Jump to content

Lista najboljih psihologa i psihijatara po gradovima (po vaSem misljenju)

• Please log in to reply
34 replies to this topic

#21 gianni

gianni

Depresivan

• Family senior
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,363 posts

Posted 12 June 2017 - 12:15

Zagreb, Suzana Večerić (Kulović) privatna ordinacija.

#22 Riot

Riot

Let's find road to Hell

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,291 posts

Posted 12 June 2017 - 22:50

archaic_tiger, on 12 June 2017 - 11:26 , said:

Ma jaooo,ne-ne-ne-ne...Ne potpadaj pod predrasude,BurnInHell...! Kako god da ti ta žena vizuelno "deluje" ovako preko Facebooka,pokušaj da u sebi nekako nadvladaš tu predrasudu i odeš barem na taj jedan razgovor...Nemoj da te prvi utisak odvrati od toga da barem jednom pokušaš. Ne mora uopšte da znači da će da bude "fail"...Moj ti je savet da svakako pokušaš,jer kad malo razmisliš-svi oni na prvi pogled zaista deluju nekako "isto",ali opet-to kako neko deluje u suštini ne mora ništa posebno da znači...

Ma, nek umrem, nek me satre ova bolest, boli me kurac vise, svejedno mi je.
Necu da budem zombi i tacka. I da zavisim od neke smrdljive drolje sto ce da mi se smeje u facu. Znam da mi nece pomoci. Samo ce da mi lupi f i skine me s kurca.
Nek krepam jebe mi se tacno. A vi pijte lekove i tesite se da vam je bolje. Koje sam srece ugojila bih se, i jos smrldjive dijete da drzim ne pada mi napamet.
Da, lekovi ce da mi nadju prijatelje, posao, lekovi ce da mi uklone usamljenost i da me prilagode zivotu.
Oce kad na vrbi zasvrbi.
Ja sam bolesnik u glavi, i to je to. Ovakvi kao ja nisu za zivot. Nesposobna i smotana.
I'm born this way.
Sta mi vredi povisen seratonin? Nista. Da se kreveljim kao da sam srecna? Jebes to, radice cu ziveti u realnosti u umreti od istine nego lagati sebe i drogirati se.
Nek crnem i treba.

#23 Macak

Macak

Više munjen nego munjevit

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,017 posts

Posted 13 June 2017 - 02:34

Burn ne gledaj iz krajnosti u krajnost! Od male doze antidepresiva nitko nije kao zombi. Ali nitko!
Šteta što se ne poznamo da vidis uživo. Ne nasjedaj predrasudama.
Uostalom, tvoj izbor, šta se petljam.

#24 kruška

kruška

sočna

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,675 posts

Posted 13 June 2017 - 09:32

ja nikada nisam bila kao zombi na antidepresivima, uopće mi nije jasno odakle dolazi taj stav, prije izgledam kao zombi bez njih, onako umrtvljeno

#25 green_eye

green_eye

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,006 posts

Posted 13 June 2017 - 09:38

BurnInHell, on 12 June 2017 - 22:50 , said:

Ma, nek umrem, nek me satre ova bolest, boli me kurac vise, svejedno mi je.
Necu da budem zombi i tacka. I da zavisim od neke smrdljive drolje sto ce da mi se smeje u facu. Znam da mi nece pomoci. Samo ce da mi lupi f i skine me s kurca.
Nek krepam jebe mi se tacno. A vi pijte lekove i tesite se da vam je bolje. Koje sam srece ugojila bih se, i jos smrldjive dijete da drzim ne pada mi napamet.
Da, lekovi ce da mi nadju prijatelje, posao, lekovi ce da mi uklone usamljenost i da me prilagode zivotu.
Oce kad na vrbi zasvrbi.
Ja sam bolesnik u glavi, i to je to. Ovakvi kao ja nisu za zivot. Nesposobna i smotana.
I'm born this way.
Sta mi vredi povisen seratonin? Nista. Da se kreveljim kao da sam srecna? Jebes to, radice cu ziveti u realnosti u umreti od istine nego lagati sebe i drogirati se.
Nek crnem i treba.

i ja sam rodjena sjebana. godinama su neki lijekovi pomagali bar po pola godine, od nijednog se nisam udebljala (debljala sam se i prije lijekova, zbog nekretanja i jedenja sranja), izgubila libido ili neke desete nuspojave. samo pozitivno ako je dobra kombinacija lijekova. psihoterapija mi je pomogla da se sjetim dijelova djetinjstva koje sam potisnula.
3 godine uzimam opijat, ali ga sad lagano micem, 2 godine stabilizator i to je to. nekad mi je trebao alkohol da bih mogla komunicirati s ljudima, sad ne treba. tablete mi trebaju, da, ovaj stabilizator, ali samo to. jbg, radje cu piti te 2 pilule dnevno i funkcionirati, imati decka, prijatelje, posao, moci ustati iz kreveta i ZIVJETI nego biti onakva kakva sam bez lijekova; uplasena, paranoicna, u svom svijetu na granici psihoze i uvijek "ona koja suti"  ili "mrtva pijana". nije bilo niceg izmedju. naravno da takva osoba onda ne moze zadrzati ni studentski posao, ni studirati. ni zivjeti, jebemu.

naravno, ako mozes bez lijekova, svaka cast i jos bolje.
ali vjeruj mi da je premala cijena uzeti neku pilulu naspram zivota kakav je bez njih. sto mozes izgubiti odlaskom na taj razgovor? moze se potvrditi tvoja sumnja, mozes za 5 minuta izaci ako ti se ne svidi. i ako je to slucaj, probaj ugovoriti kod nekog od ovih koje su naveli da su dobri, ako mozes. sam razgovor ti moze puno pomoci da shvatis neke stvari.
ili reci ime pa ti netko moze unaprijed potvrditi jel dobra ili ne dr. ne moras javno, samo za koji grad je i netko ce ti sigurno htjeti pomoci.

