Jump to content

- - - - -

Sex u depresiji

libido

• Please log in to reply
249 replies to this topic

#1 ivkis

ivkis

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 129 posts

Posted 05 July 2007 - 11:34

Evo dogodilo mi se nesto jako cudno i obrnuto u odnosu na neke postove ovde.....

u poslednjih 10 dana uspeo sam da se stabilizujem...sigurno mi je 7dana bilo skroz ok.....mislim da cini svoje....pijem ga mesec i po ....cipralex je u pitanju.....e sad imao sam raznorazne strahove u vezi svoje devojke i prisilne misli.....jako je malo svega toga u poslednjih 10 dana ali necu da ureknem.....ono sto sam hteo da kazem da sam imao neverovatno zelju za sexom  ali desilo mi se nesto neverovatno do sada!!!
ja nisam uzivao u njemu.....i tako poslednja 2x.....da li je i to normalno za ovakva stanja....mislim zale se ljudi da nemaju zelju za sexom......ali mi je neverovatno da nisam uzivao sa devojkom koju volim i koja mi je sve!!!
jel to normalno i jel to prolazi.....eto strah me sad da mi se samo to opet ne desi.....

#2 ivkis

ivkis

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 129 posts

Posted 07 July 2007 - 00:02

niko nista da napise :D

#3 Fluka

Fluka

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 664 posts

Posted 07 July 2007 - 01:25

a sinko moj.. ja te ne znan svitovat..
pro? ?e, ala.. ni kraj svita

#4 loptica

loptica

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,211 posts

Posted 07 July 2007 - 01:54

View PostFluka, on 7 Jul 2007, 02:25 AM, said:

a sinko moj.. ja te ne znan svitovat..
pro? ?e, ala.. ni kraj svita
addadadaa  addadadaa

#5 Ale

Ale

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 277 posts

Posted 07 July 2007 - 17:43

Pa svi ocekujemo da napises: "Ljudi, sinoc sam imao neverovatan sex, izgleda da je ono bila samo faza" :D
p.s. i ja sam bio na cipralexu i desavalo mi se da mi se sex oduzi upravo zbog smanjenog osecaja... pozdrav

#6 Lina

Lina

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 114 posts

Posted 07 July 2007 - 20:47

treba malo strpljenja.ja nisam skoro nikakvu zelju imala 2-3 mjeseca,a bila sam s deckom kojeg volim.on je bio strpljiv i nije me pozurivao,sta je jako vazna stvar,jer sex na silu moze samo biti jos dodatni izvor frustracija.ako ne ide-ne ide.kasnije je sve sjelo na svoje mjesto,samo je trebalo malo vremena.najvaznije od svega je da se ti bolje osjecas.

#7 balqtazar

balqtazar

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts

Posted 07 July 2007 - 22:15

[quote name='ivkis' post='174373' date='5 Jul 2007, 12:34 PM']
Evo dogodilo mi se nesto jako cudno i obrnuto u odnosu na neke postove ovde.....

u poslednjih 10 dana uspeo sam da se stabilizujem...sigurno mi je 7dana bilo skroz ok.....mislim da cini svoje....pijem ga mesec i po ....cipralex je u pitanju.....e sad imao sam raznorazne strahove u vezi svoje devojke i prisilne misli.....jako je malo svega toga u poslednjih 10 dana ali necu da ureknem.....ono sto sam hteo da kazem da sam imao neverovatno zelju za sexom  ali desilo mi se nesto neverovatno do sada!!!
[u]ja nisam uzivao u njemu.....[/u]i tako poslednja 2x.....da li je i to normalno za ovakva stanja....mislim zale se ljudi da nemaju zelju za sexom......ali mi je neverovatno da nisam uzivao sa devojkom koju volim i koja mi je sve!!!
jel to normalno i jel to prolazi.....eto strah me sad da mi se samo to opet ne desi.....
[/quote]

Ja bi rek'o da si ti malo prenapregnut. Jesi li pokuao da razgovara sa devojkom o tome ? Mo?da da napravite malu pauzu, kad je sex u pitanju, a ?

Naravno nita to nije tako katastrofalno da se toliko uplai, polako.

[quote name='ivkis' date='5 Jul 2007, 12:34 PM' post='174373']

A ne razumem ta misli pod ovim
...e sad imao sam raznorazne strahove u vezi svoje devojke i prisilne misli.....
Na kakve misli misli ?

