Jump to content

Pomoc u Beogradu

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6 replies to this topic

#1 passer-by

passer-by

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 12 posts

Posted 28 February 2006 - 19:40

Zdravo svima!
Vec dugo citam ovaj forum, i konacno sam resio da se registrujem.
Dugo sam vec nesrecan, ne nalazim ni u cemu radost, nemam volje ni za sta, jednostavno zivim zato sto moram, iz navike. Vec mi je veliki deo adolescencije prosao u samoanaliziranju i bezosecajnosti, dok su drugi uzivali u stvarima koji im zivot pruza! :huh:
Zato sam resio da stanem ovome na put. Zelim da cujem iskustva ljudi iz Beograda sa psiholozima/psihijatrima, ako ima neko nekoga da mi preporuci.
I da, svi ste super!

#2 passer-by

passer-by

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 12 posts

Posted 01 March 2006 - 02:02

Hvala ti LidijaT na savetima i toploj dobrodoslici.

Ostali ? Beogradjani ? Ima li vas ?

#3 Shadow

Shadow

MARSHAL

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,359 posts

Posted 01 March 2006 - 10:26

Cao..
Ja ti ne mogu puno pomoci, jer i sam trazim dobrog psihijatra/ologa. Bio sam kod troje, ali ti ne bi preporuchio ni jednog.
Pozdrav..

#4 Guest_Guest_Jelena_* (Gost)

Guest_Guest_Jelena_* (Gost)
  • Guests

Posted 01 March 2006 - 21:59

Na zalost imala sam prilike da se sretnem sa ne bas tako malim brojem psihijatara iz Beograda i okoline. Lecila sam se privatno kod neke zene koja vazi za najboljeg psihijatra u Bg u i cini mi se da je poznata u svetu, zatim bolnica Dragise Misovica, pa zatim Palmoticeva odakle su me bukvalno izbacili i rekli da idem na lecenje privatno jer oni navodno nemaju vremana da mi se posvete  itd, itd. Imala sam poprilicno negativna iskustva sa ljudima koji se zovu psihijatri i psiholozi. Poslednje mesto na koje sam otisala jeste VMA i tamo su mi zaista pomogli, nasli mi pravu terapiju I za mene nesto veoma bitno: tamo mi niko nije postavio pitanje koje je glupo. Preporucujem doktora Radovanovica, on je nacelnik odeljenja i verujem jedan od najboljih psihijatara u zemlji.  Za civilna lica jedan preged kosta 900 din.

#5 Lu Salome

Lu Salome

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 99 posts

Posted 01 March 2006 - 22:14

Dobro dosao:)

Ako si razmisljas o psihoterapiji mogu ti preporuciti savetovaliste " Psiholoski krugovi" u Pjsijevoj ulici. Idem tamo kod Dr. Vidic a pored nje tamo mozes naci na dvoje - troje prilicno poznatih psihica.

Iako idem vec godinu dana ne mogu bas da kazem da li to "radi" ili ne. Meni je za sad ok. Nekako me drzi na povrsini i pomaze mi da imam vise vere i samopouzdanja. Ponekada cak imam osecaj i da me  blago nervira nekim pitanjima ili komentarima. Na primer ja kazem: " Ma, stidim se." A ona na to: " Pa, vi ste odrasla osoba, vi vise necte biti stidljivi". http://www.depresija...tyle_emoticons/default/wacko.png To valjda sluzi da ti dize samopouzdanje ali meni lici na otkrivanje tople vode.

poz

#6 selena

selena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 568 posts

Posted 02 March 2006 - 12:37

Izvinjenje to vam upadam u post, jer nisam iz Beograda, ali to me podsjeti na neto;
naime, kada su mi se tek pojavili svi simptomi,koje sam imala, moj mu je jednom ovdanjem psihologu ispri?ao o tome, a on mu je rekao: " ma to je anksioznost, neka uzme neto za smirenje, zna to se moe lij?iti, samo to je dug proces, ko bi to radio...."    :bljak:   moete misliti, to je ono, ma ko?e se jo time zamarati, kada ljudi imaju i svojih problema...

Tako da je zaista malo pravih doktora, ja li?no sam pomo? nala kod interniste, a ne kod psihijatra.

#7 passer-by

passer-by

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 12 posts

Posted 04 March 2006 - 19:15

Puno hvala LidijaT.
Hvala vam svima.
pozdrav