Jump to content

NAJCUDNIJI SIMPTOMI ....

• Please log in to reply
54 replies to this topic

#21 jela

jela

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 11 posts

Posted 01 June 2012 - 12:53

View Postvihor, on 01 June 2012 - 09:32 , said:

Jel ko osjeco da ga grebe nesto u oku,ko da mi neko na kapku sjedi,pritisak neki?

ja sam osecala trnce u oku..pa sam stavila kapi u oci,jednom i proslo mi..u sustini, sve to psiha uradi...u sustini,meni je najgora napetost misica, to do sad,u ovakvom obimu nisam nikad imala, pa mi je frka...inace,cim nesto radim, ili sa nekim pricam ili se namazem nekom kremom, to sve prestaje...znaci da je sve iz glave...

#22 malaiva

malaiva

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 01 June 2012 - 14:23

View PostDragan-NS, on 01 June 2012 - 04:43 , said:

Imam ih i ja, oni manje cudni su, zujanje u usima, utrnutost misica, bol u grudima, bol u ledjima, blaga vrtoglavica, setajuci bolovi u stomaku, nekada osecaj u nogama kao da su u kamenu, tremori misica celog tela, strah da cu umreti, ubrzani puls,...

najcudniji su simptomi koje mi napravi velika kolicina straha a svi se svode na neko razmisljanje o skorom kraju i prate ih totalne blokade, usta se u momentu isuse, ruke postanu vlazne, u glavi haos,...

Utesi ti mene sada, ja sam stvarno mislila da se kraj blizi i da cu skoncati bez prave dijagnoze! Pa jeli moguce da sve to moze luda glava?

#23 ckode12

ckode12

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 9 posts

Posted 01 June 2012 - 17:18

Ja uz anks. imam i depresiju malo težu,pošto je potpun nedostatak emocija,osećanja.Najčudniji simptomi su strah od hrane i pića koji poseduju šećer,jer sam umislio da mi se nešto čudno dešava posle upotrebe istih tj nekako sam umorniji i teži.A pre sam satirao svakog dana po par čokoladica,sokova,guarane i ostalo po običaju.

A da stalno postoje simptomi  razni to je surova realnost,svega i svačega tu ima čitava knjiga može se napisati.

#24 Dragan-NS

Dragan-NS

Napredni član

• Senior Members
  • PipPipPipPip
  • 184 posts

Posted 01 June 2012 - 17:51

View Postmalaiva, on 01 June 2012 - 14:23 , said:

Utesi ti mene sada, ja sam stvarno mislila da se kraj blizi i da cu skoncati bez prave dijagnoze! Pa jeli moguce da sve to moze luda glava?

Na nasu veliku zalost sve je to produkt nasih ludih glava, u neku ruku dobro je sto nam fizicki nista ne fali ali veoma je lose kada se ubacimo u taj panicarski modul razmisljanja. Kada si spomenula osecaj "dolazak kraja" jedan je od najgorih, vecinu drugih simptoma mogu da kontrolisem ali simptom zvani "kraj" ne mogu, toliko me izbezumi da se ponasam potpuno iracionalno tada. Sve me navodi da otvorim jos jednu temu koja moze biti zanimljiva, svi se zalimo na nase panike, depresije, anxioznost ali ipak kada osetimo taj "kraj" onda vidimo da kakav nam zivot god bio ipak ga mnogo volimo jer da nije tako ne bi se poslednjim atomima snage borili da ga sacuvamo.

#25 umorna30

umorna30

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 63 posts

Posted 02 June 2012 - 11:02

ni ja ne idem vise kod doktorice...neugodno mi je..mislim da cu je promjenit pa mogu sve ponovo :))

a najcudniji simptom mi je to sto svaki dan prije spavanja moram ic 20 puta na wc  i uopce ne kuzim..ali samo prije spavanja.

#26 goga1809

goga1809

Član

• Newcomers
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 02 June 2012 - 18:17

View PostDragan-NS, on 01 June 2012 - 17:51 , said:

Na nasu veliku zalost sve je to produkt nasih ludih glava, u neku ruku dobro je sto nam fizicki nista ne fali ali veoma je lose kada se ubacimo u taj panicarski modul razmisljanja. Kada si spomenula osecaj "dolazak kraja" jedan je od najgorih, vecinu drugih simptoma mogu da kontrolisem ali simptom zvani "kraj" ne mogu, toliko me izbezumi da se ponasam potpuno iracionalno tada. Sve me navodi da otvorim jos jednu temu koja moze biti zanimljiva, svi se zalimo na nase panike, depresije, anxioznost ali ipak kada osetimo taj "kraj" onda vidimo da kakav nam zivot god bio ipak ga mnogo volimo jer da nije tako ne bi se poslednjim atomima snage borili da ga sacuvamo.
slažem se,dobar post,i mene taj kraj izbezumljuje,i živicira me što mi život nije tako loš,ja volim i želim živjeti,a glava radi svoje!!!

#27 umorna30

umorna30

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 63 posts

Posted 04 June 2012 - 20:32

ili kad mi trne dio usnice ili obraz

#28 mala plava

mala plava

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 234 posts

Posted 05 June 2012 - 18:51

Ovo je strasno. Danas mi je dr izmerila pritisak, pre toga sam bila napeta i bio je 125/80, ona kaze da je normalan ali ja sam se uplasila jer mi je obicno 110/68. I sad ceo dan razmisljam o pritisku. Nemam zujanje u usima kao sto ste pisali ali imam osecaj kao da mi je zategnut misic na vratu i iza usiju. Desava li vam se to?
http://upload.wikime...li_base.svg.png
Sad mi je fizijatar objasnila da je to misic koji mi je zategnut jer mi je taj pritisak poceo dok sam se fenirala, a inace imam spazam misica.
Ja osecam to u ovom delu sto pise processus mastoideus.

