Jump to content

- - - - -

Homicidne misli i ideje

• Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 22 July 2018 - 14:23

Cesto na forumu  nailazim na tekstove o suicidnim idejama. Kad sam bivao hospitalizovan, bilo je na klinici nekoliko ljudi koji su pokusali suicid na razlicite nacine. Znaci, cesto nailazim na ljude sa suicidnim mislima i idejama. A sta je sa homicidnim? Da li je neko od vas ikad imao homicidne misli i zbog cega? Ja ne mogu reci da sam ikad pozelio da ubijem nekoga, ali bilo je situacija u kojima sam prizeljkivao neciju smrt. Npr. jedne osobe koja je mom ocu nanijela veliki dusevni bol.  Drugi put, osobe koja me je iskoristila, kome sam mnogo pomogao u zivotu, a on me na kraju zajebao i za trud i za novac, cak mi se sprdao okolo i nazivao me ludakom.

#2 WANNABE

WANNABE

musko jbt

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,985 posts

Posted 22 July 2018 - 14:44

imao sam toga koliko hoces u jednom bas mracnom periodu
sad nemam osim prema politicarima

#3 Skenderbeg

Skenderbeg

Warriors Are OP

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 posts

Posted 22 July 2018 - 14:47

Ne postoji covek koji nije imao misli da ubije nekog, kako neki psiholozi tvrde da su ljudi potencijalne ubice , ja tvrdim obrnuto da nismo nikakve potencijalne ubice vec ciste ubice... koliko smo puta ugasili neciji izvot, nebitno da li je zivotinja ili insekt

#4 DTQ

DTQ

Radar iz tame

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,245 posts

Posted 22 July 2018 - 14:50

WANNABE, on 22 July 2018 - 14:44 , said:

sad nemam osim prema politicarima

:D :D :D
Pa hvala ulepsa mi kafu

#5 WANNABE

WANNABE

musko jbt

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,985 posts

Posted 22 July 2018 - 14:53

joj sta bi im radio pa ni grof drakula mi ne bi bio ravan

ako krenem da se ubijem povescu vucica sa sobom u grob BOMBOM

#6 Iimitless

Iimitless

CAR

• Banned on request
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,318 posts

Posted 22 July 2018 - 14:57

Iskreno nikad nisam imala takve ideje a ni zelje da nekoga povredim psihicki ili ubijem...

#7 DTQ

DTQ

Radar iz tame

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,245 posts

Posted 22 July 2018 - 15:11

Imala sam, ponekad i sada.
Bas mi je prijalo da se rasteretim neizdrzivog bola koji mi je nanet i koji sam u tim trenucima osecala.
Olaksavalo mi je da preguram.

#8 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 22 July 2018 - 15:18

Skenderbeg, on 22 July 2018 - 14:47 , said:

Ne postoji covek koji nije imao misli da ubije nekog, kako neki psiholozi tvrde da su ljudi potencijalne ubice , ja tvrdim obrnuto da nismo nikakve potencijalne ubice vec ciste ubice... koliko smo puta ugasili neciji izvot, nebitno da li je zivotinja ili insekt
E, sad si me podsjetio na jos jedan slucaj, koji se cak i granici sa homicidnim. Radio sam sezonski posao na primorju za jednu veliku firmu. Tehnicki direktor te firme je bio neki komplesas koji je maltretirao sve oko sebe, posebno one koji su, poput mene, bili bolji ljudi od njega. Posao je bio tezak, osam sati na suncu svaki dan. Ja sam bio mlad, atleta, stalno sam ocijukao sa nekim curicama na koje naidjem. A to je njemu bilo krivo, jer je imao mnogo mladju zenu, bio je kompleksas. I stalno bi mi prilazio i nalazio mi neke kao greske, prigovarao mi, kritikovao, dok najzad nije poceo i zvanicno da me maltretira. Znaci, radim posao na 45 stepeni ili koliko vec, bukvalno se svakih pola sata polivam hladnom vodom da se razladim, i uz sve to dodje budala da mi staje na muku. I tako puknem jedan dan i kazem mu da ide u picq materinu i da se zali mojoj firmi ako mu se ne svidja kako radim. I kazem mu, kako ga nije stid, da on kao upravnik iz kancelarije, sa velikom platom maltretira ljude koji tesko zaradjuju mali novac. A on meni "ako ti neces, hoce neko drugi". E, tada sam stvarno pozelio da ga ubijem. Nazvao sam svoju firmu i rekao im da odmah nadju zamjenu, jer ja istog trena napustam radno mjesto. Kako sam poceo da galamim na telefon i kako samkapu od uniforme u bijesu bacio u more, on je negdje pobjegao, uplasio se.  Brzo sam otisao do kuce gdje sam bio smjesten i presvukao se, spakovao i vratio nazad. Kad imam sto vidjeti, dosla interventna jedinica policije i stoje i gledaju u mene. Ja im samo u prolazu kazem "A, niste zbog mene morali dolaziti, ne bih ja prljao ruke o govna." Komandir mi rece "Polako momak, ne mozes tako pricati", ja njemu "Ne pricam vama, nego toj pi*di sto se krije iza vas" i udjem u autobus. Da minije bilo zao samog sebe, da gubim dane na robiji, sigurno bi mi taj mucitelj krvavo platio.

