Jump to content

- - - - -

Shizoafektivna psihoza F 25

• Please log in to reply
153 replies to this topic

#141 caka 41

caka 41

Član

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 19 March 2017 - 21:20

danas mi je Bogu hvala bolje, prevazisla sam neke stvari koje su me mucile

#142 caka 41

caka 41

Član

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 21 March 2017 - 20:31

od sutra idem u dnevnu bolnicu Laza Lazarevic u Padinskoj skeli.,bice mi ok tamo imamo svaki dan psihoterapiju i razne druge aktivnosti.imamo i psihologe sa kojima mozemo da vodimo individualne razgovore, imamo posete galerijama i muzejima, psihodramu, radnu terapiju koja se sastoji od kreativnih radova kao sto je pravljenje nakita i drugih ukrasnih predmeta slikarski atelje ,skolu kuvanja i slatki dan to je dan kada 2 osobe prave slatkise za celu grupu,imamo i skolu kompijutera, engleskog, onda zdravstvenu i literarnu sekciju, druzenje uz kafu itd. tamo smo od 8 do pola 12 h a onda idemo kuci.pozdrav svima

#143 caka 41

caka 41

Član

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 21 March 2017 - 20:35

gde ste ljudi?

#144 gianni

gianni

Depresivan

• Family senior
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,919 posts

Posted 22 March 2017 - 08:20

View Postcaka 41, on 21 March 2017 - 20:31 , said:

od sutra idem u dnevnu bolnicu Laza Lazarevic u Padinskoj skeli.,bice mi ok tamo imamo svaki dan psihoterapiju i razne druge aktivnosti.imamo i psihologe sa kojima mozemo da vodimo individualne razgovore, imamo posete galerijama i muzejima, psihodramu, radnu terapiju koja se sastoji od kreativnih radova kao sto je pravljenje nakita i drugih ukrasnih predmeta slikarski atelje ,skolu kuvanja i slatki dan to je dan kada 2 osobe prave slatkise za celu grupu,imamo i skolu kompijutera, engleskog, onda zdravstvenu i literarnu sekciju, druzenje uz kafu itd. tamo smo od 8 do pola 12 h a onda idemo kuci.pozdrav svima

Zvuci dobro, nadam se da ce ti pomoci.

#145 Macak

Macak

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,545 posts

Posted 22 March 2017 - 10:03

Vjerujem da ce ti pomoci.

#146 caka 41

caka 41

Član

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 24 March 2017 - 17:15

Hvala ljudi evo vec mi je bolje upoznala sam nove ljude, videla staro drustvo,,vec sam razgovarala sa psihoterrapeutom,,i sa doktoroommm i pomogli su mi  da prevazidjem nekke moje  probblleme koji su me dugo muucili. imali smo i grupnu psihhoterapiju, i psihoodrannu i svasta jos interesantno,od psihologa sam dobila za mene i muza karte za pozoriste,( inace nam to stalno pruzajuu,svima koji to zele) takodje mi pomaze i druzenjje ssa ljudima, izvinite ova tastatura malo zajebava pa mi duplira slova, najvise mi znaci individualna psihoterapija koju van bolnice ne bih mogla sebi da priustim. ova dnevna bolnica je pun pogodak!

#147 2Bavailable

2Bavailable

konj koji sanja

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,063 posts

Posted 24 March 2017 - 19:15

odlično
vidi se da ti baš to znači a i kako ne bi
nisam ni znao da to ima tako kod nas...

#148 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 808 posts

Posted 24 March 2017 - 20:15

@caka 41
Odlicno zvuci, drago mi je da ti pomaze :)

#149 caka 41

caka 41

Član

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted Yesterday, 20:48

puno vam hvala drago mi je kad vidim da se neko raduje mom boljitku :D zaista ovo ima samo u dnevnoj bolnici Laza Lazarevic ali u padinskoj skeli, mnoge dize iz mrtvih sto bi se reklo, a imam i prijatelje koji idu u dnevne bolnice ali pri drugim klinikama i kazu da je sranje, da nema nicega i da samo sede i smaraju se. a ovo gde ja idem je super. kod nas u lazi rade odlicni doktori, psiholozi, pedagozi itd...Veliki pozdrav svima od ponovo nasmejane mene :D

#150 caka 41

caka 41

Član

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted Yesterday, 21:02

ps. Ako neko zeli da proba ovo neka ode sa uputom za psihijatra i uputom za dnevnu bolnicu (isti kao uput za bolnicko lecenje) svakog utorka kod dr Davidovica ili dr Sredanovic i pita da ga prime, kazite da ste na netu videli i da bi ste voleli da pokusate. jedino sta je jako nezgodno mora rano da se ustana jer je Padinska skela daleko. da, nisam rekla na prijem na koji se ide utorkom od 10h, ide se u dispanzer u visegradskoj a sutradan u skelu.pozdrav :D

#151 caka 41

caka 41

Član

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted Yesterday, 21:10

svako dobro vam svima zelim, i da svi budete zdravi i veseli i ponovo srecni i nasmejani od srca vam zelim :D :D
:D
cao svima! :lol:

#152 caka 41

caka 41

Član

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted Yesterday, 21:24

hej ziveli psihijatrijski bolesnici ne brinite letovacete u Nici hej haj lekove nam daj, hej haj hoj psihoza :wacko:
:wacko:
:D :D :D

je zivot moj. :wacko: :D

#153 caka 41

caka 41

Član

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted Yesterday, 21:35

obavestenje otvorila se turisticka agencija ;psihoza tours;imaju posebne aktivnosti na moru za one suicidalne, npr ples sa ajkulama ili skakanje u more sa kamenom oko vrata. polu pansion svedski sto sa gomilom lekova u ponudi :D

#154 caka 41

caka 41

Član

• Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted Yesterday, 21:38

malo sam se salila izgleda da sam ;u plusicu;;

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users