Jump to content

- - - - -

Usamljenost

• Please log in to reply
508 replies to this topic

Poll: Da li ste usamljeni ? (227 member(s) have cast votes)

Da li ste usamljeni ?

1. a./ Da, cesto i to mi smeta (117 votes [51.54%])

Percentage of vote: 51.54%

2. b./ Povremeno (58 votes [25.55%])

Percentage of vote: 25.55%

3. c./ Ne, puno je ljudi oko mene (13 votes [5.73%])

Percentage of vote: 5.73%

4. d./ Volim samocu, ne smeta mi kad sam sam/a (39 votes [17.18%])

Percentage of vote: 17.18%

Vote Guests cannot vote

#21 una

una

una

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,629 posts

Posted 05 April 2007 - 01:59

Hahahaha, Anglosaksonci jako vole da komentarisu vrijeme, to je tacno...i jeste malo dosadno, ali gledaj to ovako - bolje da komenatrisu vrijeme, nego politiku  :sisata:

#22 djurdjica

djurdjica

Napredni član

• Members
  • PipPip
  • 42 posts

Posted 09 April 2007 - 19:50

Pod a. Jako sam usamljena u zadnje vrijem. Ljudi oko mene milion, pricam na 4 strana jezika i susrecem se sa raznim nacionalostima i ljudima. Ja sam nekada ovaj posao jako voljela medjutim u zadnje vrijeme ga mrzim. Od mene traze punu koncentraciju a ja neznam ujutro kada se pojavim ni kako se zove a treba da sam nasmijana,vesela i pozitiva. Dodje  mi da ekspodiram i oteram sve u picku materinu!!

Najvise mi smeta jer svi vide da nesto nije u redu ali u ovoj glupoj zemlji niko nista nepita jedino ako ti nefali ruka,noga, glava pa onda se cude sta se desilo, inace dok god mozes da hodas i dises sve je dobro!!

#23 cacaa

cacaa

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPip
  • 85 posts

Posted 28 April 2007 - 00:49

E, sad mi je jasno ovo za vegeterijansku hranu i alkohol. Skoro sam na jednoj sedeljci dobila komentar, da se necu uklopiti u drustvo ako ne pijem alkohol, i nekoliko pogleda sa cudjenjem.
To je bilo na pocetku sedeljke, na kraju je se ispostavilo da sam se provela mnogo bolje nego doticna osoba, koja mi je to rekla.
Za hranu bolje i da ne pricam, cak sam dobila komentare da mi je muka zato sto ne jedem meso, i da cu sve resiti belim lukom i rakijom.

#24 My name is Joe

My name is Joe

MEGA-MASTER

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 357 posts

Posted 28 April 2007 - 22:54

View Postcacaa, on 28 Apr 2007, 01:49 AM, said:

E, sad mi je jasno ovo za vegeterijansku hranu i alkohol. Skoro sam na jednoj sedeljci dobila komentar, da se necu uklopiti u drustvo ako ne pijem alkohol, i nekoliko pogleda sa cudjenjem.
To je bilo na pocetku sedeljke, na kraju je se ispostavilo da sam se provela mnogo bolje nego doticna osoba, koja mi je to rekla.
Za hranu bolje i da ne pricam, cak sam dobila komentare da mi je muka zato sto ne jedem meso, i da cu sve resiti belim lukom i rakijom.
Cacoo to su besmislice uokvirenih ljudi ,ljudi bez maste ,bez svesti o postojanju maste
Sasvim je u redu ne piti alkohol i jesti vegetarijansku hranu
Ja se spremam upravo na to,i neverujem da ce iko moci u tome da me spreci,ako i pokusa ,imace puno posla samnom.... :D

#25 invisible

invisible

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 28 April 2007 - 23:37

ovo me sve jako razveselilo jer sad vidim da ima ljudi koji su mi slicni, ne mislim samo o depri ili o bolesti vec i nacinu razmisljanja.
ja sam sada vegetarijanac i ne pijem alkohol niti sada ne uzimam drogu.
zivim skroz drugi zivot od kada smu mi  nastali zdravstveni problemi a nazalost uzrok moje bolesti i usamljenosti je posljedica mladost ludost i sve ostale popratne pojave koje uz to idu.
eh da sam samo prije znala kakve su posljedice svega toga...samo nisam vjerovala upozorenjima i mislila sam da sam najpametnija.

da, antilopa i ja imam problema tipa kad me kolegice sa posla podrugljivo pitaju "kaj jos vegetiras" a uopce ne misle da je to posljedica mozda "vise "svijesti i spoznaje sebe i zivota i suosjecanja da krv i nije bas ono sto me fura naprijed.
i kako da se onda u takvom okruzenju osjecam neusamljeno...

