Jump to content

Psihijatar u Sarajevu?

Sarajevo

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
71 replies to this topic

#61 Klio

Klio

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 6 posts

Posted 25 March 2010 - 16:39

Pro?itala sam ve?inu postova i vidim da su sve uglavnom privatnici. Ja sam trenutno nezaposlena tako da ne mogu izdvojiti 70 km po seansi. Da li neko zna kakvi su psihijatri na Koevu ili u Vojnoj bolnici? Ili da li neko zna kontakt podatke udruenja Domino. Mail adrese koje sam pronala na intenetu nisu vie u upotrebi.

#62 MRtavHLadan

MRtavHLadan

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 posts

Posted 25 March 2010 - 17:45

QUOTE(Klio @ 25 Mar 2010, 04:39 PM) View Post
Pro?itala sam ve?inu postova i vidim da su sve uglavnom privatnici. Ja sam trenutno nezaposlena tako da ne mogu izdvojiti 70 km po seansi. Da li neko zna kakvi su psihijatri na Koevu ili u Vojnoj bolnici? Ili da li neko zna kontakt podatke udruenja Domino. Mail adrese koje sam pronala na intenetu nisu vie u upotrebi.

Na psihijatriji neces dobiti nikakvu psihoterapiju nego samo dijagnozi i tableta, medjutim mozes da trazis da ides kod njihovog psihologa na psihoterapiju (nadam se da mozes)....za vojnu bolnicu pojma nemam....

Kakvo je udruzenje Domino. Ja sam cuo sam za savjetovaliste Domino na Mojmilu...da nisi malo polupala loncice, a mozda sam i ja

#63 king

king

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 4 posts

Posted 12 May 2010 - 13:38

QUOTE(Sunshine @ 27 Aug 2006, 05:38 AM) View Post
Meni da sam u Sarajevu nebi ni trebao psihijatar. Jednostavno bi me ljudi izlijecili svojim neunistivim duhom i neposrednoscu. Bas nesto razmisljam, kako je u stvari tom Sarajevu poslije 3 godine granatiranja i sveopsteg ludila trebalo u stvari psihijatara koliko i stanovnika i kako u stvari je mozda samo 5% ljudi zaista potrazilo psihijatrijsku pomoc. Ovi prezivjeli, jednostavno izlijecili jedni druge. Vidi nas po svijetu, ako nesto se osevapili jer smo kao "izbjegli" rat a svi smo bar 2 puta ljudji nego ovi sto su bili i ostali u Sarajevu. Nama trebaju psihijatri, a njima ne trebaju. Zanimljivo.
Da se vratim na tvoje pitanje, idi do bilo kojeg doktora opste prakse i trazi uputu. Ako si u sarajevu sad oni imaju nesto kao Zute Stranice ili slicno gjde su izlistani brojevi svih sluzbi....Ne bi trebalo biti problem naci nekoga...Ne znam ne mogu ti vise pomoci u ovom trenutku ali raspitacu se....

Vidi se da nisi bila u Sarajevu za vrijeme i poslije rata, kada su ljudi  lezali po ulicama i zamisljali da plivaju sad.gif toliko je bilo poremecenih ljudi, ali nazalost nije bilo dovoljno obrazovnog kadra da ih lijece. A i jednostavno takav je nas mentalitet bruka je otici porazgovarati kod psihologa. I danas se jako dobro osjete posljedice rata, bas jucer ulazim u tramvaj kad covjek sjeda pored mene i pocinje mi pricati kako je on serijski ubica, kako je vec ubio cetri covjeka i trazi sljedecu zrtvu, pogled koji mi je puptio nikad necu zaboraviti, a zatim je ustao i zamisljao da je kondukter trazio je ljudima karte. Svi su skoro izasli iz tramvaja pa i ja i nije on jedini slucaj, mnogo danas ljudi pati od sizofrenije i drugih tezih psihickih oboljenja. Ja sam mlad prezivio sam rat i danas patim od neuroze zbog toga. Tako da se ne bi slozio sa tim sto ti kazes.

