Jump to content

LSD?

• Please log in to reply
51 replies to this topic

#1 Maltener

Maltener

Baby

• Members
  • Pip
  • 24 posts

Posted 31 July 2017 - 23:07

Zanima me da li je iko imao iskustva sa LSD, sta vam se desavalo ili desava nakon uzimanja... Evo ja sam uzeo pre 10 meseci i imao sam strasan "trip" i prvih 20 dana mi je sve bilo cudno drugacije, al posle toga je sve nekako krenulo da se vraca u normalu , mogao sam sve lepo da radim bez ikakvih problema. Al kad sam zavrsio sa ispitima, odjednom je krenulo sve nekako cudno kao da sam i dalje na njemu, preko dana lose funkcionisem nemam vezu sa sobom tako da kazem, cudno mi je dosta, kao da mi je mozak kasa, al kako padne mrak vec mnogo bolje funkcionisem i mnogo je lakse. Moram da napomenem da sam u prethodnih mesec dana dosta ucio, i izlazio, tipa ucim ceo dan izadjem uvece, popijem 5,6 piva vratim se kuci oko2,3,4 spavam i opet tako , dok mi se odjednom ovo sve nije dogadjala, tacno sam mislio malo da odmorim kad medjutim ovo nije odmor, pa me zanima vasa iskustva, ne znam dal je ovo sajt za ovakva pitanja , al jednostavno nemam gde drugde ...

#2 Blank

Član

• Members
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 31 July 2017 - 23:59

Ja nikad nisam radila sličicu, pa ti i nisam od koristi, ali znam dosta ljudi koji su imali slične probleme posle LSD-ja i obraćali se psihijatru za pomoć... LSD može biti okidač, ali to verovatno već znaš. A znam i one koji se redovno voze i nemaju nikakav problem - tako da to ne mora da bude.

Zašto se i ti ne bi obratio dr za pomoć ako osećaš da nešto nije okej?

A možda si i samo premoren od tog hc tempa?

#3 Maltener

Maltener

Baby

• Members
  • Pip
  • 24 posts

Posted 01 August 2017 - 00:42

Pa to i ja mislim da je premor, jer mi se desava da preko dana npr kad nisam bas svoj kad mi je sve cudno , obicno ono su mi teske oci i zaspo bi lagano bar ja tako mislim, a gledam ako odem kod psihijatra ne znam bas kako on moze da mi pomogne, ovo mi se desilo odjednom, bio sam ja " normalan " 8 meseci pa mi je zato sve cudno.

#4 Benasi

Benasi

Još malo pa MASTER

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 153 posts

Posted 01 August 2017 - 00:52

Mozda je indiskretno sto pitam ali da li si to uradio zbog hajpa u drustvu ili si jednostavno imao zelju? Imao sam slicnu priliku i doticne ortake sam oterao u 3 q.

#5 Maltener

Maltener

Baby

• Members
  • Pip
  • 24 posts

Posted 01 August 2017 - 01:14

Delimicno sam zeleo mozda nekih 30 % , ostatak je zato sto je drugar doneo i imali smo i ja bi bio jedini koji ne bi to uradio, razmisljao sam se jako, osecao sam da nisam bio spreman al rekao sam sta sad jebiga tako da 70% je hajp u drustvu

#6 Benasi

Benasi

Još malo pa MASTER

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 153 posts

Posted 01 August 2017 - 01:59

Da ti ja kazem odma da te ortake teras u 3 lepe ali onako socno a mozes i da ih izlemas. Ja sam im jebo sve po spisku narkomansku i ono da znas nije hajp sve u zivotu. Sama rec hajp je odvratna tako da... razumes me nadam se.

#7 Macak

Macak

Ožujski zec

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,235 posts

Posted 01 August 2017 - 04:30

Maltener, pravo ti rece Benasi, tjeraj to sve daleko od sebe.
Kakvo drustvo?! Dileri, narkomani? Ne ide na dobro, izbjegavaj.

Nisu ti zdravo voće dali... Nije ih briga sta ces biti sutra.

#8 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,335 posts

Posted 01 August 2017 - 11:07

Trebalo bi da odeš kod doktora, psihijatra za početak, možda neurologa kasnije.
LSD je poznat da može da promeni čoveka, zato bi trebalo da odeš po stručnu pomoć, da se vidi jel sve u redu sa mozgom (a jeste, najverovatnije, u fizičkom smislu), pa pnda da vidiš sa psihijatrom kako da popraviš to stanje u kome si.
Radio si to jednom, verujem da može da se popravi.

