Jump to content

- - - - -

Zivot u proslosti

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Aleks81

Aleks81

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 posts

Posted 12 May 2018 - 23:12

Najcesce ljudi i rade najbolje sto umeju. Pitanje je onda sto se vecina nas kaje sto je nesto uradila. Okolnosti se izgleda ne mogu izbeci i uvek ide komplet okolnosti, a ne samo jedna. Kazu da bi bakterija prozivela bolest treba da se poveze 14 faktora. Cini se da je tako i sa svim situacijama kroz koje smo prosli. Nismo cini mi uvek odlucujuci faktor.

#22 slepi putnik

slepi putnik

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 877 posts

Posted 13 May 2018 - 00:49

Ja sam konacno otpustio svoju proslost. Sada se rvem sa sadasnoscu koja bas i nije imala neku sansu pored onakve proslosti.

#23 Aleks81

Aleks81

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 posts

Posted 13 May 2018 - 10:14

To je odlicno. Cestitam slepi putnice.

#24 Nibrist

Nibrist

proklet

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 614 posts

Posted 13 May 2018 - 13:20

Dosta vremena sam mislima u prošlosti, uz to i ne razmišljam zrelo, takođe bar u 60% snova sam deceniju mlađi i to mi je tad normalno. Nekada su vraćanje loših sećanja ili pogrešni obrasci od tad, češće zamišljanje kako bi neke greške i neostvarenosti trebali biti urađeni i pakovanje toga u sadašnjost jer je osećaj prijatan, vrhunac toga bi bio ne prepoznavanje sadašnjosti, ali mislim da od toga sam daleko jer bi se inače već desilo.

#25 Aleks81

Aleks81

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 posts

Posted 16 May 2018 - 10:30

View Postslepi putnik, on 13 May 2018 - 00:49 , said:

Sada se rvem sa sadasnoscu koja bas i nije imala neku sansu pored onakve proslosti.

Cini mi se da je ovo kao i u mom slucaju.

@Nibrist
I mene muce te misli o proslosti, samo sto nekad odem i dalje od decenije unazad.

#26 ĐeneĐene

ĐeneĐene

ovoliko!

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,284 posts

Posted 16 May 2018 - 13:01

sveze sa pinteresta :D

Posted Image

#27 artur

artur

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 758 posts

Posted 16 May 2018 - 19:14

Jao,ja kad se vratim u proslost to je haos,a najgore od svega je cinjenica i da ponovo krenem,da se vratim u detinjstvo,ranu mladost, da ne bih mogao nista da promenim,uzas kakav sam zivot ziveo i zivim

#28 Aleks81

Aleks81

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 270 posts

Posted 17 May 2018 - 10:35

Isto kao kod mene. Nista nije zavisilo od mene i haos bi i dalje postojao. Tek sad shvatam da nisam imao nikakve sanse. Jedino sam mogao otici od kuce, ali gde? Nisam ni sa kim iz sire porodice imao takav odnos.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users