Bez ljutnje, ali meni niste jasni vi koji odete iz Bosne i onda "umirete" od neke nostalgije, eto nama je lahko vama je tesko, vama treba pomoc psihologa nama ne. Ako je tako dobro zasto ste otisli. Mozda i nisam dobro shvatio da li si ti vani ali evo ovo se odnosi na opcenito sve ljude koji su otisli iz Bosne pa sad imaju takvu "suplju" pricu.

A za tebe odgovor najbolje odi do prvog doma zdravlja u svakom domu zdravlja imas psihologa ako zelis neke posebne terapije porazgovaraj sa njim vjerovatno on zna wink.gif
brzo ozdravljenje biggrin.gif

#64 popaj

popaj

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 10 posts

Posted 09 April 2011 - 14:10

Evo malo da osvjeim temu:

Privatne specijalisticke ordinacije iz neuropsihijatrije Sarajevo:

Privatna specijalisti?ka ordinacija - dr Kemal Luka?evi?
Adresa: Dinina 24
Op?ina: Stari Grad
Ovlatena osoba: dr Kemal Luka?evi?
Telefon: +387(0)33 535-291
E-mail:
Radno vrijeme ordinacije:
Registrovana za dopunski rad: Ne
Djelatnost:
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti neuropsihijatrije

Privatna specijalisti?ka ordinacija - dr Merima Vejsilovi?
Adresa: Juki?eva 136
Op?ina: Centar
Ovlatena osoba: dr Merima Vejsilovi?
Telefon: +387(0)61 214-343
E-mail:
Djelatnost:

Privatna specijalisti?ka ordinacija iz neuropsihijatrije "Kantardi?" - dr Aida Kantardi?-ehi?
Adresa: Mis Irbina 3/II
Ovlatena osoba: dr Aida Kantardi?-ehi?
Telefon: +387(0)33 443-475
E-mail:
Djelatnost:

Privatna specijalisti?ka ordinacija - Prof. dr Zaim Bilalbegovi?
Adresa: Logavina 12
Op?ina: Stari Grad
Ovlatena osoba: Prof. dr Zaim Bilalbegovi?
Telefon: +387(0)33 239-329
E-mail:
Djelatnost:

Privatna neuropsihijatrijska ordinacija "Zuki?" - Prof. dr Tarik Zuki?
Adresa: Grbavi?ka 3
Op?ina: Novo Sarajevo
Ovlatena osoba: Prof. dr Tarik Zuki?
Telefon: +387(0)61 103-108
E-mail:
Djelatnost:
Ultrazvu?na dijagnostika

Privatna neuropsihijatrijska ordinacija "Dr. Ljubovi?" - Prim. dr Senadin Ljubovi?
Adresa: ?emalua 6
Ovlatena osoba: Prim. dr Senadin Ljubovi?
Telefon: +387(0)61 893-202
E-mail:
Djelatnost:

Privatna specijalisti?ka ordinacija - Prof. dr Slobodan Loga
Adresa: Dervia Numi?a 26
Ovlatena osoba: Prof. dr Slobodan Loga
Telefon: +387(0)61 150-139
E-mail:
Djelatnost:

Privatna specijalisti?ka ordinacija - doc. dr Saida Fiekovi?
Adresa: Teanjska 4
Ovlatena osoba: doc. dr Saida Fiekovi?
Telefon:
E-mail:
Registrovana za dopunski rad: Da
Djelatnost:

Neuropsihijatrijska ordinacija "Kabinet za EEG, epilepsiju i glavobolje" - Prim. dr Ahmed Mirojevi?
Adresa: Azize a?irbegovi? bb, Poslovni centar Hrasno
Ovlatena osoba: Prim. dr Ahmed Mirojevi?
Telefon: +387(0)61 210-442
E-mail:
Djelatnost:

Privatna neuropsihijatrijska ordinacija "Dr. Momir mitran" - dr Momir mitran
Adresa: Kolodvorska 10
Ovlatena osoba: dr Momir mitran
Telefon: +387(0)61 108-083
E-mail:
Djelatnost:

Privatna zdravstvena ustanova - Poliklinika "MEDLINE ALETI?"
Adresa: Garovci broj 16
Op?ina: Hadi?i
Ovlatena osoba: dr Devad Hajrovi?
Telefon: +387(0)61 158-894
E-mail:
Djelatnost:
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti akuerstva
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti akuerstva
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti ginekologije
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti interne medicine
Biohemijski laboratorij
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti otorinolaringologije
Ultrazvu?na dijagnostika

Privatna zdravstvena ustanova - Poliklinika "SUNCE AGRAM"
Adresa: Trg me?unarodnog prijateljstva 20
Op?ina: Novi Grad
Ovlatena osoba: dr.Taib Deli?
Telefon: +387(0)33 755-588
E-mail:
Djelatnost:
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti citologije
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti ginekologije
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti interne medicine
Biohemijski laboratorij
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti oftalmologije
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti urologije
specijalisti?ko konsultativne usluge iz op?e medicine
RTG dijagnostika

Privatna neuropsihijatrijska ordinacija Dr. Sadik Ploski? - dr. Sadik Ploski?
Adresa: Grbavi?ka 91/3
Ovlatena osoba: dr. Sadik Ploski?
Telefon: +387(0)33 614-870, +387(0)61 213-974
E-mail:
Djelatnost:

Privatna psihijatrijska ordinacija "Sandi?" - mr. sci. dr Aneta Sandi?
Adresa: Grbavi?ka 58/III
Ovlatena osoba: mr. sci. dr Aneta Sandi?
Telefon: +387(0)61 487-256
E-mail:
Djelatnost:
specijalisti?ko konsultativne usluge iz oblasti psihijatrije

#65 paprika

paprika

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 11 posts

Posted 10 April 2011 - 14:44

ja sam isla na vojnicko polje u dom zdravlja, doktori su super

#66 worldismine

worldismine

Član

• Newcomers
  • Pip
  • 24 posts

Posted 26 April 2011 - 12:28

Dragi ljudi, registrovah se na ovaj forum ne zato to sam depresivna, tuna ili ta ve?,ba naprotiv ja sam jako srecna,zahvalna, zadovoljna, ve? sa eljom da svima vama pomognem. Nemam nameru da ?itam tune postove jer to nije za mene, a nije ni za vas. Ukratko, moj ivot se pre godinu dana raspadao, tj. ivela sam jedno 4 godine u nekoj blago depresiji. Lo odnos mojih roditelja loi uslovi ivota...Stalno sam plakala, kukala, ma uzas...Sad ne mogu da zamislim sebe ponovo tako. a sve je bilo loe. BILO! Ali vie nije.
ivot mi se preokrenuo pre vie od pola godine. Shvatila sam neto jako vano: MI SAMI ODREDJUJEMO SVOJE IVOTE SVOJIM MISLIMA, Ako mislimo koliko je sve loe samo ?emo dobiti jo vie loeg.Ako nalazimo u svemu ne?em lepom, ako se svemu radujemo, ako smo zahvalni, ako i u svemu loem na?emo neto dobro, verujte iz li?nog iskustva ?e vam se ivot prolepati.Niko nije osudjen da bude tuzan i nesrecan-to je sve samo stvar izbora! Niko nije osudjen da bude siromasan, ve? je i to kao i sve drugo stvar sopstvenih misli.
Postavi?u ovde par linkova. Verujem da ?e vam svima pomoci. E a ako necete da barem pokusate, to je vas problem,barem pokusajte, probajte. Ja garantujem da ?e ta god da vas mu?i nestati...Ako nemate novac, nemate vezu kakvu elite, loe odnose sa okolinom, neke bolesti-sve ?ete to prevazici..Verujte mi, meni da je neko rekao pre godinu dana koliko cu uzivati u zivotu ne bih poverovala.A sada mi je zivot savrsen zato to ga ja vidim takvim. Evo ovde par linkova, pokuajte da promenite svoje zivote. Zar nije lepse biti srecan i najsmejan nego se zatvarati u sobu i plakati? IZBOR JE VAS!

http://tajna.rs/
ovde imate jedan blog i forum na kome ?ete na?i zato se nai ivoti i kako odvijaju.

Preporu?ila bih vam da pogledate film i pro?itate knjigu Tajna(The secret-Rhonda Byrne). Meni je sve po?elo od knjige Tajna.Ona me je preporodila.
I pro?itajte knjigu Mo? podsvesti.

