Jump to content

- - - - -

Homicidne misli i ideje

• Please log in to reply
31 replies to this topic

#21 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 04 August 2018 - 08:51

Ruzo, jako mi je zao. Moja majka je izgubila majku kad je imala 3 godine pa je se i ne sjeca. Onda su joj braca blizanci umrli kao mali, od spanjolske groznice. Onda joj se jedan brat utopio, kao dijete. Onda joj je rodjeni brat, vec je bio ozenjen i imao djecu, napio i pucao u sebe jer su ga neki neljudi prevarili i natovarili mu na vrat pronevjeru para na radnom mjestu. Bio je krenuo da njih ubije, ali je ipak ubio samo sebe. Njegova zena je od tog dana bila pod ogromnim pritiskom ljudi i okoline, pa je pala u tesku depresiju i ko zna sta i skocila sa mosta sa djecom u narucju. Jedna kcer je bila kod djeda, a druga se uspjela nekako spasiti i doci do puta. Ta koja nije bila tu nije ni znala sta se desilo dok nije odrasla, cuvali su je od istine sto je bilo pogresno, trebali su konsultovati psihijatra kako da se dijetetu kaze istina. Uglavnom, kad je vec bila osmi razred, saznala je i poput njene majke skocila sa mosta u rijeku. Trazili su je po rijeci cetiri dana. Ona koja je ostala spasena je odrasla bez ikog svog, ali ujak i tetke i moja majka su je cuvali i pazili. Nekim cudom, sami Bog je sacuvao od zle sudbine njenie porodice i usmjerio na pravi put. Zavrsila je fakultet i udala se za momka koga je upoznala u studentskom domu, Sumadinca, sad je direktor jednog preduzeca. Ona radi u hotelu kao sef recepcije. Ima sina i kcer, najljepse dvoje djece u siroj familiji, jako su pametni i dobri, cijela familija ih obozava.

#22 Nevidljiva sjena

Nevidljiva sjena

AKTIVNI SLUŠALAC FORUMA

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 posts

Posted 04 August 2018 - 14:29

Ima samo jedan covjek kojeg zelim ubiti Ali on je nazalost vec mrtav samo ne od Moje ruke 😞

#23 Hyperdrive

Hyperdrive

Bouncing off the ceiling

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,770 posts

Posted 05 August 2018 - 20:10

View PostNevidljiva sjena, on 04 August 2018 - 14:29 , said:

Ima samo jedan covjek kojeg zelim ubiti Ali on je nazalost vec mrtav samo ne od Moje ruke

Nemoj ovde, idi na temu. ;) Nemoj da opet neko pomisli da smo ozbiljni.

View PostNevidljiva sjena, on 04 August 2018 - 14:29 , said:

Ima samo jedan covjek kojeg zelim ubiti Ali on je nazalost vec mrtav samo ne od Moje ruke

Nemoj ovde, idi na temu. ;) Nemoj da opet neko pomisli da smo ozbiljni.

#24 Nevidljiva sjena

Nevidljiva sjena

AKTIVNI SLUŠALAC FORUMA

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 posts

Posted 06 August 2018 - 14:03

View PostHyperdrive, on 05 August 2018 - 20:10 , said:

Nemoj ovde, idi na temu. ;)/> Nemoj da opet neko pomisli da smo ozbiljni.

Nemoj ovde, idi na temu. ;)/> Nemoj da opet neko pomisli da smo ozbiljni.

S kakvim se mi ljudima druzimo draga moja. PA to je tragedija.

#25 archaic_tiger

archaic_tiger

Danger On the Road

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,557 posts

Posted 07 August 2018 - 20:23

Homicidalne ideje su moje drugo ime.

#26 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 08 August 2018 - 13:10

Popaj, clan grupe "The Books Of Knjige", u njihovoj radio emisiji koja ide u petak u ponoc svake nedelje jednom rece:"Ja, da imam pistolj, stotinu bih ljudi odmah pobio, evo sad da ti ih nabrojim po imenu i prezimenu!"

#27 Nevidljiva sjena

Nevidljiva sjena

AKTIVNI SLUŠALAC FORUMA

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 posts

Posted 09 August 2018 - 23:36

Kada smo vec kod homicidnih misli:
Ja volim pisati pjesme u kojima ubjem nekoga. Hocel netko od vas da mu ( ili njoj . Bolje njoj 😛 ) posvetim pjesmu ?

#28 archaic_tiger

archaic_tiger

Danger On the Road

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,557 posts

Posted 10 August 2018 - 12:39

Mogao bi meni da posvetiš,ali na taj način da sam ja ta koja je u glavnoj ulozi (dakle,u ulozi osobe koja kolje i ubija).

#29 pablo

pablo

Napredni član

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 390 posts

Posted 10 August 2018 - 14:27

evo i himne

#30 Nevidljiva sjena

Nevidljiva sjena

AKTIVNI SLUŠALAC FORUMA

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 posts

Posted 10 August 2018 - 17:34

View Postarchaic_tiger, on 10 August 2018 - 12:39 , said:

Mogao bi meni da posvetiš,ali na taj način da sam ja ta koja je u glavnoj ulozi (dakle,u ulozi osobe koja kolje i ubija).

Mogu pokusati. Koga sve zelis ubiti i kako? Ne moras ici u detalje. Samo nabroji Par osoba i najdraza oruzja

#31 archaic_tiger

archaic_tiger

Danger On the Road

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,557 posts

Posted 10 August 2018 - 21:01

Aaaaa...

E pa,ovako: Trenutno mi pada na pamet jedan profesor iz vremena srednje škole koji je sve svoje đake nemilosrdno (i što je najgore od svega-veoma perfidno i podmuklo) neprekidno psihički maltretirao,te mi je samim tim i do dan-danas ostao u veoma ružnom i gadnom sećanju...Pre neki dan sam ga dvaput uzastopce videla u gradu i evo,ni danas mi nije dobro :sick:

Neka tvoja pesma slobodno celokupna bude posvećena njemu,nadam se da će mi barem malo olakšati ovaj nalet agresije koja me poslednjih nekoliko dana svom svojom silinom davi i guši :dry:

Oružje?...Pa otkud znam za oružje...Hajde neka bude iz nekih video-igrica koje sam kao tinejdžer volela da igram: Bacač plamena,bazuka,plameni mač,mač pod visokim naponom (da,u nekim video-igricama postoji čak i to :lol:)...Pa eto,biraj šta hoćeš od svega toga (a po svojoj želji slobodno ubaci i nešto novo).

#32 Ank

Ank

CAR

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,098 posts

Posted 18 August 2018 - 13:59

Evo sad htjedoh da ostavim post ovdje, ali Hyp kaze da joj smeta pa necu :D

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users