Jump to content

Ne znam sto mi se događa

Depresija anksioznost PA

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 The wy we see the world

The wy we see the world

Član

• Members
  • PipPip
  • 32 posts

Posted 18 November 2017 - 23:32

Oo kolac hvala...aleks nemoj govoriti gore mi je ovako mi je onako mi je..nitko od nas ne zna sto smo prosli itd..pokusaj se ti potruditi da ne budes kao svoj otac i da volis svoje dijete..ja sam jos uvijek u fazi upoznavanja svoga malog iako ima vec 2 mjeseca..ali nosta na svijetu lijepse nema nego kad se ujutro probudim a on mi se nasmije..ali mogu ti ja trljati o tome i bilo tko..ne mozes i neces saznati koja je to sreca dok je sam ne iskusis..probaj sjest sa djevojkom..objasni joj neke stvari..razumi i nju ako ste vec dugo zajedno pa normalno da bi zeljela nesto vise od same veze itd..ali nemoj srljti..ako vidis da ce ti to sve biti pritisak radje digni ruke od svega..ali prvo dobro razmisli o svemu uzmi si vremena..

#22 The wy we see the world

The wy we see the world

Član

• Members
  • PipPip
  • 32 posts

Posted 04 December 2017 - 16:03

Evo mene opet nakon nekoliko dobrih tjedana ili dana...imao sam neki dan stres na poslu posvadjao sam se sa dvojicom ljudi..jedan ajmo rec nadređeni jedan u istom rangu kao i ja..ugl poceli su me ponizavati tu sam puko i izgovorio i sto treba i sto ne...i eo dva dana nakon toga svi isti simptomi su se vratili..juhuuu

#23 pogresna

pogresna

gospodža

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,502 posts

Posted 04 December 2017 - 22:58

Pa sad, žao mi je ako ti se opet sve ponovilo, ali gledaj: mi svi imamo padove u oporavku, kad nam se dobar deo ili svi simptomi povate, ne ide baš parvolinisjki naviše, već ima manjih ili većih amplituda... volela bih da ti kažem da se ovo neće više ponoviti (možda i neće kod tebe) ali može opet da se desi slično, na žalost... pokušaj da to tako prihvatiš, kao nešto što će se pojavljivati tu i tamo, meni je bar tako lakše...
Ono što je bitno je da si video već da to prođe, pa tako će i ovaj put biti :)
Inače, meni je drago da si im se suprotstavio, al ne slušaj me, ja sam stara svađalica i drkoš-baba :wicked:

#24 The wy we see the world

The wy we see the world

Član

• Members
  • PipPip
  • 32 posts

Posted 06 December 2017 - 14:14

Prihvatio sam jer mi je ovo vec peti put da mi se vraca hehe..alsad mi se vratilo kao depra neka..nist mi se neda samo bi spavo i pospan sam non stop..

#25 Hyperdrive

Hyperdrive

BABA SERA // Внимание: зло куче!

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,488 posts

Posted 07 December 2017 - 06:40

Dobro jutro, ja sam ludi perfekcionista. Što ne tražiš da ti ubace to jedno slovo koje nedostaje u korisničkom imenu? :ph34r2:

#26 The wy we see the world

The wy we see the world

Član

• Members
  • PipPip
  • 32 posts

Posted 07 December 2017 - 07:50

Haha cekao sam kad ce me netko to pitat..greska brzog pisanja kada sam pravio profil hihi

#27 Hyperdrive

Hyperdrive

BABA SERA // Внимание: зло куче!

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,488 posts

Posted 07 December 2017 - 07:56

Administratori mogu to da ti srede bukvalno za pola minuta. :) Javi im se.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users