#9 Nibrist

Nibrist

proklet

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 posts

Posted 22 July 2018 - 15:48

Nekad pri mislima o samoubistvu sam pomišljao da ubijem i roditelje  i babu, bilo je šešće nakon perioda kad su baba i otac pričali da treba da se svi spalimo benzinom, sad mi se od prilike ponekad javi, rekao sa  njima i pri lečenju o tome, nije bilo neke reakcije.

#10 Skenderbeg

Skenderbeg

Warriors Are OP

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 posts

Posted 22 July 2018 - 17:08

Ank, on 22 July 2018 - 15:18 , said:

E, sad si me podsjetio na jos jedan slucaj, koji se cak i granici sa homicidnim. Radio sam sezonski posao na primorju za jednu veliku firmu. Tehnicki direktor te firme je bio neki komplesas koji je maltretirao sve oko sebe, posebno one koji su, poput mene, bili bolji ljudi od njega. Posao je bio tezak, osam sati na suncu svaki dan. Ja sam bio mlad, atleta, stalno sam ocijukao sa nekim curicama na koje naidjem. A to je njemu bilo krivo, jer je imao mnogo mladju zenu, bio je kompleksas. I stalno bi mi prilazio i nalazio mi neke kao greske, prigovarao mi, kritikovao, dok najzad nije poceo i zvanicno da me maltretira. Znaci, radim posao na 45 stepeni ili koliko vec, bukvalno se svakih pola sata polivam hladnom vodom da se razladim, i uz sve to dodje budala da mi staje na muku. I tako puknem jedan dan i kazem mu da ide u picq materinu i da se zali mojoj firmi ako mu se ne svidja kako radim. I kazem mu, kako ga nije stid, da on kao upravnik iz kancelarije, sa velikom platom maltretira ljude koji tesko zaradjuju mali novac. A on meni "ako ti neces, hoce neko drugi". E, tada sam stvarno pozelio da ga ubijem. Nazvao sam svoju firmu i rekao im da odmah nadju zamjenu, jer ja istog trena napustam radno mjesto. Kako sam poceo da galamim na telefon i kako samkapu od uniforme u bijesu bacio u more, on je negdje pobjegao, uplasio se.  Brzo sam otisao do kuce gdje sam bio smjesten i presvukao se, spakovao i vratio nazad. Kad imam sto vidjeti, dosla interventna jedinica policije i stoje i gledaju u mene. Ja im samo u prolazu kazem "A, niste zbog mene morali dolaziti, ne bih ja prljao ruke o govna." Komandir mi rece "Polako momak, ne mozes tako pricati", ja njemu "Ne pricam vama, nego toj pi*di sto se krije iza vas" i udjem u autobus. Da minije bilo zao samog sebe, da gubim dane na robiji, sigurno bi mi taj mucitelj krvavo platio.

Naravno, ali kasnije bi se kajao sigurno... odslusaj izjavu Fiktreta Hadzica... iz mog ugla cista pravda za Fikreta

#11 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 22 July 2018 - 17:11

Kolega od mog oca je imao tesko hendikepiranog sina. Brinuo se o njemu, setao ga, pokusao je da mu poboljsa zivot koliko je to bilo moguce. To je vremenom razvilo kod njega tesku depresiju, ili nesto drugo, uglavnom u jednom momentu je prikinuo sve kontakte s kolegama i prijateljima, rodjacima, uzeo bolovanje i nekoliko dana nije nigdje izlazio. Jednog dana su komsije cule pucnjeve i pozvale policiju i saznali su da je pucao u sina pa u sebe.  Eto, to je jedan od teskih sucidno-homicidnih slucajeva koje pamtim, iz mog okruzenja. Sad je to cest slucaj, posebno sa ovim eksplodirajucim samoubicama.

