Jump to content

- - - - -

F23 - akutna psihoza

• Please log in to reply
103 replies to this topic

#101 WANNABE

WANNABE

godina i po

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,554 posts

Posted 19 July 2018 - 20:25

View PostComi23, on 19 July 2018 - 20:21 , said:

Pozdrav svima
Ja sam imao akutnu psihozu,moja psihoza je pocela tako sto sam mislo da se sve odnosi na mene,da svi imaju nesto protiv mene,posle se pojacala paranoja da me prate,truju.sada kada se toga setim mi je sve smesno,tada je bilo za plakanje.Na pocetku lecenja sam pio risar 3mg i lorezepan,pa mi je doktorka smanjila na 1mg,ima mesec dana ne pijem lekove, za sada sam dobro :) .Zanima me kako je vama pocela psihoza?

meni su se posle jednog trigera odmah javile te ideje proganjanja i paranoja
nekih godinu dana sam jos i mogao funkcionisati ali posle je sve bas uzelo maha i nisam znao za sebe
mislio sam da sam u nekoj vrsti trumanovog soua i da mi svi mogu citati misli i znati sta sam radio

#102 Comi23

Comi23

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 5 posts

Posted 19 July 2018 - 20:56

Akutna psihoza je cudo da ona kroz par dana promeni nacin razmisljanja za 180 stepeni,sva sreca pa meni  nije dugo trajala jaka paranoja par dana ,prestala je naravno tako sto sam primio hladol,i posle par nedelja su sve lose misli prosle,posle nje naravno idu razmisljanja kako mi se ovo desilo,zasto meni,da li ce mi se ponoviti.

#103 WANNABE

WANNABE

godina i po

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,554 posts

Posted 19 July 2018 - 21:11

da lekovi su spas

ne znam zasto se tebi to desilo
ja sam standard duvao pa je to pripremilo teren
niko u porodici osim mene nije dusevno oboleo ali eto izgleda sam mutant :D

ne bi trebalo da se ponovi ali moras i da brines malo o svom psihickom zdravlju
ja sam na primer odlucio da nemam posla sa ljudima koji me trigeruju
pakosni ljudi koji podjebavaju ogovaraju iza ledja itd
takve ljude jednostavno precrtam
gledam da sam okruzen iskljucivo ljudima koje volim i koji vole mene!

#104 Comi23

Comi23

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 5 posts

Posted 19 July 2018 - 21:46

I ja sam te srece da budem prvi koji je u porodici oboleo,na pocetku psihoze nisam shvatao da imam problem i da mi trebaju lekovi,ni moji me nesto nisu terali da ih pijem ,pio sam samo kada nisam mogao da zaspim,i doktroki sam rekao da preskacem terapiju na to mi ona nije nista rekla niti pokuasala da mi objasni zasto mi trebaju,posle sam naso na netu objasnjenja...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users