Jump to content

- - - - -

F93/F94

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 depresed_boy

depresed_boy

Baby

• Members
  • Pip
  • 23 posts

Posted 05 September 2017 - 17:17

IMA LI NEKOGA SA OVIM da razmenimo iskustva

#2 pogresna

pogresna

tropical fruit

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,405 posts

Posted 06 September 2017 - 07:46

Očigledo nema niko baš ove dijagnoze ali to ne treba da te sputava da ispričaš svoje probleme, kakvi su, kako se to manifestuje, kako se osećaš pri tom, ovde ima mnogo saosećajnih i pametnih ljudi a da imaju razne dijagnoze, od kojih možeš dobiti razumevanje pa i po neki savet kako da ti bude bolje... jer čak i da ima neko sa ovim dijagnozama, to ne mora ništa da znači, ljudi su različliti pa se i dijagnoze različito oslikavaju, tako da ako ti nije problem da pišeš o sebi, slobodno piši, eto to je sve što mogu da ti kažem, nadam se da razumeš :)

#3 depresed_boy

depresed_boy

Baby

• Members
  • Pip
  • 23 posts

Posted 06 September 2017 - 11:25

Ma razumem sve dijagnoza je samo neko slovo koje pise tamo cisto da bi se zabelezilo da sam otisao kod lekara.Ovako moj problem je velika osecajnost, kao i od ostalih na ovom forumu, socijalna fobija, gradjenje zida oko sebe ovo me je me je dovelo i ovde kod vas i do psihijatra pod lekovima sam vec godinu i po dana izbacen mi je antidepresiv sto znaci da ide na bolje.Adolescencija- trazim srodnu DUSU nikako da je nadjem pa sam dosao ovde da pokusam da je nadjem jer mislim da jedino neki covek/devojka  slicnih problema kao i ja ali voleo bih da se upoznamo i popijemo kafu-sok to je moj problem. Inace jako sam dobar student Tehnike i to me jedino raduje-tehnika,nauka. Ako neko zna na ovom forumu neku osobu s kojom bih mogao da popricam neka mi se javi ali voleo bih da se upoznamo .HVALA VAM SVIMA !!!

#4 Veronika

Veronika

Mrtva

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,115 posts

Posted 21 September 2017 - 10:44

Hehehe... De si ovde nasao da trazis devojku... Mozes samo sjebanu da nadjes, il zajebanu.... Cuuuuvaj se.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users