#29 vihor

vihor

MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 247 posts

Posted 11 June 2012 - 19:43

mravinjanje u ljevom stopalu----

#30 zoricaaa

zoricaaa

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,685 posts

Posted 12 June 2012 - 06:51

vise i ne znam sta je od anksioznosti sta je nesto drugo
Jos me boli u grudima , tazvaljuje , stisce, cim se naljutim ono gore pocne da stisce
Strah me od gusenje kad legnem d spavam , pa i po danu kad dremnem pron´budime ,osjecaj propadanje nedostatka zraka sva se trzne , sve sam oko sebe isprepadala
MOLIM VA SDA LI NEKOGA OD VAS BUDI OSJECAJ NEDOSTATKA ZRAKA ; RUZAB OSJECAJ ; PIEJM OMEPRAZOL JER IMAM I KISELINU ; STRAH ME

#31 danijela71

danijela71

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 1 posts

Posted 18 June 2012 - 08:54

View Postvihor, on 31 May 2012 - 10:39 , said:

vec mi je neugodno nabrajat....kad dođem kod dr. ustvari vise nit nejdem jer mi je neugodno...i tu mi je vise neugodno svaki dan nesto novo
  kod mene svi moguci simptomi,,a strah i vrtoglavica svakodnevno,,uzas i neznam sta da radim i tako 10 godina.pozzzzzzzzzzzz

#32 malaiva

malaiva

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 146 posts

Posted 18 June 2012 - 22:44

View Postdanijela71, on 18 June 2012 - 08:54 , said:

kod mene svi moguci simptomi,,a strah i vrtoglavica svakodnevno,,uzas i neznam sta da radim i tako 10 godina.pozzzzzzzzzzzz

Pozdrav danijela, dugo trpis ove nase muke. Imas li dijagnozu i da li si koristila terapiju i koju?

#33 Daca28

Daca28

Baby

• Members
  • Pip
  • 21 posts

Posted 19 June 2012 - 14:25

View Postdanijela71, on 18 June 2012 - 08:54 , said:

Pozdrav Danijela!Imam iste simptome kao i ti vec 6.godina.Jesi li isla kod psihijatra?Moj najnoviji simptom mi se javio u toku voznje.Krenuli su kao trnci od glave,niz vrat a sve praceno osecajem kao da me neko mentolom natrljao?! -_-

#34 maja13

maja13

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 1 posts

Posted 21 June 2012 - 09:26

Zdravo svima.Nova sam na forumu, ali veteran u prici zvana anksioznost.Imala sam sve simptome kao i vi.Ali najcudniji je trnjenje, bockanje i bol u jeziku.Da li ste vi imale cudne osecaje u jeziku?

#35 jagged_little_pill

jagged_little_pill

Član

• Members
  • PipPip
  • 38 posts

Posted 21 June 2012 - 17:44

View Postmaja13, on 21 June 2012 - 09:26 , said:

Zdravo svima.Nova sam na forumu, ali veteran u prici zvana anksioznost.Imala sam sve simptome kao i vi.Ali najcudniji je trnjenje, bockanje i bol u jeziku.Da li ste vi imale cudne osecaje u jeziku?

Totalno.To je bilo u fazi kad sam mislila da imam tumor na mozgu.Trnuo mi je jezik,kao da ga nisam osjećala,isto me bolio.Prečudno,ali nažalost,ništa mi nije strano...

#36 goga1809

goga1809

Član

• Newcomers
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 25 June 2012 - 15:33

mene je jezik tako znao peči i cijela usna šupljina,usne izvana,koma

#37 zoricaaa

zoricaaa

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,685 posts

Posted 26 June 2012 - 08:26

Meni je dr za to objasnio aovako
Disemo eparvilno , onda kalcijum se skuplaj u misicima , nemamo dovoljno kisika , bla , bla , nista opasno kao kad te to uhvati , papirnu kesu u ruke i disi u nju da se sve to izjednaci, probajte  ne kosta nista

#38 sarajlija

sarajlija

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 21 posts

Posted 28 June 2012 - 08:28

Zujanje u usima,pritisak u usima,nekakav cudan obruc oko glave,i najodvratniji bar za mene "tezina" u očima..Znaci ludim kad imam taj simptom..Upravo sada.. I osjecaj da cu pasti tj gumene noge..A opterecenost mjerenjem pitiska da ne pominjem

#39 sarajlija

sarajlija

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 21 posts

Posted 29 June 2012 - 13:11

jedan jos simptom koji me mnogo nervira je mucnina nicim izazvana (ne koristim tablete) i odvratna, i kao podrigivanje ..ali prvenstveno ta mucnina fujjjjjjjjjjjjjjjj

#40 jagged_little_pill

jagged_little_pill

Član

• Members
  • PipPip
  • 38 posts

Posted 29 June 2012 - 20:36

View Postsarajlija, on 29 June 2012 - 13:11 , said:

jedan jos simptom koji me mnogo nervira je mucnina nicim izazvana (ne koristim tablete) i odvratna, i kao podrigivanje ..ali prvenstveno ta mucnina fujjjjjjjjjjjjjjjj

Mučnine su najgore,svašta mogu podnijeti,ali to nikako...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users