Jump to content

Pun mjesec

pun mjesec nemir prisilno razmiljanje priliv čudne energije

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 550 posts

Posted 06 November 2017 - 19:23

:) @Putnik je ekvilibrirao ,

cepa znanje pravo iz univerzuma i blagotvorno deluje na organizam.

#22 slepi putnik

slepi putnik

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 812 posts

Posted 06 November 2017 - 20:55

@Granicni
E, nasmeja me opet... I ovo je licilo na kompliment i to samo takav. Ajd, tako cu to shvatiti...

Sad se setih jednog mog poznanika kome je prosjakinja pozvonila na vrata i trazila novac i on ode po novcanik u nameri da joj da sicu da bi ubrzo shvatio da u dzepicu nema nijedan gvozdenjak i razocarano joj to saopsti.. Ali istog casa ugleda zvezdicu u dzepicu koju je dan pre pokupio sa ulice (verovatno neki ukras sa zenske ili decijetorbe ili  haljine) i ushiceno joj rece:"Izgleda ida ipak imam nesto za tebe." Prosjakinja se obradoba, a on joj pruzi tu zvezdicu i rece:"Svi smo mi nastali od zvezda."
Ja neverujem sta je uradio i pitam ga :"Pa. sta ti bi da to uradis?"
A on mi odgovori:"Hteo sam bar malo da joj olaksam da shvati da smo svi isti, da smo od istog materijala stvoreni."

E, sad, on je to zaista i mislio i nije bila nikakva sprdnja u pitanju, ali se zena toliko sokirala da je gledala cas u  njega cas u tu zvezdicu i nije znala ni sta da kaze ni sta da uradi posle tog  uvrnutog gesta.

Eto, malo je off topic, ali kad vec pricamo o nebeskim telima... Pa, i nije bas da nema nikakve veze sa temom. :)

#23 slepi putnik

slepi putnik

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 812 posts

Posted 06 November 2017 - 20:57

View Postisolatedpawn, on 06 November 2017 - 19:01 , said:

Ja ću pak odgovoriti i napisati tebi "hvala" jer eto (došlo mi, hihi) ;)

Dvaput vise hvala za tebe. I ne mozes mi vratiti. :D :D :D

#24 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 550 posts

Posted 06 November 2017 - 21:02

View Postslepi putnik, on 06 November 2017 - 20:55 , said:

@Granicni
E, nasmeja me opet... I ovo je licilo na kompliment i to samo takav. Ajd, tako cu to shvatiti...

Sad se setih jednog mog poznanika kome je prosjakinja pozvonila na vrata i trazila novac i on ode po novcanik u nameri da joj da sicu da bi ubrzo shvatio da u dzepicu nema nijedan gvozdenjak i razocarano joj to saopsti.. Ali istog casa ugleda zvezdicu u dzepicu koju je dan pre pokupio sa ulice (verovatno neki ukras sa zenske ili decijetorbe ili  haljine) i ushiceno joj rece:"Izgleda ida ipak imam nesto za tebe." Prosjakinja se obradoba, a on joj pruzi tu zvezdicu i rece:"Svi smo mi nastali od zvezda."
Ja neverujem sta je uradio i pitam ga :"Pa. sta ti bi da to uradis?"
A on mi odgovori:"Hteo sam bar malo da joj olaksam da shvati da smo svi isti, da smo od istog materijala stvoreni."

E, sad, on je to zaista i mislio i nije bila nikakva sprdnja u pitanju, ali se zena toliko sokirala da je gledala cas u  njega cas u tu zvezdicu i nije znala ni sta da kaze ni sta da uradi posle tog  uvrnutog gesta.

Eto, malo je off topic, ali kad vec pricamo o nebeskim telima... Pa, i nije bas da nema nikakve veze sa temom. :)

brate ti si car , a taj prijatelj je malo više gledao mister Bin-a . Koja scena , ne znam da li da se smejem ili da mi se srce cepa .Komplimenti su bili iskreni iako danas u štampanim izdanjima uvek ima sumnje ko je šta mislio.

Zato samo polovično verujem i izjavama sa klipovima.

#25 slepi putnik

slepi putnik

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 812 posts

Posted 06 November 2017 - 21:35

View PostGraničniHisterDistimić, on 06 November 2017 - 21:02 , said:

brate ti si car , a taj prijatelj je malo više gledao mister Bin-a . Koja scena , ne znam da li da se smejem ili da mi se srce cepa .

Tog decka sam upoznao u vojsci. Ne verujem da bi inace ostvarilli nekakvo dublje poznanstvo da nije bilo takve okolnosti, jer je poprilicno cudan... Ali, posto sam tamo svakodnevno bio izlozen njegovom cudnom smislu za zivot i svedok urnebesno smesnih situacija sa njim, postalo mi je takvo ponasanje familijarno. Nismo vise u kontaktu, ali spominje se cesto, cak i od strane onih koji su ga samo jednom videli.

Dozvolices mi jos jednu pricu da ispricam... Upravo se u vojsci zbilo. Banula nam neka vizita, staresine sa visokim cinovima i receno nam je posto smo bili u intedantskoj sluzbi (kuvari) da odemo po nase "kartone"(isprava koja dokazuje da si zdrav i da mozes raditi taj posao) i stanemo u vrstu. I nastade takva histerija kao da nam je sam predsednik stigao, ali za 30tak sekundi vec smo svi bili u vrsti i drzali "Kartone" u rukama. Jedino je doticni u ruci drzao pravi karton koji je sa neke kutije iz kuhinje u brzini otcepio.
Mozes li zamisliti izraz lica svih nas kada smo to skonatli. A tek izraz tog sa cinom kad mu je ovaj pruzio karton.
Ipak, sve se zavrsilo dobro da ne gnjavim sa celim dijalogom koji je isto bio urnebesan.

Totalno off topic, al je bilo jace od mene..

#26 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 550 posts

Posted 03 December 2017 - 22:04

Opet pun mjesec a ja sam se dva dana da izvinete uzjebao.
samo toliko kratak update
definitivno ima nešto što radi na tom mjesecu na ljude na zemlji ...ovo bi se moglo već do sad s obzirom na iskustvo smatrati DOKAZANIM

#27 Kosta73

Kosta73

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 277 posts

Posted 06 February 2018 - 09:31

Ranije sam imao jake anksioznosti i nesanice kad bi bio pun Mesec. Pa i danas osećam blagu napetost par dana dok ne prodje.

#28 Slučajna domaćica

Slučajna domaćica

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 183 posts

Posted 06 February 2018 - 23:07

Ne mogu da spavam kada je pun Mesec. I nervoznija sam nego obično ( a nervozna sam vrlo često )..

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users