btw moja psihologinja je na fejsu druga osoba. ne druga kao da glumi, nego jednostavno u ordinaciji nastupa profesionalizam. stavi na stranu svoje osobne zelje i fiksacije, okrene se meni, gleda iz moje perspektive i tako mi pomaze. postavi pitanja o kojima tjedan dana razmisljam, i najbitnije, sto sam vec rekla, sjetim se dijelova koji fale iz zivota. po fejsu apsolutno nikad ne bi rekao da moze toliko utjecati na pacijenta. rekao bi da je obicna zenskica koja se voli zabavljati, nikad ne bi pomislio da toliko moze shvatiti pacijenta i pomoci mu kad god treba.
i dr koji je bio fenomenalan, ali se odselio, na fejs stavlja neke strucne clanke, istrazivanja, pa malo svoje fotografije. a kad dodjes kod njega, opustis se i pricas s njim i jednostavno se predobro osjecas. nemas osjecaj da si kod psihijatra koji je opsjednut nekim novim istrazivanjima, nego kao da si kod frenda koji zna prepoznati sto ti treba. po fejsu to ne bi rekao za njega.

stvarno, fejs ti ne moze pokazati kakav je netko. ni inace, vecinom od prijatelja je sve gluma za masu, ali pogotovo doktori i ostali koji su svjesni da njihovi pacijenti mogu vidjeti tu stranicu.

i procitaj ovo, nije dugacko.

http://eatdifferent....ija/predrasuda/

#26 NoParaNormalno

NoParaNormalno

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 1 posts

Posted 13 June 2017 - 09:52

Pozdrav, da ne otvaram novu temu, treba mi preporuka dobrog psihoterapueta online preko skajpa?

#27 archaic_tiger

archaic_tiger

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,147 posts

Posted 13 June 2017 - 11:42

BurnInHell, on 12 June 2017 - 22:50 , said:

Sta mi vredi povisen serotonin? Nista. Da se kreveljim kao da sam srecna? Jebes to, radice cu ziveti u realnosti u umreti od istine nego lagati sebe i drogirati se.
Nek crnem i treba.

Mislim da nisi ni svesna koliko potcenjuješ biohemijske procese u nervnom sistemu,kao i uticaj koji isti mogu da imaju na naš život,ponašanje i raspoloženje...

#28 Iimitless

Iimitless

CAR

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,318 posts

Posted 13 June 2017 - 11:48

Ja pijem daleko "gore" lekove od antidepresiva i nisam zombi. Cak naprotiv, energija je tu, zelja za zivotom se povratila, stabilnost....

#29 Riot

Riot

Let's find road to Hell

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,291 posts

Posted 14 June 2017 - 14:22

Oticu kod kuje, samo da dokazem sebi da sam jos vise propala i da mi nema pomoci....i ako me bude zajebavala ili ismevala izboscu je nozem.

#30 gagi

gagi

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 186 posts

Posted 14 June 2017 - 16:44

BurnInHell, on 14 June 2017 - 14:22 , said:

Oticu kod kuje, samo da dokazem sebi da sam jos vise propala i da mi nema pomoci....i ako me bude zajebavala ili ismevala izboscu je nozem.
BURN je mlada i previse autodestruktivna.znam kako joj je... i ja sam bio takav.ljudi,dajte joj malo podrske!
BURN,moras malo da se smiris i da gledas realisticnije na stvari,od takvog ponasanja neces imati neke koristi!

#31 archaic_tiger

archaic_tiger

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,147 posts

Posted 14 June 2017 - 18:05

gagi, on 14 June 2017 - 16:44 , said:

BURN je mlada i previse autodestruktivna.znam kako joj je...i ja sam bio takav.ljudi,dajte joj malo podrske!

Goooooooooooooo Buuuuuuuuuuuurn!! :clapping:

#32 kruška

kruška

sočna

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,675 posts

Posted 14 June 2017 - 20:14

NoParaNormalno, on 13 June 2017 - 09:52 , said:

Pozdrav, da ne otvaram novu temu, treba mi preporuka dobrog psihoterapueta online preko skajpa?

u nekoj određenoj državi ili je svejedno? Kakav problem imaš? Jer mogu preporučiti nekoga samo na osnovu svog iskustva liječenja određenog poremećaja u mom slučaju soc. fobija.

#33 AdemSisak

AdemSisak

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 2 posts

Posted 08 March 2018 - 15:11

Da li mi neko može preporučiti psihijatra u Mostaru (BiH).
Hvala.

#34 Cicina gazdarica

Cicina gazdarica

AKTIVNI SLUŠALAC FORUMA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 877 posts

Posted 15 April 2018 - 20:17

Beograd-dr Ristić-Dimitrijević, radi u Lazi. Mnogo, beskrajno mnogo mi je pomogla i naučila da radim KBT i sama-mislim da neke delove KBT.

Što se tiče dr Diligentskog..eksperimentiše sa lekovima, bar je to radio na mom pokojnom dečku..Možda je dobar psihijatar, ne znam, nisam bila kod njega.

#35 Ninche

Ninche

EMOGOTICARKA

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,869 posts

Posted 16 April 2018 - 23:36

Eto, a ja bas tog Apijevog psihijatra cu da promenim. Smatram da covek ima zdravstvenih problema koji ga sprecavaju da pravilno radi posao, bar u neko poslednje vreme. Vec duze vreme mi nista nije pomogao i nece da mi menja terapiju uopste.

Sto se tice predloga, njih nemam. Pitala sam vec za psihijatra u Novom Sadu, ali se niko nije oglasio.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users