Jump to content

- - - - -

Shizoafektivna psihoza F 25

• Please log in to reply
255 replies to this topic

#241 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 108 posts

Posted 15 May 2017 - 18:51

Ja se ovih dana osecam mnogo bolje stavila sam zube i odmah mi se povecalo samopouzdanje, cim sam stavila zube, kupila sam karmin, resila da fizicki izgled malo doteram, oslabila sam takodje kosa je sve bolje uz kapi od koprive skoro se potpuno povratila (bila je opala od lekova)i sada se konacno osecam kao ljudsko bice, a ne kao akrep, eto to je novo kod mene, pozdrav svima :)

#242 hajvan

hajvan

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 110 posts

Posted 15 May 2017 - 19:28

View Postcaka 41, on 15 May 2017 - 18:51 , said:

Ja se ovih dana osecam mnogo bolje stavila sam zube i odmah mi se povecalo samopouzdanje, cim sam stavila zube, kupila sam karmin, resila da fizicki izgled malo doteram, oslabila sam takodje kosa je sve bolje uz kapi od koprive skoro se potpuno povratila (bila je opala od lekova)i sada se konacno osecam kao ljudsko bice, a ne kao akrep, eto to je novo kod mene, pozdrav svima :)
Predivne vijesti

#243 Korn

Korn

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 186 posts

Posted 16 May 2017 - 21:49

Caka. Drago mi je sto si bolje! Koju terapiju sada pijes?

#244 almedin

almedin

Baby

• Members
  • Pip
  • 17 posts

Posted 17 May 2017 - 13:43

Caka HVALA puno,pozdrav i za tebe :)

#245 FreakElixir

FreakElixir

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 580 posts

Posted 17 May 2017 - 16:26

Drago mi je Cako,zelim ti sve bolje i bolje da budes :)

#246 FreakElixir

FreakElixir

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 580 posts

Posted 17 May 2017 - 16:27

View Postcaka 41, on 15 May 2017 - 18:42 , said:

. a SAMIM TIM STO SE SEKIRAS I GOVORIS DA SI LOS; TO JE DOKAZ DA SI OK losi ljudi ne bi nikada za sebe rekli da su losi niti bi se obazirali na to! veliki pozdrav :) :) :) :)

Bas tako.... Nisi los covek i ja imam osecaj krivice po neki put kada sam lose i misao da sam najgora osoba na svetu.Ali to je samo stanje i nema veze sa nasom pravom licnoscu.

#247 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 108 posts

Posted 17 May 2017 - 22:59

Dragi prijatelji, hvala na podrsci, hvala sto se radujete mom boljitku to je dokaz da ste dobri ljudi. :) od terapije pijem litijum, onzapin, bipodis, metoten ,flunisan ,mendileks, bensedin, dva leka za srce i koristim pumpice za astmu. bipodis i onzapin mi najvise podizu. u dnevnoj radim kao bibliotekarka, (uz ostale aktivnosti) a od 25. pocinjem i da sa muzem prodajem casopis :Lice ulice, to je list o marginalizovanim grupama populacije kao sto smo mi, nesto kao socijalno preduzetnistvo. moracu da uklopim bolnicu, posao, rad po kuci, kuvanje i da mi ostane vremena da se druzim i citam knjige. muz ce mi naravno pomoci. skupljamo pare za more u septembru. kako ste vi prijatelji? zelim vam svima da budete sto bolje, tj. zelim vam sve najbolje. :D :D :D :D

#248 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 108 posts

Posted 17 May 2017 - 23:01

SVIMA VAM HVALA NA PODRSCI!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

#249 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 108 posts

Posted 17 May 2017 - 23:06

Korn, ovi lekovi onzapin i bipodis su nove generacije i jako su dobri ostalo sto sam nabrajala je starije ali dobro je i to. meni se svidja kod mog doce sto uvazava i misljenje pacijenta o odredjenoj terapiji. divan je i kao lekar i kao covek, pre neki dan me boleo zeludac u bolnici i on mi je dao svoj dorucak. treba da bude vise tako dobrih lekara, al ipak ima ih, Bogu hvala

#250 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 108 posts

Posted 17 May 2017 - 23:10

Freak eliksir, Almedin,Korn, i Hajvan,a i ostali, svako dobro, veliki pozz :D

#251 FreakElixir

FreakElixir

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 580 posts

Posted 18 May 2017 - 01:51

I ja pijem bipodis ukupno 20mg a onzapin mi nikako nije odgovarao..

#252 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 108 posts

Posted 18 May 2017 - 16:07

kako ti prija bipodis, jel ti pomaze? meni mnogo pomaze ali mi i onzapin pomaze jer je jedino taj lek  otklonio meni halucinacije, ali svi smo razliciti, i svima pomazu razliciti lekovi ma koluko da su nam iste dijagnoze. sve to je individualno i zavisi od organizma.

#253 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 108 posts

Posted 18 May 2017 - 16:26

ja sam skapirala da je za mene najbolja radna terapija, u poslednje vreme sam se mnogo aktivirala oko svega i svacega i to je bukvalno delovalo isceljujuce. doktor me podrzava da radim zvala sam ga jos juce kada smo muz i ja bili kod poslodavca i rekao mi je da je to odlicno i da prihvatim posao, a danas u dnevnoj mi je rekao da posto imam volju da radim, da je zakljucio da sam psihicki sasvim ok. Bogu hvala.ali necu nikome da sugerisem jer ko sto rekoh svi smo razliciti i svima prija po nesto nekome ovo nekome ono, nema pravila.npr, neki su danas igrali odbojku na terenu, ja ne marim mnogo za sport, neko je bio na pravljenju nakita i drugih dekorativnih stvari, a ja sam radila sa knjigama, pravila sam popis knjiga (naslov knjige, ime pisca, izdavac, zanr knjige i ostalo)i primetila sam da izuzetno uzivam dok to radim. i tako, svako moze naci nesto za sebe da se zanima i onda nema razmisljanja u stilu ja sam jadan bolestan.svima nam je ponekad tesko ali moramo naci mehanizme odbrane.pozz svima. :D :D :D :D

#254 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 108 posts

Posted 18 May 2017 - 16:32

znate za cuvenog Nika Vujicica (covek nema ni ruke ni noge) a eto ima i divnu porodicu i prijatelje svi ga vole pozitivan je i zraci pozitivnom energijom, ja se njemu divim.e to je borac! pozz svima :D :D :D :D

#255 caka 41

caka 41

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 108 posts

Posted 18 May 2017 - 16:35

oprostite ako izgleda da filozofiram, nije mi to namera, samo izlazem svoje stavove.

#256 2Bavailable

2Bavailable

konj koji sanja

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,654 posts

Posted Today, 09:59

o oduzimanju poslovne sposobnosti molim nastavite ovde
http://www.depresija...showtopic=18233

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users