#12 mailer-daemon

mailer-daemon

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,477 posts

Posted 22 July 2018 - 17:45

Nikada nekome nisam baš smrt poželio.

Čak mi je i smrtna kazna nešto nepojmljivo.

Za sve neke monstrume uvijek pomislim da i oni imaju neku majku negdje, neko dijete, brata ili sestru koji možebitno nisu mrava u životu zgazili. Samim time nije mi priželjkivanje smrti nekome u mom stilu.

Za sve ove ratne profitere, mutne tajkune, političare imam onu židovsku - Dabogda imao pa nemao. To je, i to im iskreno želim. Volio bi ih vidjeti na nekoj miješalici kod Štutgarta, ali to je vrh zla koje im želim.

Uostalom vjerujem da bi im to bila veća kazna od smrti. ;)

#13 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 22 July 2018 - 17:48

"Bič sam Božji ja spleten za tebe,
Da se stavljaš, šta si uradio."

#14 pablo

pablo

VD Sef

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 425 posts

Posted 31 July 2018 - 05:43

Ja sam imao homicidne misli, i upoznao sam par ubica, mene muci to sto sam se tukao cesto u osnovnoj i srednjoj skoli ,
mogu zamislisiti kako je ziveti sa svescu da si ubio nekog,

#15 Nevidljiva sjena

Nevidljiva sjena

MEGA-MASTER

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 posts

Posted 31 July 2018 - 14:12

Ank, on 22 July 2018 - 17:11 , said:

Kolega od mog oca je imao tesko hendikepiranog sina. Brinuo se o njemu, setao ga, pokusao je da mu poboljsa zivot koliko je to bilo moguce. To je vremenom razvilo kod njega tesku depresiju, ili nesto drugo, uglavnom u jednom momentu je prikinuo sve kontakte s kolegama i prijateljima, rodjacima, uzeo bolovanje i nekoliko dana nije nigdje izlazio. Jednog dana su komsije cule pucnjeve i pozvale policiju i saznali su da je pucao u sina pa u sebe.  Eto, to je jedan od teskih sucidno-homicidnih slucajeva koje pamtim, iz mog okruzenja. Sad je to cest slucaj, posebno sa ovim eksplodirajucim samoubicama.

Ovo me je stvarno rastuzilo. Ne znam detalje te price Ali pretpostavljam da je on Jako volio svojeg sina, pokusavao Mu pomoci na sve moguce nacine, mozda je i sin sam trazio da ga on ubje. On je to stvarno najbolje Za njegovog Sina Pa ga je ubio a nakon Toga je naravno i sebe ubio, jer je volio svojeg sina i kako dalje zivjeti bez njega, i kako dalje zivjeti nakon sto si ubio osobu koju najvise volis.
Mozda ja ovo previse romanticno gledam. Ne kazem da je ispravno postupio nego samo da nije ubio Sina zato sto ga je mrzio nego naprotiv .

Taj otac Mi djeluje Jako nesebican. Sjecam se suprotne scene. U mojem rodnom gradu je takoder zivjela zena Sa hendikepiranim sinom. Jednom dok sam setao gradom vidio sam kako ona prica Sa nekom drugom babetinom. Njen sin je Bio u kolicima i nalazio se kraj njih. Pricale su o njemu kao da on nije tu i zalile se na njega. Sjecam se ove recenice: " Zamisli samo. On je na mene zagalamio!" I pokazuje prstom na njega, a on uopce i ne gleda u njih, gleda da strane i samo ceka da prode taj horor.
Kolike samo psihicki muke on mora trpiti uz fizicke i jos zna da nikad od Toga nece moc pobjeci. I jos se kao trazi da Bude zahvalan svojoj retardiranoj mami jer ona mora puno vremena odvojiti Za njega. A Sta je najbolje Za njega i Sta on zeli, to nece nikada biti bitno.
Njegova Mama ga nikada nece ubiti . Mucit ce ga cijeli zivot .
Za njega je smrt sigurno najbolje rjesenje.