#9 Blank

Član

• Members
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 01 August 2017 - 11:19

View PostMaltener, on 01 August 2017 - 00:42 , said:

Pa to i ja mislim da je premor, jer mi se desava da preko dana npr kad nisam bas svoj kad mi je sve cudno , obicno ono su mi teske oci i zaspo bi lagano bar ja tako mislim, a gledam ako odem kod psihijatra ne znam bas kako on moze da mi pomogne, ovo mi se desilo odjednom, bio sam ja " normalan " 8 meseci pa mi je zato sve cudno.

Mojim poznanicima koje sam pomenula u prethodnom postu je pomogao.

Trvrdili su da se nešto promenilo od tog jednog tripa.. i potražili pomoć..

#10 Maltener

Maltener

Baby

• Members
  • Pip
  • 24 posts

Posted 01 August 2017 - 12:51

Srecom po mene ja sam uneo stvarno malu dozu, mozda jedna cetvrtina maks, pa ne znam iskreno psihijatar moze da ti prepise lekove al ja to gledam kao "maskiranje" problema, prvo sam mislio da je javim lekaru opste prakse da vidim zbog cega mi ste to odjednom desilo pa cu videti dal onda do psihijatra da odem

#11 Maltener

Maltener

Baby

• Members
  • Pip
  • 24 posts

Posted 01 August 2017 - 12:52

Posebno zato sto znam da sam prvih 20 dana posle LSD-a bio slican kao sada samo sto je to bilo 5 puta gore, da bi se to nakon mesec i po vreatilo u normalu i sve je full bilo evo do sad

#12 Dreamcatcher

Dreamcatcher

inzenjer mentalnih konstrukcija

• Global moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 690 posts

Posted 01 August 2017 - 12:56

ako je poremecena hemija u mozgu to ces moci ispraviti samo hemijom

nije to nikakvo maskiranje problema

#13 Maltener

Maltener

Baby

• Members
  • Pip
  • 24 posts

Posted 01 August 2017 - 13:03

Mislis ? Pa ne znam iskreno ja oko tih lekova kako ide , al svi mi pricaju da ne resis problem, mada sigurno ce oni meni pomoci da ne primecujem ove gluposti i da mi ne bude ovako stanje, al ono opet...

#14 Dreamcatcher

Dreamcatcher

inzenjer mentalnih konstrukcija

• Global moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 690 posts

Posted 01 August 2017 - 13:10

svejedno, javi se psihijatru prvo.. I da dobijes lek neces doveka piti,resices problem

#15 pogresna

pogresna

gospodža

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,043 posts

Posted 01 August 2017 - 13:46

Slažem se sa Infrastructure, i ostalima koji misle da treba da se javiš neuropsihijatru, očigledno da ti je lsd nešto poremetio hemiju u mozgu...
Imaš li u porodici ili bližoj familiji nekog ko je bolovao od psihičkih poremećaja? Možda nemaš, nije sad da te plašim, ali ako ti je takva genetika može da se desi da si ovim čačnuo tj. trigerovao nešto od tih naslednih slabosti, da tako kažem...
Ali svejedno, da ne bi samo nagađali u prazno, najbolje je da neko stručan proceni kako da se popravi to stanje...

#16 Maltener

Maltener

Baby

• Members
  • Pip
  • 24 posts

Posted 01 August 2017 - 19:51

ne znam dal neko ima psihickih poremecaja, da ja znam nema, mozda kriju dobro sta znam , al cenim da su svi "normalni", a jel mislite da to moze da se popravi to stanje ?

#17 Benasi

Benasi

Još malo pa MASTER

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 153 posts

Posted 01 August 2017 - 21:29

Samo ti nama obecaj da neces to smece nikad vise uzeti i bice sve OK. :)

#18 Maltener

Maltener

Baby

• Members
  • Pip
  • 24 posts

Posted 01 August 2017 - 23:34

Ma koje, jednom sam se opeko i bilo je dovoljno

#19 Benasi

Benasi

Još malo pa MASTER

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 153 posts

Posted 01 August 2017 - 23:46

Tebra davim te ali eto za mene koje veze nemam sa bilo kakvim opijatom... osecaj da li moze da se opise posle slicice ako se secas? Ne znam nikog od mojih da se specijalno time radio...

#20 Maltener

Maltener

Baby

• Members
  • Pip
  • 24 posts

Posted 02 August 2017 - 00:40

ma sve mi je drugacije bilo, bas cudno sam se osecao, nisam imao neku konekciju sa sobom, vidim i dalje neke stvari iz drugih uglova, simetrija bas cudno nekako, kad pogledam u nebo vidim neke linijice providne bas haos al to mi ni ne smeta toliko, koliko me nervira sto mi je dosta cudno sve

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users