Jump to content

kako vas ovo vrijeme maltretira

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 velikodijete

velikodijete

Član

• Members
  • PipPip
  • 39 posts

Posted 16 August 2012 - 22:22

Mene ovo vrijeme slomi...vec dva dana i noci imam srcani iako je tlak ok ...twk sad je kisa malo pala a ja sam je osjetila sa svim svojim dijelovima grudnog kosa sa trnjenjem, zarenjem i peckanjem u grudnom kosu itd...kako vi podnosite ovo vrijeme

#2 Vodafone89

Vodafone89

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 604 posts

Posted 16 August 2012 - 22:45

Jesi mozda meteropata?Pa reagujes tako na malu promenu vremena :)
Evo da se oglasim, licno imam problema sa pritiskom i ovim vremenom i spavanjem :) Danju nema sanse da budem budna a zato nocu vilenim.... Ali opet, nisu strasne vrucine(bar ovde) kakve su bile pa je podnosljivije..
Genaralno, sto manje napolje, sto vise tecnosti, normalna ishrrana, odgovarajuca garderoba, izvetrena, rashladjena ne puno prostorija.... Prezivi se nekako :)

#3 desing

desing

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 176 posts

Posted 16 August 2012 - 22:57

Jedva..umor,pad energije, mislim da sam bas meteoropat..

#4 milla85

milla85

MEGA-MASTER

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 472 posts

Posted 17 August 2012 - 06:48

Meni je samo jako vruceeeee.... da nema klime i da nisam na moru.... mislim da bih se ziva pojela :S

#5 stršljen

stršljen

Baby

• Banned
  • Pip
  • 15 posts

Posted 17 August 2012 - 07:28

Ja lično koristim TOSHIBA KLIMA SISTEM(TO-ŠIBA KLIMA SISTEM),to vam je ono kad u autu dok vozite otvorite prozor i glavu isturite vani i brzo vozite,ili u kući otvorite prozore i vrata na jednoj i drugoj strani i imate propuh koji šiba.
Meteropatija nije bolest već normalna pojava,tijelesne tečnosti se u različitim dijelovima dana,noći različito kreću,isto tako i u različitim godišnjim dobima je sve različito.
problem nastaje kad imamo neko oboljenje a uzimamo lijek koji utiče na lučenja tečnosti unutar tijela ili kad se prejedemo,ili kad jedemo iza 18 sati onda nam trpi jetra i stoma,zato treba piti sve bistro(obična voda se preporučuje)i kad se jede ne jesti tešku hranu.
U suprotnom pojavljuju se ti simptomi pa osjetimo zalazak sunca i slično.

#6 Vodafone89

Vodafone89

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 604 posts

Posted 17 August 2012 - 08:49

http://www.pharmamed...ce-na-zdravlje/

Ne mogu se sloziti sa tvojim konstatacijama koje si izneo u prethodnom postu... Nije sve bas tako crno-belo.
Veoma poucan tekst za razumevanje pojave metereopatije, kad vec pokusavas da objasnis sa medicinske tacke gledista.
I sistem promaje, nije bas mudar sistem iz prosotg razloga sto onda dolazi do raznih propratnih pojava- ukocenosti vrata, kicme itd... A takodje moze doci i da raznih drugih problema, da sad ne mudrujem i ne plasim ljude. Jer ovde se trudimo da pomognemo na drugacije nacine, ne tako sto se bavimo medicinom ili delimo medicinske savete iz vise razloga....

#7 Nadrndani

Nadrndani

MEGA-MASTER

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 posts

Posted 17 August 2012 - 10:35

Mene vrijeme fura opasno, osjetim svaku promjenu, ludnica, agresiva, ide mijena takodje, bljak

#8 Mirooljub

Mirooljub

MEGA-MASTER

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 posts

Posted 17 August 2012 - 23:50

Ma ljeto je magično doba , za zezanje i odmor , ostatak godine bi trebalo provesti radeći , ali na ovu vrućinu ..hmm hmmm.  dubok lad i zezanje , odmaranje ,  lubenice , malo plaže ,  malo jezera ..  i čekati hladnije vreme da mozak proradi .

#9 pukla_ko_kokica

pukla_ko_kokica

GARGAMEL

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,165 posts

Posted 18 August 2012 - 07:18

View PostUserName11, on 17 August 2012 - 23:50 , said:

Ma ljeto je magično doba , za zezanje i odmor , ostatak godine bi trebalo provesti radeći , ali na ovu vrućinu ..hmm hmmm.  dubok lad i zezanje , odmaranje ,  lubenice , malo plaže ,  malo jezera ..  i čekati hladnije vreme da mozak proradi .

Moj ne radi ni ljeti, ni zimi ;)

Volim ljeto radi kupanja i što ti praktički ne treba puno novaca da se zabaviš; plažica, pivica i mašala...

#10 atina

atina

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,076 posts

Posted 18 August 2012 - 13:04

taman sam mislila prosle su vrucine, one tropske preko 34, 35 C..kad ono..
gledam prognozu za Bg narednih 7 dana i vec me hvata muka..nedelju dana nista ispod 36 C :unsure: -_- :o :o

#11 pile

pile

Gallus gallus domesticus

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 753 posts

Posted 18 August 2012 - 13:10

Kiše nema mjesecima. Mislim da nikad više neće ni pasti. Užasno sam nervozna.

#12 Mirooljub

Mirooljub

MEGA-MASTER

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 posts

Posted 18 August 2012 - 14:13

krajnje je vrijeme za jedan dobar indijanski kišni ples ..ali da li bi htjeli indijanci uopšte

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users