#16 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 31 July 2018 - 14:22

@ Nevidljivi
On je od njegovog rodjenja danonocno brinuo o njemu, obisao sve bolnice koje je mu je mogao priustiti, svaki dan su setali od njihove kuce do parka, u kuci se brinuo o njemu kao o bebi. Moje misljenje je da je otac bio blizi smrti, a sin punoljetstvu i da je otac takodje psihicki i fizicki bio bio iscrpljen do maksimuma, s obzirom da je i on bio jako depresivon posle tolikih godina takvog zivota. Nije ga htio nakon sebe ostaviti nijednoj instituciji, a bio je svjestan da on nece jos dugo. To je moje misljenje, daleko od toga da podrzavam to sto je uradio.

#17 ruzza

ruzza

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,484 posts

Posted 31 July 2018 - 14:23

uh...nemogu ja da toliko mrzim, probala sam ali ne ide...
ali mogla sam da ubijem. mamu svoju. Ona se toliko mucila, umirala je od raka dok joj se lice raspadalo. Nemozete da zamislite... njoj je ceo obraz nestao, i kosti polomljene i vire napolje, crne, nekroticne, to je bilo STRASNO. kakve li je bolove imala, to niko od nas nezna.
jednom sam je pitala dal hoce da oteram sve od nje, medicinsku sestrku, d aiskljucim infuziju itd. tj pitala sam je dal hoce da je ja ubijem da se ne muci. A mama je odmahnula glavom, jer vec dugo nije mogla da govori, i onako, kao da je ocima rekla "ma ne treba".
Da je klimnula glavom, ja bih uradila to. Bila sam u stanju da je ugusim jastukom ili bilo sta, samo da se vise ne muci. I zivela bih s tim. Jer tesko zivim sada, sa secanjem koliko se ona mucila. To nemogu da zaboravim i necu i nemogu da razumem. kome je to bilo potrebno? toliko mucenje.

dakle, mogla bih da ubijem ali nemam zelju ovako, cak i prema ljudima koji su mi se VEOMA zamerili. Ne da se ja plasim nekakve odmazde, pakla blablabla, ma kakvi... Nego nekako nemogu, nemam te misli, nece me ta vrsta misli. Kad tako nesto pokusam da mislim meni je neprijatno... bas onako, neznam...

ali verujem da ljudi imaju takve misli i verovanto to nije ni nenormalno...
dok ne predju u akciju...

#18 ruzza

ruzza

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7,484 posts

Posted 31 July 2018 - 14:25

Ank, on 31 July 2018 - 14:22 , said:

@ Nevidljivi
On je od njegovog rodjenja danonocno brinuo o njemu, obisao sve bolnice koje je mu je mogao priustiti, svaki dan su setali od njihove kuce do parka, u kuci se brinuo o njemu kao o bebi. Moje misljenje je da je otac bio blizi smrti, a sin punoljetstvu i da je otac takodje psihicki i fizicki bio bio iscrpljen do maksimuma, s obzirom da je i on bio jako depresivon posle tolikih godina takvog zivota. Nije ga htio nakon sebe ostaviti nijednoj instituciji, a bio je svjestan da on nece jos dugo. To je moje misljenje, daleko od toga da podrzavam to sto je uradio.

Jako tuzna prica... i zvuci mi potpuno relano ovo sto ti kazes, da je Otac bio blizu kraja i da nije imao kome da ostavi sina, znajuci sta sve treba da se radi itd. Nije mogao da ga vise stiti i cuva i onda ga je poveo sa sobom... Uh sto je tesko biti roditelj... mada, mozda je MNOGO teze biti dete...

#19 Nevidljiva sjena

Nevidljiva sjena

MEGA-MASTER

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 posts

Posted 31 July 2018 - 14:35

Ank, on 31 July 2018 - 14:22 , said:

@ Nevidljivi

Vjerojatno Imas pravo.
A vjerojatno je i otac imao pravo. zasto zivjeti kada je zivot mucenje? Trebamo umrijeti ako nam je smrt Jedini preostali ljekar.

#20 Hyperdrive

Hyperdrive

All I want for Christmas is food.

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,368 posts

Posted 03 August 2018 - 15:26

Ružo, pa vi imate OZBILJNU traumu. :( Nije ni čudo što je sve prošlo kako je prošlo i što živite kako živite!

Ja sam poslednjih par sati očevog života želela da on umre, jer se gušio.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users