Jump to content

Osecaj kapanja u oko

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Kreativno_ime

Kreativno_ime

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted 18 September 2017 - 23:47

Da li je neko osetio kao da je kapljica upala u oko niotkud?
Meni se dogodilo to danas i pre nedelju dana, a osvrnuo sam se i nije imalo odakle da padne, pa mislim da je na neki nacin to simptom anksioznosti. Oba puta ta senzacija se javila u desnom oku. Mozda mi ipak nesto nije u redu sa okom?

#2 pogresna

pogresna

gospodža

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,521 posts

Posted 19 September 2017 - 11:46

Možda je neka blaža infekcija rožnjače, nije zgoreg da odeš kod očnog da proveriš, za svaki slučaj :)

#3 Kreativno_ime

Kreativno_ime

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted 19 September 2017 - 15:29

View Postpogresna, on 19 September 2017 - 11:46 , said:

Možda je neka blaža infekcija rožnjače, nije zgoreg da odeš kod očnog da proveriš, za svaki slučaj :)
Zar ne bi trebalo da imam neki svrab, bol, problem s vidom, bilo sta jos..?

#4 pogresna

pogresna

gospodža

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,521 posts

Posted 19 September 2017 - 18:09

Ne mora da znači mada je logično očekivati još nešto od toga što si napisao..
Jednom sam dobila tkz. eroziju rožnjače dok sam još nosila sočiva, vetar mi je naneo prašinu u oči i nekako je dospela ispod sočiva na jednom oku, i dok sam došla do kuće, već mi je bila izgrebana rožnjača.. a nisam imala apsolutno nikakav bol, svrab, suzenje, niti se bilo šta moglo videti, ma ništa, jedino mi je smetalo kad sam stavila sočivo opet..
Morala sam da stavljam neke kapi u oko i da mažem dva puta dnevno hlorofenikol mast na samu unutrašnjost kapka.. nedelju dana tako i naravno bez sočiva..

Tako da ne mora biti da se nešto baš oseća a ipak postoji problem.. zato kažem, najbolje je da to proveri očni lekar  onim svojim aparatima, čisto da budeš miran s te strane..

#5 Kreativno_ime

Kreativno_ime

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted 19 September 2017 - 19:24

View Postpogresna, on 19 September 2017 - 18:09 , said:

Jednom sam dobila tkz. eroziju rožnjače dok sam još nosila sočiva, vetar mi je naneo prašinu u oči i nekako je dospela ispod sočiva na jednom oku, i dok sam došla do kuće, već mi je bila izgrebana rožnjača.. a nisam imala apsolutno nikakav bol, svrab, suzenje, niti se bilo šta moglo videti, ma ništa, jedino mi je smetalo kad sam stavila sočivo opet..
Morala sam da stavljam neke kapi u oko i da mažem dva puta dnevno hlorofenikol mast na samu unutrašnjost kapka.. nedelju dana tako i naravno bez sočiva..

Tako da ne mora biti da se nešto baš oseća a ipak postoji problem.. zato kažem, najbolje je da to proveri očni lekar  onim svojim aparatima, čisto da budeš miran s te strane..

View Postpogresna, on 19 September 2017 - 18:09 , said:

Ej ima smisla. Meni trepavice upadaju u oci svaki dan, tako da je mozda na taj nacin jedna od njih nekako zagrebala oko i napravila neko ostecenje, inace ne nosim sociva, tako da ne moze da je do toga...

#6 pogresna

pogresna

gospodža

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,521 posts

Posted 19 September 2017 - 19:48

Pregled je bio jako jednostavan i bezbolan, da se ne plašiš: kanuće ti kap neke žute boje u oko, zatim će pogledati površinu kroz neku veliku lupu sa plavim svetlom okolo.. s tim što je to bilo u prošlom veku :D :D  sad možda ima i aparat koji to efikasno detektuje..

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users