Jump to content

hipohondar sam

hipohondrija

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

#1 brbljavko

brbljavko

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 408 posts

Posted 22 December 2010 - 20:02

zadnjih par dana umislio sam da bolujem od sizofrenije,na svaki cudan zvuk trzam,poceo sam se bojat odredjenih stvari npr gledat tv jer me strah da nebi slucajno cuo neke skrivene poruke sam sebe nemogu uvjerit da nemam shizofreniju,bojim se.panicni me sibaju cim ostanem sam.sve je pocelo od obicne pomutnje u glavi i depersonalizacije.nemam halucinacije i nemam glasove u glavi ali bojim se da ne krenu.prije asm kolko tolko mogao sam sebe opustit i reci si da oladim ali sad mi pretesko ovo me obuzelo 100%.kreten sam sto non stop istrazujem o bolestima i glupostima.najgore mi kad gledam tv nemogu se zadrzat na jednom programu vise od 5 min jer mi upadne misao u glavu sta ako sad cujem neku pruku kao oni s para shizofrenijom i onda naravno plac,panika,suha usta ,srce udara ko nenormalno,ma strasno .
kad cujem nesto kao npr sad zvuk petardi odma istrazujem dal je to samo u mojoj glavi ili su to stvarno klicni vani na ulici.
izludit cu sam sebe do odlaska psihijatrunarucen sam tek 10.1.2011 i nemoze prije a tad mi i cura dolazi iz londona strah me da me nebi zatekla ludog tj bolesnog da nepuknem do tad.joj zasto se to meni dogadja.

#2 Aruena

Aruena

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,962 posts

Posted 22 December 2010 - 20:14

to je najgore, mene kona?no krenula da prolazi depresija i onda jednog dana, jednog trena mi samo prostruji kroz glavu... strah od jedne bolesti. I tako, svi dani su mi pokvareni tim strahom sada. I nemam pojma ta da radim.
A taj strah je veeelik.
Ne znam otkuda to dolazi. Ni kako se suzbija.
Ja verujem da je to kod mene posledica  VELIKIH stresova. Jednostavno sam probila granicu svoje izdrljivosti i onda je nastupilo to. Uasna je to stvar, gora od depresije milion puta. Li?i na psihozu koliko te namu?i.

I pazi, sve moram da radim, i posao i dete i doma?i njen i moji ispiti na postdipl, a ja u agoniji.
Kao da sam osu?enik na smrt, tako se ose?am.
... I ne znam kako napolje.

#3 brbljavko

brbljavko

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 408 posts

Posted 22 December 2010 - 20:38

bas ko neka psihoza bleasava.ja sam dao otkaz prije nekih 2 tjedna budala umjesto da sam ostao radit i uzeo bolovanje ja maler dam otkaz i dovedem se u ovakvo stanje ,a bilo mi je stvarn otesko zadnjih par dana dvije godine rada zadnjih 7 mjeseci prijavljen ovo ostalo na crnjaka radio s ujakom i kad mi je otac preminuo odlucio me prijavit zbog zdravstvenog. zivim s majkom,bratom ,sestrom,i sogoricom.nista mi nefali osim malo mozga u glavi.i nacin kako da iskljucim sve te moje tegobe koje sam proizvodim.

ovo ce me stvarnooo izludit

#4 brbljavko

brbljavko

MEGA-MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 408 posts

Posted 24 December 2010 - 16:54

joj boze sta mi je ...svaki zvuk me trza da razmisljam o sizofreniji.kad ce ova nocna mora prestat,paralizirala me.poceo sam si umisljat kojekakve stvari..de mi recite kako da si pomognem jer cu izludit