Jump to content

- - - - -

Netko s iskustvom rezanja vena

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Winter vol 2

Winter vol 2

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 836 posts

Posted 17 April 2017 - 12:18

Ovo mi je prvi put i nezz jesam li i pogodio venu. Zanima me hoce li ostati oziljak i moze li zarasti bez da idem ljekaru? Krv nije prosla kroz deblji sloj toalet papira, boli nema mnogo, prste mogu pomjerat.

I da, mogu li na posao sutra?

#2 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,861 posts

Posted 17 April 2017 - 12:53

Treba da odeš, i za daleko manje povrede se ide.
Idi obavezno da ti previju i da ti daju antibiotike protiv infekcije, jer ne želiš i to zlo sada sebi na vrat da natovariš.
Ne moraš im naravno reći istinu, slobodno kaži da si se posekao ili tako nešto.

Ja sam morala da idem kada sam žiletom slučajno isekla palac na ruci, i na previjanja plus lek.

Na posao možeš, kada ti lekar to previje, i naravno smisliš priču ako te neko pita.

Zašto si to uradio?
Možeš ovde napisati, neko može da ti pomogne, makar nekim savetom.

#3 Winter vol 2

Winter vol 2

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 836 posts

Posted 17 April 2017 - 13:04

Pisao sam u prvom postu, pisat cu detaljnije mozda, ukoliko ne dobijem ban s obzirom da mi vec prijete...

A antibiotike vec pijem igrom slucaja, zbog infekcije prsta

#4 Macak

Macak

Promjenjivi

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,415 posts

Posted 17 April 2017 - 20:28

Jesi li bio danas na poslu? Nema zabusavanja :P Obavezno se mora ici na posao. Sa ili bez ruke, glave i slicno. I kakvi doktori? Priheftaj klamericom i cvrsto umotaj da ne flekas okolo.
Dobro nam dosa nazad!

#5 Winter vol 2

Winter vol 2

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 836 posts

Posted 17 April 2017 - 20:41

Ahahaha, istina al skipao sam jer mi je posao djelom i fizicki. Nisam zelio krvarit i prepadat narod napaceni dodatno.
Ok je rana. Ne krvari vise, napravio sam dezinfekciju i omotao fino. Necu vise radit ovakvu glupost sigurno. Sl put ide uze -.-.

I hvala na dobrodoslici. :)

#6 Winter vol 2

Winter vol 2

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 836 posts

Posted 18 April 2017 - 15:58

Danas me na poslu kolegica slucajno uhvatila bas za zglob da se popne, neocekivano, htio sam pustit krik al sam sutio i srecom odustala je kad je vidila da joj ne pomazem bas. Izbjegao sam pitanje. Hvala bogu da sam stao na jednoj ruci inace bi se klinac opravdao. Svi bi znali sta je u pitanju lol. Ovako je lako sakrit kao i emocije.

Rane na vratu sam skrivao duksericama bez kapuljace koje idu do brade haha. Trebamo smislit neki prirucnik btw.

#7 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,514 posts

Posted 18 April 2017 - 16:34

super si. samo nastavi tako

#8 Winter vol 2

Winter vol 2

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 836 posts

Posted 18 April 2017 - 17:07

Jbg trudim se uvijek okrenut na humor koliko god nekad bilo tesko, valjda jer imam nagle promjene raspolozenja

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users