BUDITE SRE?NI! smile.gif
Puno pozdrava svima i nadam se da ?e vam ovo moje pomoci smile.gif

#67 Roach

Roach

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 2 posts

Posted 29 April 2011 - 15:24

Bivsa ambulanta FMUP-a, kod Centralne banke psihijatar dr.Sibila, i psiholog dr.Dzejna, alfa i omega trust me...

#68 LongRoadHome

LongRoadHome

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 95 posts

Posted 10 June 2012 - 11:31

Trebao bi mi mali refresh ove teme, s obzirom da je poprilično davno otvorila tako da je moguće da su se stvari promjenile.

Naime, da li preporučujete prviatne psihijatre ili državne? S obzirom da sam trenutno student pa ne mogu prištiti sebi baš puno "privatnih seansi".

Je li neko bio kod pshijatra na studentskoj poliklinici?

#69 Agora4

Agora4

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 7 posts

Posted 12 June 2012 - 11:04

znam par ljudi koji idu na studentskoj i iskreno, ne bih preporucila, jer se ide jednom sedmicno po 15 minuta, i to na tim ljudima ne vidim nikakvog pomaka ... znam da je teska situacija, ali za zdravlje ne treba stediti ... nazalost i ja sam trenutno u situaciji da ne mogu ici na psihoterapije kod privatnika jer su po 90 km, a u pocetku se ide dva puta sedmicno ... to jako pomogne, pa ko ima para ja bih mu to preporucila ... ja privatno idem na kontrolu lijekova, u pitanju je dr. Sandic i jako je dobra ... cim skupim parica kod nje krecem na psihoterapiju jer je po mom misljenju najkvalitetnija u Sarajevu ... Od drzavnih nema nikakve koristi, mogu samo lijekove dati i to je sve, boli ih briga ... Imas u Sarajevu Porodicno savjetovaliste koje je isto dobro, ima par dobrih psihologa zaista ...

#70 LongRoadHome

LongRoadHome

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 95 posts

Posted 12 June 2012 - 18:56

View PostAgora4, on 12 June 2012 - 11:04 , said:

znam par ljudi koji idu na studentskoj i iskreno, ne bih preporucila, jer se ide jednom sedmicno po 15 minuta, i to na tim ljudima ne vidim nikakvog pomaka ... znam da je teska situacija, ali za zdravlje ne treba stediti ... nazalost i ja sam trenutno u situaciji da ne mogu ici na psihoterapije kod privatnika jer su po 90 km, a u pocetku se ide dva puta sedmicno ... to jako pomogne, pa ko ima para ja bih mu to preporucila ... ja privatno idem na kontrolu lijekova, u pitanju je dr. Sandic i jako je dobra ... cim skupim parica kod nje krecem na psihoterapiju jer je po mom misljenju najkvalitetnija u Sarajevu ... Od drzavnih nema nikakve koristi, mogu samo lijekove dati i to je sve, boli ih briga ... Imas u Sarajevu Porodicno savjetovaliste koje je isto dobro, ima par dobrih psihologa zaista ...

Nisam ni očekivoa dramatično bolju uslugu, ali eto samo da pitam iskustva. Znači kad su u pitanju baš teža stanja - ne isplati se otići. Što se tiče porodičnog savjetovališta - možeš li ostaviti neke detalje u smislu kontakt telefona ili adrese (ili mi poslati na PM) i jesi ti imala ličnog iskustva s njima (također ako možeš da preporučiš neke psihologe). Vjerovatno te umaram s ovim pitanjima ali kad mogneš da odgovriš. Hvala. :)

#71 Sofija7

Sofija7

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 1 posts

Posted 16 July 2012 - 13:18

Evo da osvjezim malo temu,i da pitam kojeg biste mi lijecnika preporucili u Sa ?

#72 baby jane

baby jane

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 4 posts

Posted 17 July 2012 - 13:51

Cao, mene interesuje da li iko jos uvijek ide kod dr. Loge i koja je cijena sada? Vidim da je prosle godine, cini mi se, bilo 70 KM, da li se to promjenilo?