#26 una

una

una

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,629 posts

Posted 29 April 2007 - 03:56

Ja nisam vegeterijanac, ali ne pijem i ne pusim, i to je Australijancima sa kojima radim - JAKO cudno...totalno sam im nejasna i cini mi se da neke i nerviram zbog toga...no, ja licno mislim da su oni vise ljuti na svoje slabosti, nego na mene. Ja nikoga ne maltretiram sto pije, pusi ili se drogira, te stoga trazim isti tretman. Sad im je jasno, ne kupuju mi vise pice 'na silu', ne tjeraju me da cugnem 'samo malo;. Pa ja sam tu pricu prosla u Srednjoj skoli i stvarno ne bih da ponavljam razrede, jer sam bila dobar djak. :D U stanju sam da budem super rasplozena bez kapi alkohola...zasto onda da se rokam, nije mi dosta svioh sranja i tableta koje uzimam...:D

#27 Patrik

Patrik

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,760 posts

Posted 29 April 2007 - 17:21

Ina?e, iako je moj na?in ivota ure?en tako da ivim sama?ki ivot, nikada se nisam osje?ao usamljeno. ivim sam, znam kako koristiti svoje vrijeme, i to je to. Opet, moje zanimanje je vrlo drutveno. Radim sa ljudima, okruen sam ?esto s njima, to me ponakad malo i smeta, ali na?elno nije ni to loe. Uglavnom, zadovoljan sam svojim na?inom ivota. :D

#28 dRiFtEr

dRiFtEr

sEnTiNeL

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,766 posts

Posted 29 April 2007 - 23:08

View PostPatrik, on 29 Apr 2007, 06:21 PM, said:

Ina?e, iako je moj na?in ivota ure?en tako da ivim sama?ki ivot, nikada se nisam osje?ao usamljeno. ivim sam, znam kako koristiti svoje vrijeme, i to je to. Opet, moje zanimanje je vrlo drutveno. Radim sa ljudima, okruen sam ?esto s njima, to me ponakad malo i smeta, ali na?elno nije ni to loe. Uglavnom, zadovoljan sam svojim na?inom ivota. :D
a kako rjeava onaj grozan osje?aj kad legne u krevet i nitko ne die pored tebe,?uje samo sat na zidu?
meni je to grozno.u biti,od kad nemam curu,nisam se poteno naspaval,lol

#29 cinik

cinik

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 259 posts

Posted 29 April 2007 - 23:56

jeeeej vegetarijanci jeeeeeeeeeeeej.......  :cloud9:

#30 Guest_Pospani (Gost)

Guest_Pospani (Gost)
  • Guests

Posted 05 May 2007 - 02:45

View PostdRiFtEr, on 29 Apr 2007, 11:08 PM, said:

a kako rjeava onaj grozan osje?aj kad legne u krevet i nitko ne die pored tebe,?uje samo sat na zidu?
meni je to grozno.u biti,od kad nemam curu,nisam se poteno naspaval,lol

Uzme malog administranta :lup:

(sala)

#31 Patrick Jane

Patrick Jane

MENTALIST

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,116 posts

Posted 08 May 2007 - 21:23

ja sam cesto usamljen, ali mi to s vremenom sve manje smeta...
nije da ne volim ljude, ali mi je nekako bolje bez njih :D

#32 Guest_Pospani (Gost)

Guest_Pospani (Gost)
  • Guests

Posted 09 May 2007 - 07:06

Sto je Pinki?
I kod tebe nesana noc.
Ja bome nisam uopce isao leci.
Sin mi se vec probudio.
Sad ga deportiram babi i didu...ili cu trcati 3-4 kilometra ili voziti biciklu desetak.
Nakon toga vadim motor vani i pocinjem ga glancati...temeljito.
nakon toga-spavanje...
Ah,da...volim samocu.
Posebno onu koju mi pruza noc.

