Jump to content

Modafinil (PROVIGIL)

• Please log in to reply
126 replies to this topic

#121 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 765 posts

Posted 14 May 2017 - 21:42

Do prije pola godine nije se čulo za Modafinil na ovom forumu, a sad vidim da ga sve više ljudi koristi. ;)
I to s razlogom. Modafinil povoljno djeluje na budnost, podiže libido, energiju, koncentraciju i motivaciju, a sve to bez ikakvih nuspojava.

#122 serafim

serafim

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 868 posts

Posted 14 May 2017 - 22:01

Kako kome, sve je individualno. Meni dize budnost i to je to.

#123 2Bavailable

2Bavailable

konj koji sanja

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,665 posts

Posted 14 May 2017 - 22:02

meni je armodafinil dizao budnost i libido ne i motivaciju nažalost

#124 zeus20

zeus20

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 765 posts

Posted 14 May 2017 - 22:06

probao sam i armodafinil i modafinil.
modafinil mi je bolji, jače djeluje na motivaciju.

također mislim i da modafinil pojačava antidepresivni efekt Nardila i da djeluju sinergizirajuće.

View Post2Bavailable, on 14 May 2017 - 22:02 , said:

meni je armodafinil dizao budnost i libido ne i motivaciju nažalost

tianeptin je broj 1 za motivaciju i anhedoniju

#125 ModX

ModX

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 8 posts

Posted 15 May 2017 - 00:30

View Postzeus20, on 14 May 2017 - 22:06 , said:

probao sam i armodafinil i modafinil.
modafinil mi je bolji, jače djeluje na motivaciju.

također mislim i da modafinil pojačava antidepresivni efekt Nardila i da djeluju sinergizirajuće.

tianeptin je broj 1 za motivaciju i anhedoniju

procitao si mi misli u prethodna dva posta i objasnio dejstvo leka/suplementa :) na moje bivstvovanje, i jos preciznije, upravo i jedino u vezi sa Modafinilom, pre nego ArmodaF. Naravno individualno je sve, ali Modalert je u mojoj aktuelnosti neprikosnoven prosto od jednog hyper stanja alertnosti, suptilne hyper energicnosti koje se fino bez nekih uspona padova i ispada uz blagu euforiju i jedno smireno lepo dobro ili poboljsano raspolozenje pretoce u motivaciju za raznorodne taskove i agende ored tobom. Naravno da necu sedeti u fotelji i krckati kvoter po kvoter da osetim da sam motivisaniji eventualno.. Ili imas motiv ili ga nemas... ako ti je skriven usled raznoraznih okolnosti, valjda zato i pomazes sebi lekom koji ti razbije tu mutninu, otvori sve jasnije i kristalnije pogled, otvori te recimo, i naravno da time si raspolozeniji.. a onda motiv izlazi na videlo i ti si prosto zgrabio u takvom stanju duha, taj davno ili nedavno zamagljeni motiv i s njim pod ruku si krenuo da cinis delujes odlucujes brze manipulises elementima slagalice and so on .. Ne trazite da lek pronadje u vama nesto sto je od samog identiteta ili temperamenta karaktera nesto od duse.. lek ce vam pomoci da na tren ukine naponski most u centralnom nervnom sistemu kojim je tvoj duh se osetio zatocenim i oneraspolozio i demotivisao i obeshrabrio i zaspao a dusa pogubila budnost..kad se taj neuro transmiterski most na tren obustavi i saobracaj svakodnevice preko njega, izlaze obrisi naseg sopstva i zedji za spoznajom i osmehom i dobrim raspolozenjem i budnoscu u psihi i dusi duha.. samo tad nek se setimo da nam je nesto pomoglo da secnemo naponsku zicu setjne polumrtvih pospanih neurona nekim uobicajenim tokom  i da smo na tren izronili i tad spoznati da je meditacija jedini Modafinil ka slobodi..

#126 Skyhigh

Skyhigh

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 1 posts

Posted 25 May 2017 - 23:26

Kako nabavljate modafinil kod nas? Ako neko prodaje ili zna od koga moze da se nabavi u Srbiji (idealno Beograd, ali moze i sire) molim da mi posalje poruku ovde.

Malo pozadine: Programer sam, imam ADHD (psihijatar potvrdio), probao Concertu (18, 36, 54mg) ali nisam bio zadovoljan efektom tako da sam ubrzo odustao. Skoro sam probao modafinil marke Modafocus od 200mg i bas me je odusevio, i efekat na budnost/energiju i na fokus.

Sad kad sam potrosio to radije bih da kupim nesto oprobano, tipa Modalert ili Waklert. Ako bih mogao da izbegnem kupovinu bitcoina, iscekivanje da li ce carina da konfiskuje i slicno to bi bilo idealno.

#127 ModX

ModX

Baby

• Beginners
  • Pip
  • 8 posts

Posted 25 May 2017 - 23:50

View PostSkyhigh, on 25 May 2017 - 23:26 , said:

Kako nabavljate modafinil kod nas? Ako neko prodaje ili zna od koga moze da se nabavi u Srbiji (idealno Beograd, ali moze i sire) molim da mi posalje poruku ovde.

Malo pozadine: Programer sam, imam ADHD (psihijatar potvrdio), probao Concertu (18, 36, 54mg) ali nisam bio zadovoljan efektom tako da sam ubrzo odustao. Skoro sam probao modafinil marke Modafocus od 200mg i bas me je odusevio, i efekat na budnost/energiju i na fokus.

Sad kad sam potrosio to radije bih da kupim nesto oprobano, tipa Modalert ili Waklert. Ako bih mogao da izbegnem kupovinu bitcoina, iscekivanje da li ce carina da konfiskuje i slicno to bi bilo idealno.

@
Skyhigh

jasno mi je  Skyhigh sto govoris..

Zavrsio sam s Concertom odavno upravo zbog nekih efekata koje nisam do sada nasao ni u mrvicama  kod Moda, a vec 4 meseca aktivno koristim Modafinil po potrebi

Javi se sto pre, ja letim ka severu za par dana a juce sam uzeo ono sto je najbolje od Modafinila kod nas od svih brendova.

Naravno ima individualnih varijacija uvek na ovih 4-5 brendova. Ja ti mogu jedino pomoci prenoseci ti do tancina svoja iskustva a uzimao sam sve brendove dok nisam naisao na ovaj koji sam ustalio u zadnja 3 meseca..
Imas gore moje postove ali vise sam poetski bio raspolozen u zelji da prenesem neka svoja iskustva saznanja

u svakom slucaju imas moj skype username na mom profilu a mozes da sibnes i mail na yu4dx@mail.ru

svako dobro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users