Jump to content

Marihuana - iskustva

• Please log in to reply
290 replies to this topic

#281 Marginalna

Marginalna

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 54 posts

Posted 10 December 2017 - 15:35

To sve zavisi od psihičkog stanja osobe koja uzima. Znam dečka jednog, Ukrajinca koji se baš razvaljivao i nakon par meseci su isplivali psihički problemi, ali to nije od vutre, vutra je samo doprinela da to ispliva jer je popustila kočnice koje svako od nas ima. Ne može vutra sa izazove nešto što već nije unutra.

E sad neko ko je opušten i zdrav psihički, njega lepo radi, ali ako se konzumira bez preterivanja, kao i sa svim stvarima u životu...

#282 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 468 posts

Posted 10 December 2017 - 16:29

domaćica -Mitska biljka među gradskom populacijom uživaoca skanka .Probao sam je 3 puta dva puta je bila slaba i jednom je bila fenomenalna.Sva iskustva koja sam čuo od ljudi koji su pušili pravu domaće uzgajanu marihuanu su pozitivna i bez nuspojava .Lako su je ostavili i čude se meni kako ja to pričam da sam prolupao od marihuane.

skank- genetski modifikovana marihuana koja se uzgaja uglavnom po stanovima ali i na veliko po staklenicima .Konzument ove vrste marihuane sam bio godinama i mogu reći da je 10 puta jača od domaćice.Stondira i da se ne ponavljam iskustva su mi odlična bila godinama dok nisu počelu usrani problemi stravičnog tipa , panični napadii , loši tripovi , umiranja i konačno apatija , bezvoljnost i osećaj potrošene sreće.Jednom reči rezultat je apatija i depresija sa paničnim napadima.Da se ne ponavljam sve što je Rodja opisao je tačno i svi drugi koji su pisali u tom tonu.

domaćica zvana "Å¡iptar"-slaba smrdljiva stvar za koju tvrde da je prskana i pesticidima da bi opstala i kojekakvim govnima npr rastvorom različitih tableta za smirenje.Smrdi na daleko.Probao sam 2 puta i ne radi ali zato smrdi i  zažalio i nikad viÅ¡e.

#283 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 468 posts

Posted 10 December 2017 - 17:25

Samo da dodam.
Domacice nema kod nas jer onaj ko je uzgaja koristi je obicno iskljucivo za sebe i ni rodjenoj majci ne kazuje.Verovatno uziva u prirodnoj travi uskladu s time kakvo je seme i godina radjanja.Zna biti bas dobra i to je tezak Å¡tek.Obicno ublazavaju bolove usled kancera sa njom i vesele se jer zna da radi cisto pozitivno.
Skanka verovatno ima na  ulicama i  svaka vlast ima svoje dilere medju policijom.
Siptar je na severu iskorenjen koliko znam ali mirisem usput da jos po neko zadaje s3bi glavobolju.

#284 ruzza

ruzza

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,822 posts

Posted 10 December 2017 - 18:01

pre neki dan nadjem na zeleznickom peronu kesicu sa marihuanom, ocigledno je to bilo... i bacim u djubre... eto...

#285 nobadi

nobadi

Član

• Beginners
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 10 December 2017 - 18:54

Zavisi kako ko naleti, ja sam imao srecu da je moj dobar drugar uzgajao za sebe i imao sam "privilegiju" da tada pusim sa njim za dz, tj dam mu ponekad neku kintu cisto da ne budem dezurni grebator :) Tu se experimentisalo, pravili se kolaci, kuvali cajevi i pusilo na 101 nacin :) Jebiga bilo pa proslo, sad cekam sledecu godinu pa ponovo u Holandiju da se degustira prava stvar :)

#286 Marginalna

Marginalna

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 54 posts

Posted 10 December 2017 - 19:52

Joj ja sam se prošle godine oduzela s jednim likom u Holandiji, zavrteo mi se svet :D

Sada izbegavam osim kada ne mogu da spavam, umesto lekova koji me oduzmu, uzmem koji dim da me opusti...

#287 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,975 posts

Posted 10 December 2017 - 19:56

Lekovi i ovo, ne i ne. :)

Mada čujem da je dobra kod hroničnih bolova, kičme, autoimunih bolesti, a za naše boljke nikako.

#288 Dereal

Dereal

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 56 posts

Posted 11 December 2017 - 14:33

Bjež’te od vutre, svi moji simptomi su poceli prilikom konzumacije marihuane i sa njima se jos uvijek borim, 18 godina poslije. Pa si vi dobro razmislite da li je bas tako bezopasna kako kazu...

#289 nobadi

nobadi

Član

• Beginners
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 11 December 2017 - 14:52

View PostAruena, on 10 December 2017 - 19:56 , said:

Lekovi i ovo, ne i ne. :)

Mada čujem da je dobra kod hroničnih bolova, kičme, autoimunih bolesti, a za naše boljke nikako.

Kad kazes lekovi na sta tacno mislis? Na AD ili zloputrebu bromica i sl?

#290 plavo

plavo

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 128 posts

Posted 11 December 2017 - 21:55

Nisam pratio temu, ali evo mog iskustva.

Nešto kao pijanstvo bez mamurluka i jako uspavljujuće sredstvo.
Nisam uspio u njoj naći niÅ¡ta korisno,  doduÅ¡e koristio sam samo eksperimentalno.

#291 ĐeneĐene

ĐeneĐene

butterfly wannabe

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,739 posts

Posted Yesterday, 23:58

forum mi non stop servira reklame iherba na kojima se vide gromuljice nekakijeh čajeva koji me neodoljivo podsećaju na hedove trave :smoke:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users