Jump to content

anksioznost i sex

libido

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
33 replies to this topic

#21 Dead Like Me

Dead Like Me

Član

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 posts

Posted 02 April 2012 - 22:31

View PostSundaysmile, on 26 March 2012 - 19:47 , said:

ja imam volju samo kad sam na narkoticima ili u alkoholisanom stanju ..  tj. moras da trazis alternativna resenja da se opustis i da u tako intimnom odnosu ne budes stranac :) sto i hoces jel ti misli nisu tu ... ne mozes da uzivas u momentu..  odsutan si nelagodno ti je ...jbg   " FIGHT WITH YOUR MIND " ! :)
Kod mene je ovako... a plus sam na Seroxatu. Mada mi je libido najjaci ujutru, a ne uvece kada sam uradjena.
Ali, mene i decka je vutra u tom smislu unistila da cesto ne mozemo nista jer smo preterali s pusenjem u poslednje vreme. Zato se sad lecimo spidom i zestinom. :)

#22 medion

medion

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted 02 April 2012 - 23:13

Ja se ne zezam,kod mene je neki obrnuti efekat, nisam nikada probao narkotike i tako nesto, ali mogu reci da imam stalnu potrebu za tim, inace imam 30 god :(

#23 janica

janica

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 posts

Posted 03 April 2012 - 18:16

View Postmedion, on 02 April 2012 - 23:13 , said:

Ja se ne zezam,kod mene je neki obrnuti efekat, nisam nikada probao narkotike i tako nesto, ali mogu reci da imam stalnu potrebu za tim, inace imam 30 god :(
Zavidim ti! :(

#24 Adnan

Adnan

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 886 posts

Posted 04 April 2012 - 17:34

ovi su dobri napusee se i nije im nidocega hahahah

#25 velikodijete

velikodijete

Član

• Members
  • PipPip
  • 39 posts

Posted 05 April 2012 - 18:02

Ja u 90%nemam potrbu, cak me je nekad strah da mi od uzbudjenja ne skoci tlak i srce pocne da lupa

Ja u 90%nemam potrbu, cak me je nekad strah da mi od uzbudjenja ne skoci tlak i srce pocne da lupa da zaboravih reci da uzimam diazepam kad mi je slabo i lexilium za aritmican rad srca

#26 lmaster

lmaster

They say I'm trippin'

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,178 posts

Posted 05 April 2012 - 19:11

Analgetici (opoidni pogotovu), anksiolitici i pogotovu antidepresivi ubijaju libido. To je opste poznata. Anksioznost i sexualni odnos mogu imati osobe koje planiraju odnos sa stranicima (pozitivno donekle), muskarci koji se boje da ne iznevere suprotni pol svojom brzinom :D, ili treci koji su toliko obuzeti anksioznim nusproduktima da jednostavno ne postizu da se uzbude usled prevelike napetosti.

Lm, apropo svega, previse anxiozan covek se nece opustiti i uzivati u sexu, previse anxiozan nece ni stici do istoga, a oni na terapiji lekovima treba samo da se potrude i nateraju sebe na isti, jer svi lekovi ubijaju centar za nagradjivanje, pa sama terapija "nagradi" osobu, pa istoj sex predstavlja manje / vise potrebno / nepotrebnu stavku vise / manje u izvotu.

:bye:

#27 janica

janica

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 posts

Posted 05 April 2012 - 23:40

View Postlmaster, on 05 April 2012 - 19:11 , said:

Analgetici (opoidni pogotovu), anksiolitici i pogotovu antidepresivi ubijaju libido. To je opste poznata. Anksioznost i sexualni odnos mogu imati osobe koje planiraju odnos sa stranicima (pozitivno donekle), muskarci koji se boje da ne iznevere suprotni pol svojom brzinom :D, ili treci koji su toliko obuzeti anksioznim nusproduktima da jednostavno ne postizu da se uzbude usled prevelike napetosti.

Lm, apropo svega, previse anxiozan covek se nece opustiti i uzivati u sexu, previse anxiozan nece ni stici do istoga, a oni na terapiji lekovima treba samo da se potrude i nateraju sebe na isti, jer svi lekovi ubijaju centar za nagradjivanje, pa sama terapija "nagradi" osobu, pa istoj sex predstavlja manje / vise potrebno / nepotrebnu stavku vise / manje u izvotu.

:bye:
Sta znaci potruditi se ako ti lek ubija centar?

#28 lmaster

lmaster

They say I'm trippin'

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,178 posts

Posted 06 April 2012 - 13:40

Potruditi se i naterati sebe da premostis u glavi i krenes u akciju i izvadis sebe iz letargije i utopije koje daju lekovi. Ja sam tako radio jedno vreme, nije mi bilo do sexa ni na kraj pameti, niti sam razmisljao o istom. Onda sam shvatio da ce to ostati tako ako ne krenem u akciju. Jednostavno sam protiv svoje "volje" imao odnose, ne u smislu da me neko tera, vec sam terao sam sebe. U pocetku je bilo cudno, ali vremenom se i to vratilo. Ne ubija toliko cesto lek zelju za sexom koliko osoba samu sebe. Vremenom se previse opustimo i izgubimo zelju i potrebu za istim...

Znaci mora da se gura na silu. :D

#29 janica

janica

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 posts

Posted 06 April 2012 - 19:04

View Postlmaster, on 06 April 2012 - 13:40 , said:

Potruditi se i naterati sebe da premostis u glavi i krenes u akciju i izvadis sebe iz letargije i utopije koje daju lekovi. Ja sam tako radio jedno vreme, nije mi bilo do sexa ni na kraj pameti, niti sam razmisljao o istom. Onda sam shvatio da ce to ostati tako ako ne krenem u akciju. Jednostavno sam protiv svoje "volje" imao odnose, ne u smislu da me neko tera, vec sam terao sam sebe. U pocetku je bilo cudno, ali vremenom se i to vratilo. Ne ubija toliko cesto lek zelju za sexom koliko osoba samu sebe. Vremenom se previse opustimo i izgubimo zelju i potrebu za istim...

Hm,po svemu sudeci DOPADAS MI SE! :glasses:

#30 sturmer

sturmer

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 756 posts

Posted 06 April 2012 - 19:32

bome se slazem s lmasterom, ti si jos zena pa ti je lakse (tj. nemora ti se dic) , samo legnes i opustis se, jos kad ti se svidi :) vidit ces

#31 lmaster

lmaster

They say I'm trippin'

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,178 posts

Posted 06 April 2012 - 23:39

:love:

Vid' romantike sto sirimo forumom :)

#32 janica

janica

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 posts

Posted 07 April 2012 - 11:02

:love:

#33 mala depresivka

mala depresivka

MEGA-MASTER

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 401 posts

Posted 07 April 2012 - 15:41

View Postlmaster, on 06 April 2012 - 13:40 , said:

potpisujem..isto sam ovo i ja radila....

#34 piho

piho

Član

• Members
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 12 April 2012 - 21:23

Dok sam bio na AD-u (Cipralex) unistio mi je totalno seksualni zivot.
Nisam imao zelju, nije se dizao, pa te zezne u pola posla.. koma...
Vratio sam se u normalu jedno 6mjeseci nakon prestanka uzimanja AD-a.

Sada sam samo anksiozan, ali sa seksom je sve ok. :)