Jump to content

- - - - -

Libido i depresija

• Please log in to reply
149 replies to this topic

#141 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,613 posts

Posted 28 September 2017 - 17:41

M.Kurtz, on 28 September 2017 - 17:38 , said:

Uvazeni gospodin M.Kurtz, molio bih

uvaženi direktor svemira gospodin dr. dipl. oec. ing. M.Kurtz inače veliki ljubitelj naranči :happy:

#142 isolatedpawn

isolatedpawn

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,478 posts

Posted 28 September 2017 - 17:42

zeus20, on 28 September 2017 - 17:29 , said:

ali kad popusti djelovanje tih supstanci onda si opet loše i razina dopamina pada. zato ljudi postaju ovisni o alkoholu, drogama, slatkišima, sexu itd.

Da samo što je alkohol a i večina droga ustvari najgori depresor, sex nikako nije :P

#143 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,613 posts

Posted 28 September 2017 - 17:43

isolatedpawn, on 28 September 2017 - 17:42 , said:

Da samo što je alkohol a i večina droga ustvari najgori depresor, sex nikako nije :P

depresori tj downeri su najgore droge. dovode do depresije, gubitka memorije, slabi koncentracija...

#144 isolatedpawn

isolatedpawn

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,478 posts

Posted 28 September 2017 - 17:47

zeus20, on 28 September 2017 - 17:43 , said:

depresori tj downeri su najgore droge. dovode do depresije, gubitka memorije, slabi koncentracija...

Zato više ne sačinjavaju ni u od udjela u mom životu, osim nikotina :/
Sex je depresor jedino ako nemaš priliku da ga uprašnjavaš :D Nadalje onda se i slažem sa ama baš svim napisanim, ako nemaš s kime, ma mani se onda i gledanja "curica" i svih erotskih sadržaja, ma biši što dalje, jer gledajući sve to možeš postati samo još ogorčeniji...

#145 mr.Frusciante

mr.Frusciante

Član

• Members
  • PipPip
  • 49 posts

Posted 28 September 2017 - 17:49

isolatedpawn, on 28 September 2017 - 17:40 , said:

Ma neeeee, ne razumijem čemu kompleksi... Gle evo još malo pa će tri godine kako sam ja po drugi put u životu učio hodati, ti si vjerojatno u to doba života bio u puno-puno boljoj formi ;) Kada sam otpušten iz bolnice doma nisam mogao bućicu od 5kg podići više od 3 puta. Sve je stvar perioda života, okolnosti i rada na sebi. Mene jedino tvrdoglavost spašava :D Sjećam se imali smo redovite fizioterapije u bolnici, terapeutkinja se onako nadala da mi nešto i preko vikenda kada nje nema. Nakon što sam naučio hodati onako počelo je malo i sa čučnjevima, prvi čučanj ja kao beba završim na dupetu, nikako s podiči a ona ne želi pomoći. Na tome je ostalo. Došao i prošao vikend i ona dolazi i normalno prvo lekcija svima "Znam da ste cijeli vikend samo ležali..." i ostale sraćke, dođe do mene i provali:"Znam da Božić ne može onaj čučanj kao što nije niti u petak"...šutim mudro, rekoh:"Ajmo probat", opalio sam joj 20 u komadu tako da je fakat zašutila, haha (mislim si a neš me ti jebati tu) pri kraju mog boravka me morala moliti da malo smanjim tempo jer su mi se i noge počele toliko jačati da mi je operirana koža počela pucati... Ono, kad si zacrtam nešto, onda i prelazim granice. Uostalom mislim da cilj i je da čovjek preskoči granice i dokaže da može i više...
Ma salio sam se ali opet za svaku pohvalu :lol:
Pa coek na osnovu ovoga mogu da zakljucim da je tebi onda omiljena pesma od fu fajtersa ,,walk" :lol: ...Mala neumesna sala nesh zameriti :D

#146 M.Kurtz

M.Kurtz

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted 28 September 2017 - 17:50

zeus20, on 28 September 2017 - 17:41 , said:

uvaženi direktor svemira gospodin dr. dipl. oec. ing. M.Kurtz inače veliki ljubitelj naranči :happy:

LOL. Jel ti ja licim na tipa koji je zavrsio fakultet? S ovon cigaron u ustima...daj molim te

#147 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,613 posts

Posted 28 September 2017 - 17:51

isolatedpawn, on 28 September 2017 - 17:47 , said:

Zato više ne sačinjavaju ni u od udjela u mom životu, osim nikotina :/
Sex je depresor jedino ako nemaš priliku da ga uprašnjavaš :D Nadalje onda se i slažem sa ama baš svim napisanim, ako nemaš s kime, ma mani se onda i gledanja "curica" i svih erotskih sadržaja, ma biši što dalje, jer gledajući sve to možeš postati samo još ogorčeniji...

slažem se s tobom. također izbjegavam sve što spušta i usporava.
nikotin je stimulans u manjim dozama :)

#148 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,613 posts

Posted 28 September 2017 - 17:53

M.Kurtz, on 28 September 2017 - 17:50 , said:

LOL. Jel ti ja licim na tipa koji je zavrsio fakultet? S ovon cigaron u ustima...daj molim te

ti si klasični primjer intelektualca :unsure:

#149 M.Kurtz

M.Kurtz

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted 28 September 2017 - 17:59

zeus20, on 28 September 2017 - 17:53 , said:

ti si klasični primjer intelektualca :unsure:

prije bi bilo intelektseralca :D

#150 isolatedpawn

isolatedpawn

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,478 posts

Posted 28 September 2017 - 21:38

mr.Frusciante, on 28 September 2017 - 17:49 , said:

Ma salio sam se ali opet za svaku pohvalu :lol:
Pa coek na osnovu ovoga mogu da zakljucim da je tebi onda omiljena pesma od fu fajtersa ,,walk" :lol: ...Mala neumesna sala nesh zameriti :D

Joj, daaaj.... haha, jebo život bez zajebancije, lol. Dapače, dobra-stvarno dobra. :D Pazi ja sam ti imao petoro stričeva (ok spala knjiga na tri slova) ali možeš pretpostaviti da su sva obiteljska druženja bila na bazi podjebavanja tko koga stigne, samo napred ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users