#8 ivkis

ivkis

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 129 posts

Posted 08 July 2007 - 02:36

pa prisilne misli.....ostavicu je,prevaricu je....ne svidja mi se......plasim se ozbiljne i duge veze......pa onda sta ako ona mene ostavi.....itd

kad se vratim u normalu i kad mi je lepo raspolozenje sve ovo pada u vodu.....i shvatam da sam odlepio za njom,i da mi nista od gore navedenog ne pada na pamet.....ali tesko je kontrolisati se kad se prisilne misli opet pojave :D

#9 balqtazar

balqtazar

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts

Posted 08 July 2007 - 05:36

?uj, sve je to normalno, pusti malo vreme da pokae jeste li jedno za drugo.

#10 jedan_sasha

jedan_sasha

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 posts

Posted 10 July 2007 - 11:33

Smijte mi se koliko hocete, ali ja u svojim anksioznodepresivnim stanjima nisam u stanju za sex. Zelja je mozda tu negdje, ali nemam snage, nemam snage.....

#11 Sinty

Sinty

medjimurka

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,487 posts

Posted 10 July 2007 - 11:41

?uj,ne znam kaj da ti velim.Ja sam bila na seroxatu a rezultat "ne elje za sexom" stoji u mojem potpisu addadadaa Za koji tjedan moram roditi :aha:

#12 jeki

jeki

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,067 posts

Posted 10 July 2007 - 14:59

ha ?uj ako ima misli o tome da je ostavi i da je prevari...ne znam...prije ?e ona tebe addadadaa
alim se. :beljbelj:
nemoj drkat pa ?e ti ve? do? elja :pop:

#13 jedan_sasha

jedan_sasha

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 posts

Posted 11 July 2007 - 18:26

View Postjeki, on 10 Jul 2007, 03:59 PM, said:

ha ?uj ako ima misli o tome da je ostavi i da je prevari...ne znam...prije ?e ona tebe addadadaa
alim se. :beljbelj:
nemoj drkat pa ?e ti ve? do? elja :pop:
Namam volje i snage ni za d*kanje, da proste svi.... Al mi se digne ono ujutro kad ustanem, al to je iz nekih drugih razloga... ima ono neko objasnjenje, zaboravio sam, a i nije za ovaj forum. :clapping:

#14 jeki

jeki

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,067 posts

Posted 11 July 2007 - 18:50

to jer ti bude pun mjehur. :aha:
ajde nemoj se nita zabrinjavati, koncentriraj se da ti bude bolje pa ?e sve ve? do?i na khm...svoje mjesto. :icon_blushing:

#15 Nenad

Nenad

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,380 posts

Posted 11 July 2007 - 18:56

probaj da promijenis malo pa ces znati o cemu se radi:))

kod mene je sve naopako..kad sam bio najanksiozniji imao sam nevjerovatnu zelju za sexom..kako je vrijeme odmicalo i ja bio bolje poboljsala se i zelja za sexom:))

kod mene kad nista ne radi to radi..pu pu da se ne ureknem:))

#16 jeki

jeki

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,067 posts

Posted 11 July 2007 - 19:13

ovog naeg Nenada treba testirati, previe se hvali :beljbelj:

#17 to?kica

to?kica

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 8 posts

Posted 13 July 2007 - 06:13

Kod mene isti slu?aj ivkis, samo sam ja ve? godinu dana na cipralexu i nije mi ba najbolje :clapping:

#18 Hudson

Hudson

MEGA-MASTER

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 340 posts

Posted 13 July 2007 - 20:20

Prolazna faza,nista neuobicajeno,ne treba da se tangiras oko toga,pa svi zapadnemo ponekad u slicna sranja.

#19 skorpija063

skorpija063

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 55 posts

Posted 17 July 2007 - 16:54

Ja sam poslednji put pre akcije imao napad panike.Poceo da drhtim i da se tresem... Tako da od tada nema akcije,...a ni zelje i volje... Bojim se da me ne spopadne panika ponovo  :)  Sra..e   A volim vise nego 'leba

#20 ISA

ISA

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 848 posts

Posted 17 July 2007 - 18:39

Kad imam kemije u odnosu nemam problema,kad nema vise nastaju problemi.Nedavno sam imala takvu situaciju,i to je doista gadno.Nisam hvala bogu bila u depresiji,ali neispunjena nekim drugim stvarima milion puta.Nezahvalno jeod mene da se mjesam u temu kojoj ne pripadam ustvari,i zao mi je radi toga,ali imala sam potrebu ispricat i jedno svoje iskustvo.Dakle kod mene pali velika kemija,usredotocim se na svojeg partnera a panici nema traga i bude jako dobbro.

Also tagged with libido

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users