Jump to content

* * * * * 1 votes

poremećaj pažnje (ADHD, ADD)

škola/fakultet

• Please log in to reply
144 replies to this topic

#141 Sa1x87

Sa1x87

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 443 posts

Posted 30 June 2018 - 22:26

Pratim ovaj forum, Iko? Sad znam sto budem sav mokar ispod pazuha na kafi. Kad mi neko nesto prica, ja se osjecam kao da me tuce cekicem po glavi. Sav budem mokar, a nista ga ne slusam, nemam koncentracije. Evo, dok sam sav ovaj forum procitao, isto kao da mi neko stisce glavu kljestima, mucim se dok citam, nemam zivaca.

#142 Hyperdrive

Hyperdrive

KO SMETA???

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,001 posts

Posted 01 July 2018 - 10:15

Mnogi depresivci misle da imaju ovo, a ustvari im manjka koncentracija zbog depresije. Kažem jer sam i ja to mislila.

#143 Sa1x87

Sa1x87

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 443 posts

Posted 01 July 2018 - 15:31

Meni se ovo počelo javljati od srednje škole.  Nisam mogao učiti.  Nisam se mogao fokusirati ni na što.

#144 Ank

Ank

MOSSAD

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 824 posts

Posted 04 July 2018 - 20:41

View PostSa1x87, on 01 July 2018 - 15:31 , said:

Meni se ovo počelo javljati od srednje škole.  Nisam mogao učiti.  Nisam se mogao fokusirati ni na što.
Isto, bas sam danas nekome pricao da se nijesam mogao koncentrisati na ucenje, a da nisam ni znao zbog cega. Da sam bar tada otisao kod doktora, pomogao bi mi nekako, mozda bih popravio koncentraciju i smirio misli, a ovako sam u neznanju samo okrivljivao sebe da ne ucim jer sam lijen i slaba licnost.

#145 kruška

kruška

sočna

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,538 posts

Posted 04 July 2018 - 20:50

poremećaj pažnje nastaje u ranom djetinstvu, vrlo ranom, ako nije bilo problema s konentracijom u prvim razredima osnovne škole onda sigurno nemate ovaj poremećaj. Problemi s koncentracijom su simptom većine drugih psiholoških problema, tako da je period nastanka problema ključan za ovu dijagnozu

Also tagged with škola/fakultet

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users