Jump to content

placete li?

suze plac zbacivanje prociscenje oslobodjenje samosazaljenje

• Please log in to reply
34 replies to this topic

#21 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 03 July 2018 - 14:56

Dok sam pio alkohol, cesto sam plakao, to ide jedno uz drugo. Sad ne mogu da se sjetim kad sam zadnji put plakao. Mislim da sam zadnji put plakao kad mi je umro ujak koga sam mnogo volio, koji za razliku od vecine nije mene krivio za moju bolest.

#22 kruška

kruška

wonky

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,898 posts

Posted 03 July 2018 - 15:17

iako ne smatram plakanje generalno lošim, niti znakom slabosti, kod sebe ga sam ga vidjela lošim jer je bilo prečesto, gotovo svaki dan, znala sam plakati po 3 sata i iz tog ne iziđe ništa dobro, jer dobijem još i fizičke tegobe, mučnine, povračanje, oticanje lica. Ponekad je dobro i korisno, previše je već znak da nešto nije uredu. Kad pijem antidepresive to se dosta smanji.

#23 DTQ

DTQ

Radar iz tame

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,025 posts

Posted 03 July 2018 - 16:37

Ovih dana me sve raspilavi i rasplace. I lepo i lose. Sve me dirka.
Medjutim, retkost da me neko dozivi i vidi takvu i ne znam koliko je to dobro, a koliko lose.

#24 Skenderbeg

Skenderbeg

Warriors Are OP

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 posts

Posted 03 July 2018 - 18:58

Kruska slazem se sa tobom da plakanje nije znak slabosti, ali znas kakvi smo mi muskarci, kad placemo nedaj boze da nas neko vidi,odmah vidi ovu pickicu.... mislim ne mozes , takav nam je mentalitet

Djene kako mislis ne mozes da places? i one najgore psihopate bez ikakvih emocija placu, imas odlican dokumentarac o tome "the iceman" covek koji je teski psihopata, nije izmisljena licnost, bas su njega intervjuisali u zatvoru, ko je zainteresovan moze ga pogledati

#25 kruška

kruška

wonky

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,898 posts

Posted 03 July 2018 - 19:06

View PostSkenderbeg, on 03 July 2018 - 18:58 , said:

Kruska slazem se sa tobom da plakanje nije znak slabosti, ali znas kakvi smo mi muskarci, kad placemo nedaj boze da nas neko vidi,odmah vidi ovu pickicu.... mislim ne mozes , takav nam je mentalitet

tako ti dođe i sa ženama minus pčikica haha mislim niko ne voli da ga vide da plače jer eto većina ljudi misli da je to sramota pa te na kraju i bude sramota

#26 atina

atina

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,398 posts

Posted 03 July 2018 - 20:14

View Postkruška, on 03 July 2018 - 15:17 , said:

iako ne smatram plakanje generalno lošim, niti znakom slabosti, kod sebe ga sam ga vidjela lošim jer je bilo prečesto, gotovo svaki dan, znala sam plakati po 3 sata i iz tog ne iziđe ništa dobro, jer dobijem još i fizičke tegobe, mučnine, povračanje, oticanje lica. Ponekad je dobro i korisno, previše je već znak da nešto nije uredu. Kad pijem antidepresive to se dosta smanji.

Mene kad precesto placem (a desava se bas kad mi je lose) zna od toga da zaboli glava
pa mi bude jos gore.
Ali generalno - sigurno nije znak slabosti, ni kod zena ni kod muskaraca, ne pravim tu nikakvu razliku.

#27 pablo

pablo

Napredni član

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 390 posts

Posted 03 July 2018 - 21:06

#28 archaic_tiger

archaic_tiger

Danger On the Road

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,585 posts

Posted 03 July 2018 - 23:29

Kako očajno glumi ovaj čovek,Bože me sačuvaj...

#29 Dreamcatcher

Dreamcatcher

inzenjer mentalnih konstrukcija

• Global moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 627 posts

Posted 03 July 2018 - 23:46

Ne placem

#30 WANNABE

WANNABE

gabrijelin rob

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,631 posts

Posted 04 July 2018 - 14:12

View PostSkenderbeg, on 03 July 2018 - 18:58 , said:

..
Djene kako mislis ne mozes da places?

...

otkud znam kako
presusile suze valjda

#31 merion

merion

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 389 posts

Posted 25 July 2018 - 02:15

Ja sam preemotivna osoba i teske zivotne stvari me jako pogadjaju i u tim momentima placem kao kisa.Evo i danas su mi suze same isle niz lice jer mi je opet bilo psihicki lose razmisljajuci o svojim problemima.Samo se isplacite,suze su ok.

#32 mailer-daemon

mailer-daemon

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,216 posts

Posted 25 July 2018 - 09:18

Znao sam se i upišati od plakanja, u rodilištu jako, jako davno. :D

Inače mi na neke događaje i zatitra oko, ali saberem se, jbg. mi sa Banije smo kao bukve naše.

Ne vidim plać kao samosažaljenje, nekada baš tuđa muka rasplaće ljude...

#33 Hyperdrive

Hyperdrive

Bouncing off the ceiling

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,830 posts

Posted 26 July 2018 - 04:59

View Postmailer-daemon, on 25 July 2018 - 09:18 , said:

Znao sam se i upišati od plakanja, u rodilištu jako, jako davno. :D

LEGENDO.

#34 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 07 August 2018 - 10:35

Gledao sam film Santa Maria della salute i Boga mi, u najtuznijoj sceni pustih suzu. Podsjeti me na moje muke i jade. To je drugi put u zivotu da sam na film pustio suzu, sjecam se da sam kao dijete plakao gledajuci Cinema Paradizo.

#35 Mia

Mia

Član

• Beginners
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 09 August 2018 - 20:17

Ne plačem. Dešavalo mi se pre nekoliko godina da plačem danima, sažaljevam sebe,svoj život i pretpostavljam da sam tada isplakala sve suze ovog sveta. I nema ih više. :o setih se jednog filma The Holiday sa  Cameron Diaz, gde ona pokušava bezuspešno da zaplače (na kraju filma uspeva :D )

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users