#33 Patrick Jane

Patrick Jane

MENTALIST

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,116 posts

Posted 09 May 2007 - 10:48

View PostPospani, on 9 May 2007, 08:06 AM, said:

Sto je Pinki?
I kod tebe nesana noc.
Ja bome nisam uopce isao leci.
Sin mi se vec probudio.
Sad ga deportiram babi i didu...ili cu trcati 3-4 kilometra ili voziti biciklu desetak.
Nakon toga vadim motor vani i pocinjem ga glancati...temeljito.
nakon toga-spavanje...
Ah,da...volim samocu.
Posebno onu koju mi pruza noc.

nije nesana, evo sad sam se digao :D
al zaspao sam oko 4-5...

e da vidis koji sam motor jucer vidio, kupio ga jedan susjed... jedini u Zadru ga ima :(

#34 Care

Care

My name is care - (engl. briga, ), a carica sam odavno

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,101 posts

Posted 09 May 2007 - 22:08

Da li se netko osje?a usamljeno i kada nije sam. Ja da, ?esto, moda pre?esto.

#35 Patrick Jane

Patrick Jane

MENTALIST

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,116 posts

Posted 09 May 2007 - 22:25

View Postmothercare, on 9 May 2007, 11:08 PM, said:

Da li se netko osje?a usamljeno i kada nije sam. Ja da, ?esto, moda pre?esto.

da da, pisao sam o tome - usamljen u sobi punoj ljudi :D

#36 eSeF

eSeF

Taychy

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 617 posts

Posted 09 May 2007 - 23:09

e krivo glasah...trebala sam dati glas za povremeno. Usamljeno se osjecham samo kada naletim na nerazumjevanje, ali imam sreche sto imam bestfrendicu i jednog frenda :friends:  koji me stvarno razumiju i uz njih se nihada ne osjecham usamljeno  :rolleyes: (a mislim da je bitno da napomenem da taj frend zhivi u londonu i da ga nikada u zhivotu nisam vidjela) Njih dvoje mi daju snagu da se borim sa svojim problemima :wub:  :cloud9:

#37 braveheart

braveheart

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 17 posts

Posted 14 May 2007 - 20:27

pod a, ne smeta me sama samoca toliko koliko me smeta razmisljanja kad sam sam. Pocinjem razmisljati kako sam ja kriv za samocu, da bi se trebao ponasati drukcije, da nisam nikome zanimljiv...uglavnom guram sebe u jos vecu depresiju. Tesko se nosim s time narocito sada kad imam tek 2 ljudi s kojima mogu pricati a vidjam ih vrlo rijetko :D
Ljude s kojima sam okruzen cijeli dan na faksu izbjegavam, jer imam osjecaj da se uopce ne uklapam, pokusao sam pricati, biti simpatican, saliti se ali ljudi me gledaju u cudu kao da sam dosao sa drugog planeta.
Ne mogu shvatiti sto ne valja sa mnom... ;)

#38 astimisa

astimisa

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 159 posts

Posted 20 May 2007 - 15:16

Nemam tih promblema iako sam glasala za ponekad (to mi i pae.)

Priroda mog posla  je takva da imamo dobar team building. Sbvaki dan odvojimo 15 minuta za druenje i zafrkanciju uz dogovore o poslu. Dobro radno okruenje je super!

Tu su i moja djeca, dva prekrasna an?ela koja vje?ito trae neto, pa par dobrih prijatelja. Kad me uhvati bed sjedam na telefon i vodim maratonske razgovore sa dragim osobama. (super psihoterapija dok ne do?e ra?un)

#39 eSeF

eSeF

Taychy

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 617 posts

Posted 03 August 2007 - 13:14

koliko god da mi cesto pase samoca, nepase mi usamljenost.... sto se prijatelja tice nisam usamljena....ali u zadnje vrijeme se osjecam usamljeno po pitanju ljubavi i imam potrebu za partnerom... nekime tko ce biti uz mene u svako doba i voljeti me bar malo :P samo malo :D

#40 HAZE

HAZE

MEGA-MASTER

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 489 posts

Posted 06 August 2007 - 01:42

Ne volim ni usamljenost ni samocu, a opet sam cesto sam, zaxebano....

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users