Jump to content

* * * * * 1 votes

Psihoze

hitno potrebna pomoc

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Goksy

Goksy

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 94 posts

Posted 12 November 2017 - 12:48

hitno potrebna pomoc,naime mom jednom poznaniku  nismo toliko bliski  njegov otac optuzuje sina vec mesecima kako on ima neku ljubavnu vezu sa majkom i kako joj je sin svaler.Pokusali su da ga razuvere u te tvrdnje da to nije tacno i predlagali su mu da ode kod psihijatra.Stvar je malo delikatna jer on smatra da nije bolestan i prica njima da su oni ludi cim sin ide sa majkom i odbija svako lecemje jer misli da nije bolestan.Nikada ranije nije bolovao od neke  mentalne bolesti,a pretrazivao sam na netu  to su valjda sumanute ideje ljubomore sta vi mislite?

#2 ĐeneĐene

ĐeneĐene

think less feel more

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6,554 posts

Posted 12 November 2017 - 13:49

ja znam da stariji ljudi mogu da postanu paranoični od demencije

#3 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 405 posts

Posted 12 November 2017 - 14:14

izbegavati teške ličnosti,

poslužiti se drevnom mudrosti sipanja antipsihotika u hranu

Praviti  se da je ćale pojeo smešne banane , biti lud pa biti normalan , to će i najgoreg protivnika izludeti .

na kraju ispostaviti račun za popravku štete

naravno, javiti Peri ili policiji , hitnoj vatrogascima , kome već .
šetati dugo da bi se osoba uspokojila , naša šetnja relaksira psihotične i paranoične osobe

#4 Foggy

Foggy

Naravno, ovde se hrane sve kamiondžije!

• Global moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,143 posts

Posted 12 November 2017 - 16:40

View PostGraničniHisterDistimić, on 12 November 2017 - 14:14 , said:

...

#5 Goksy

Goksy

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 94 posts

Posted 12 November 2017 - 17:40

View PostGraničniHisterDistimić, on 12 November 2017 - 14:14 , said:

izbegavati teške ličnosti,

Praviti  se da je ćale pojeo smešne banane , biti lud pa biti normalan , to će i najgoreg protivnika izludeti .

na kraju ispostaviti račun za popravku štete

naravno, javiti Peri ili policiji , hitnoj vatrogascima , kome već .
šetati dugo da bi se osoba uspokojila , naša šetnja relaksira psihotične i paranoične osobe
nemoguce je sipati antipsihotik jer njegov otac konzumira alkohol a antipsihotik kada se pije strogo je zabranjeno konzumiranje alkohola on to prica porodici samo kada je pod dejstvom alkohola

#6 GraničniHisterDistimić

GraničniHisterDistimić

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 405 posts

Posted 12 November 2017 - 20:02

aha ludo pa živi ,

napija se pa pravi sranja ?

hm ... beš mi sve ...imam neku zvizgana u komšiluku što me cima stalno na telefon , spremam se da kupim bejzbolku da mu polomim koljena .....znaš kako nisam baš razumevajući na uznemiravanje.....

oko mene sve ludaci pun mi je ku više...

Znaš , nemam živaca na uznemiravanje a sve mi to dolazi od prejake dioptrije , bole me oči i tako ..pojačano nervozan a nemam para da sredim dioptriju...sve se plaća....

tako da kad mi na sve to dođe još neko ko me uznemirava padaju mi razna vrsta mučenja na pamet i smatram da je to legitimno , nije humano ali je legitimno usrati život zlostavljačima ...kontam tako,,,

šta sam para dao za stakla za naočale i opet me jebu ..strašno

#7 Goksy

Goksy

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 94 posts

Posted 13 November 2017 - 10:06

View PostGraničniHisterDistimić, on 12 November 2017 - 20:02 , said:

aha ludo pa živi ,

napija se pa pravi sranja ?

hm ... beš mi sve ...imam neku zvizgana u komšiluku što me cima stalno na telefon , spremam se da kupim bejzbolku da mu polomim koljena .....znaš kako nisam baš razumevajući na uznemiravanje.....

oko mene sve ludaci pun mi je ku više...

Znaš , nemam živaca na uznemiravanje a sve mi to dolazi od prejake dioptrije , bole me oči i tako ..pojačano nervozan a nemam para da sredim dioptriju...sve se plaća....

tako da kad mi na sve to dođe još neko ko me uznemirava padaju mi razna vrsta mučenja na pamet i smatram da je to legitimno , nije humano ali je legitimno usrati život zlostavljačima ...kontam tako,,,

šta sam para dao za stakla za naočale i opet me jebu ..strašno
dobro ja sam protiv svakog vida nasilja u bilo kom obliku,ali treba da ga prijavis za uznemiravanje.Syo se alkohola tice moguce su dve stvari mozda prica gluposti usled pijanstva ili mozda je alkoholna psihoza on nema halucinacije ima samo te sumanute ideje samo i iskljucivo kada je pod dejstvom alkohola.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users