Jump to content

Bachove cvjetne kapi

anskioznost

• Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 dz333

dz333

Napredni ÄŤlan

• Members
  • PipPipPipPip
  • 103 posts

Posted 11 May 2010 - 14:58

ima li tko kakvog iskustva sa bachovim cvjetnim kapima??

#2 atina

atina

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,094 posts

Posted 11 May 2010 - 20:57

QUOTE(dz333 @ 11 May 2010, 03:58 PM) View Post

Ja sam ranila koristila Rescue (to su univerzalne).
Osecala sam se uznemireno kad sam pocela da ih koristim pa sam vrlo brzo prestala.
Da li je bilo zbog kapi ili ne - ne znam, ali to je moje kratko iskustvo.

U sustini,
svako bi trebao imati kapi samo za sebe, odredjene prema svom problemu.

#3 demilucie

demilucie

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,087 posts

Posted 12 May 2010 - 08:05

na mene su te kapi djelovale isto ko i kapi vode..nšta-nada-zero-nula whistling.gif

#4 divlja ruza

divlja ruza

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,373 posts

Posted 18 May 2010 - 13:35

Pozdrav svima!

LJudi moji ja sam odli?no sve super , sve 5!

Došla sam samo da vam kažem da sam bila kod jednog travara koji ima 30-godišnje iskustvo i dao mi je naputak koja biljka je dobra i kako se koristi za smirivanje nervoze i napadaja panike! pa probajte, nema se sto izgubit smile.gif

Smri? (crvena kleka, primorska kleka, Šmrika) je grm iz porodice Cupressaceae.

2 šake smri?a ( bobice i iglice) , u 6 litara vode staviti, kada voda uzavre držati 10 minuta, procijediti i ohladiti. staviti u hladnjak u PLASTI?NE boce i tamo držati dok se ne potroši sve.

2 puta tjedno iza kupanja 1 litru politi po glavi i tijelu i ?ekati da se osuši te fenom osušiti kosu! NE ISPIRATI!

6 litara traje 3 tjedna , a za napadaje panike treba minimalno 6 tjedana! dakle 2 kure!

Ovaj je ?ovjek pomogao puno ljudi i nema štete ako se to koristi jer se ne pije nego ulazi direktno u krvotok kroz kožu , tako da nema veze koje se tablete piju!

Kad sam došla kod njega ?ovjek me samo pogledao i rekao mi da imam nekakve napadaje u glavi i dao mi to da napravim....

eto da vas pozdravim!

ljubim vas!

Rosa salvahe! smile.gif

#5 dz333

dz333

Napredni ÄŤlan

• Members
  • PipPipPipPip
  • 103 posts

Posted 18 May 2010 - 21:06

QUOTE(divlja ruža @ 18 May 2010, 02:35 PM) View Post
Pozdrav svima!

LJudi moji ja sam odli?no sve super , sve 5!

Došla sam samo da vam kažem da sam bila kod jednog travara koji ima 30-godišnje iskustvo i dao mi je naputak koja biljka je dobra i kako se koristi za smirivanje nervoze i napadaja panike! pa probajte, nema se sto izgubit smile.gif

Smri? (crvena kleka, primorska kleka, Šmrika) je grm iz porodice Cupressaceae.

2 šake smri?a ( bobice i iglice) , u 6 litara vode staviti, kada voda uzavre držati 10 minuta, procijediti i ohladiti. staviti u hladnjak u PLASTI?NE boce i tamo držati dok se ne potroši sve.

2 puta tjedno iza kupanja 1 litru politi po glavi i tijelu i ?ekati da se osuši te fenom osušiti kosu! NE ISPIRATI!

6 litara traje 3 tjedna , a za napadaje panike treba minimalno 6 tjedana! dakle 2 kure!

Ovaj je ?ovjek pomogao puno ljudi i nema štete ako se to koristi jer se ne pije nego ulazi direktno u krvotok kroz kožu , tako da nema veze koje se tablete piju!

Kad sam došla kod njega ?ovjek me samo pogledao i rekao mi da imam nekakve napadaje u glavi i dao mi to da napravim....

eto da vas pozdravim!
ljubim vas!

Rosa salvahe! smile.gif

da li to pomaže i kod smirivanja,jer kod mene je stalno prisutna nervoza,napetost,neznam sto znaci biti opušten

#6 divlja ruza

divlja ruza

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,373 posts

Posted 19 May 2010 - 06:03

to je bas za nervozu smile.gif tako mi je rekao... smile.gif)

#7 dz333

dz333

Napredni ÄŤlan

• Members
  • PipPipPipPip
  • 103 posts

Posted 19 May 2010 - 15:32

QUOTE(divlja ruža @ 19 May 2010, 07:03 AM) View Post
to je bas za nervozu smile.gif tako mi je rekao... smile.gif)

hvala probati cu....ako netko zna još neki prirodni lijek napišite

#8 MesijaDepresija

MesijaDepresija

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,119 posts

Posted 21 September 2011 - 19:06

View Postdz333, on 11 May 2010 - 14:58 , said:

Zar ovo ne bi trebalo da spada u homeopatske lekove? :rolleyes:

#9 Olivera

Olivera

Baby

• Members
  • Pip
  • 12 posts

Posted 30 May 2013 - 10:59

Dragi moji forumaši,

naletila sam juÄŤer na jedan ÄŤlanak o Bachovim kapima, pa rekoh da podijelim s vama... http://www.sensaklub...ijek-za-emocije

Da li je netko imao iskustva s njima ili ih pio da nam kaže iz prve ruke iskustva? Za sve one koji kao ni ja još nisu čuli za njih, evo gore članak pa pogledajte koga zanima...Čine se zanimljive...

#10 kalisi

kalisi

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 985 posts

Posted 03 June 2013 - 15:15

Ja koliko znam radi se o homeopatiji. Iz mog iskustva to je za mene bio promasaj veliki, jedan dug period sam isla kod homeopatskog lekara, i izgubljeno vreme po meni, o novcu da ne pricam

#11 Olivera

Olivera

Baby

• Members
  • Pip
  • 12 posts

Posted 09 June 2013 - 18:54

Hvala ti kalisi na podjeljenom iskustvu! Kod tebe znaci homeopatski lijekovi nisu djelovali? Ne znam zasto hvale te bachove kapi toliko, sve nekako mislim da je mozda sve samo jedan veliki placebo.... :/

#12 kalisi

kalisi

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 985 posts

Posted 09 June 2013 - 19:05

Ja sam upala u tu pricu sa homeopatijom preko tadasnjeg psihologa, ne znam sta da ti kazem, moje misljenje je da je to glupost, ako nista drugo ono bar za psihicke bolesti. Citala sam dosta o tome i videla da ima ljudi koji podrzavaju homeopatiju, pa cak je i (valjda) priznata od zdravstva Srbije kao zvanicna metoda, ali ja mislim da je to velika zabluda, e sad na tebi je da procenis :) meni pomoglo nije,  cak je mozda odmoglo jer nisam odmah kao covek otisla kod klasicnog lekara vec izgubila puno vremena na kvazinauku i lekove koji ama nikakvog efekta nisu imali vec sam samo bila zbunjivana sa svom tom pozadinskom pricom homeopatije.

#13 neurotiÄŤar23

neurotiÄŤar23

ÄŚlan

• Members
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 17 July 2014 - 19:21

To je homeopatija, predpostavljam što se tiče tih kapi.

Also tagged with anskioznost

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users