Jump to content

- - - - -

Libido i depresija

• Please log in to reply
224 replies to this topic

#221 Bezimeni_

Bezimeni_

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 177 posts

Posted 07 February 2018 - 21:20

Nije problem u pomisljanju na nesto nevaljalo, problem je ako ne mozemo da se iskontrolisemo da ne uradimo nesto nevaljalo :)
Tako da dok god smo pod svojom kontrolom, to je za mene dovoljno :) To je pravi equilibrium :)

Inace bio sam juce kod tog drugog psihijatra po "second opinion" iz ocaja i zadovoljan sam njom kao i sa mojim standardnim psihijatrom, ali ona mi dade diagnozu "Shizoaffective Disorder". Slazem se ja u dosta toga sa tom diagnozom ali mi ne stima to sto NIKADA nisam imao nikakav tip halucinacija ili bilo kakvog gubitka kontrole, slobodne volje ili objektivnog misljenja. Jedini psihoticni simptom koji sam ikada imao je Depersonalizacija. Ocigledno to je dovoljno za diagnozu.
U svakom slucaju jako sam zadovoljan njenim pristupom i u dogovoru sa njom sam ipak prihvatio da opet probam sa antipsihoticima iako ih se plasim (ionako su oni jedini koji su ikada ista pomogli mom problemu) pa mi je prepisala Risperidone.

Jooooj, samo da mi nesto smanji ili ugasi taj prokleti seksualni nagon vise!!! Ima li neko ovde iskustva sa Risperidone-om?

P.S. kako ide vama koji imate suprotan problem? Jeste li napravili kaka pomak? (ima li mozda nekoga ko ima isti problem kao ja???)

#222 pablo

pablo

Napredni član

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 287 posts

Posted 18 July 2018 - 18:23

Ova tema mi je jedna od sustinskog znacaja, bedak sto je nisam propratio, mrzi me da citam, sad nemogu da se nadovezem.
Voleo bih da imam zenu i da imamo normalne sexualne aktivnosti i ako bi mi Bog podario makar jedno zdravo dete, nista drugo vise ne trazim od zivota.

#223 merion

merion

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 342 posts

Posted 18 July 2018 - 21:34

E Pablo zelje su nam iste.Valjda je to prirodno.

#224 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted Yesterday, 00:00

Ja sam romantična budala, više me zanima ljubav kao ljubav. Nije mi potreban neko da validira moje postojanje, niti da bude nešto za zadovoljavanje. Mogu bez obaju.

#225 merion

merion

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 342 posts

Posted Yesterday, 01:01

Pa naravno da se ljubav i romantika podrazumevaju,bez toga nista,nismo roboti pobogu.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users