Jump to content
Depresija Forum

Forums

1. Depresija.org Forum

1. DOBRO DOŠLI

Registrujte se da biste videli ceo forum. :)

1

Forum posvećen novim članovima

6,839

1. Dani naših života

Forum za teme koje se svakodnevno dopunjuju.

115,122

Forum za pomoć članovima koji trenutno prolaze kroz velike krize i forum za članove koji svoje probleme žele podijeliti isključivo sa članovima foruma

29,797

1. Lečenje i oporavak

Pitanja i iskustva vezana za psihoterapiju, psihologe, psihijatre i hospitalizaciju

14,952

Depresija, distimija, ciklotimija, bipolarni poremećaj/spektrum i drugi

44,667

Shizofrenija, akutna psihoza, shizotipni, shizoafektivni i deluzioni poremećaj/stalni sumanuti poremećaj. Psihotična depresija i dijagnoze sa bipolarnog spektra idu u "DEPRESIJA".

8,510

Paranoidni, shizoidni, disocijalni, granični (borderline), histrionski, izbjegavajući, narcisistički/narcisoidni i drugi.

7,480

Autizam, Aspergerov, Rettov sindrom, afazija, disleksija, dispraksija i drugi

350

Problemi koji su posljedica našh bolesti i poremećaja

24,325

Sve u vezi sa zdravljem

1,315

Preporučite knjigu. Postavite članke vezane za naše probleme.

2,077

1. 12,083

• Gothiclolita

da umrem neću jer ne bi ni zaplakao zamnom....

· 0 replies
    • Gothiclolita  »  Friedrich91

Hej, nedostaješ mi....
      · 0 replies
    • Gothiclolita

❤️❤️❤️❤️
      ono kad se zaljubiš a tek izadješ iz psihijatrije(jer ti ipak uvališe papir iz prvee da potpišeš a da ti nisu ni rekli zbog čegs ga uopšte potpisuješ i to sve saa osmehom na licu9I ŠTA REĆI NA SVE TO...DOBILA SAM VAŠKE NA ODELJENJU LIČIM NA ZOMBIJA ŠTA REĆI NA SVE TO NA ŠAKU LEKOVA I NA SVE sve te ste grozote što mi uradiše?zamalo me poubijali na odeljenju,,,,,,i to sve sami ''doktori''i glupavi neki tamo nzv ''tehničari''koji nisu ni t od tehničara bože me sačuvaj ko tamoo sve radi svi sami DEBILI I DEBILČINE NE DO BOG NIKOME DA TAMO ZAVRŠI NA TOM ODELJENJU posle mesec dana(pošto sam ipak dobila vikend moleći ga ko boga da me pusti posle skoro mesec dana mučenja na tom odeljenju,,,,,pa dorro i nije bilo baš takoliko mulenje i tamo nadješ svoju jrpu zakrpu samo opet pogrešnoga svoje srce preedaš zauzetom pa jebem mu sve....a opet i on nešto oseti prema tebi i onda se zapitš kakva je to hemia uopšte kada se ta neka hemija medju vama  poče da se kuva pa se grlite non stop i držite za ruke a i ovaj visok dva metra i mršav ko moj doktor(iz dnevne bolnice) i poštar da izvineš

· 1 reply
  • Recently Browsing

No registered users viewing this page.

• Create New...