzinom ( i cuje se zvuk ) e onda dobijam te 'potrebe' , ili ako me neko jako poljubi ...
Da li mozda neko zna sta je u pitanju ? :P

#2 Macak

Macak

Promjenjivi

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,418 posts

Posted 17 April 2017 - 03:21

Ne znam šta je u pitanju ali i meni je malo samo jedan poljubac.

#3 VanjaCro

VanjaCro

Zadrti Realist

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 260 posts

Posted 17 April 2017 - 08:44

nije fobija
a djeca inace vole da skacu i rade neartikulirane radnje s vremena na vrijeme
to sto radis sa ljevom nogom pa onda mora desna nakon nje ili obratno naziva se hod
poljubac i potreba da se poljubis ili budes poljubljen u oba obraza je nesto sasvim normalno osim ako nisi iz Srbije tamo je puno bolje posto se ljube tri puta
a to sa zvukom je isto tako normalno posto ti trebaju oba uha da bi stvorio sliku gdje i koliko se od tebe nalazi neki auto ili motor ili pak vlak sto navodi tvoje osjetilo vida na taj objekt

osim ako ovaj post nije zajebancija e onda idi neurologu na pregled

#4 ĐeneĐene

ĐeneĐene

poluzdrav

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,087 posts

Posted 17 April 2017 - 08:50

postavljač je svakako želeo da se taj okp shvati ozbiljno  :rolleyes:

#5 VanjaCro

VanjaCro

Zadrti Realist

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 260 posts

Posted 17 April 2017 - 08:53

View Post2Bavailable, on 17 April 2017 - 08:50 , said:

postavljač je svakako želeo da se taj okp shvati ozbiljno  :rolleyes:
ma jesam evo pise da ode neurologu na pregled ako misli da ima potrebu i da mu to stvara velike probleme
to je sasvim dovoljan savjet :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users