Jump to content

PRESKAKANJE SRCA

preskakanje srca

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 tea26

tea26

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 806 posts

Posted 15 September 2006 - 11:42

DA LI VAM SE DOGAĐA KAD VAS UHVATI PANIKA
PRESKAKANJE SRCA :heart:

#2 dRiFtEr

dRiFtEr

sEnTiNeL

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,765 posts

Posted 15 September 2006 - 11:47

uvijek,i znojim se jako.

#3 mina

mina

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,034 posts

Posted 15 September 2006 - 12:37

budim se redovno sa tahikardijom,i uhvati me nekad odjednom bez posebnog razloga,samo
tad osjecam jaku uznemirenost,vrucinu,i neko zujanje il brujanje u glavi,nastojim se malo pribrati i ne plasiti kao ranije,a onda,onda se desi da mi otkucaji srca budu u odnosu na nekih pola sata prije u totalnom padu,tad mi bude jos losije,malaksalost i mrtvilo,al boricemo se :muzizena:

#4 laura40

laura40

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,028 posts

Posted 15 September 2006 - 21:21

ja uvijek imam neki ubrzani rad srca :srce:

#5 robijash

robijash

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 72 posts

Posted 16 September 2006 - 00:25

Tea legendo nedaj se , sve je samo stvar psihe, aritmija se moze javit zbog zabrinutosti i stresa, ali nista opasno, malo vise  fizicke aktivnosti; aerobik, plivanje,  budi cool  !!!  

p.s. hvala ti na svim savjetima koje si mi dala....

#6 zoricaaa

zoricaaa

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,684 posts

Posted 16 September 2006 - 06:45

Ja misli da je to sastavni dio ove bolesti
Ja sam prosle godine isla kardiologu na ultrzvuk srca jer meni to kad pocne jako da lupa onda ne mogu normalno disati ko da nemam zraka i boli valjda jos veca panika i dr mi je propisao beta blokatore ali moj kucni dr je bio protiv toga nega kao na bicikl, plivanje trcanje i proci ce ja to jos nisam uradila ne mogu pocnem nesto i srce mi zalupa tako jako osjetim bol ja se prepadnem i stanem valjda nemam kondicije

#7 Sendy

Sendy

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 645 posts

Posted 16 September 2006 - 11:44

;Mene je pre neki dan iz sna probudilo lupanje i to strasno lupanje srca...jako sam se uplasila...

#8 ISA

ISA

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 848 posts

Posted 16 September 2006 - 13:20

Meni se u zadnje desava da mi srce udara navecer,ujutro ne,i to me navecer izludi!

#9 laura40

laura40

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,028 posts

Posted 16 September 2006 - 21:34

Danas mi ba preska?e srce -_-

#10 lemontree

lemontree

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 5 posts

Posted 21 April 2011 - 06:49

Podiem temu...

Zadnjih dana stalno mislim o tom preskakanju i sve vie mi preska?e... No?as sam imala no?nu moru i iz sna me probudilo preskakanje srca sad.gif
Nadam se da je sve u psihi... Bila sam kod kardiologa i kae da je sve ok, savjetovali su me da napravim jo 2 pretrage, holter i uzv, ali da nita nije hitno, nego navodno samo da sebe umirim... I sad je presko?ilo dok tipkam biggrin.gif

#11 Anci77

Anci77

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted 14 May 2011 - 14:11

I ja imam problem sa ubrzanim radom srca (tahikardijom) i u trenutcima kad me strefi ko grom iz vedra neba ne znam da se smirim u vecini slucajeva. Sad sam pocela da koristim bahove kapi. Ja sam stalno opterecena pitanjima sta ako ponovo itd.......

#12 SKROZRAZVALJEN

SKROZRAZVALJEN

Član

• Members
  • PipPipPip
  • 82 posts

Posted 26 March 2012 - 12:14

Crna Gora,Bar... igrao sam se sa svojim telefonom,rootovao ga i tako te stvari,bio sav normalan i nasmijan...kad sam zavrsio sa tim,napravio sam strasnu gresku,jeo sam u 4 ujutru...mada,i tu sam legao normalno da spavam,sav opusten,kad odjednom,tek sto sam upao u prvi san,nekih 10 min,pocese da se tresu stvari kroz stan,skocio sam iz kreveta i stan se tresao jos 10 sekundi...u pitanju je bio jbni zemljotres na samoj granici sa Albaniom...kako sam skocio iz kreveta,primijetio sam da srce tuce nevjerovatnom brzinom,pa sigurno preko 180bpm,i rekoh,ajde prepao sam se iz prvog sna,svima se desava,medjutim,srce je nastavilo da tuce istom brzinom jos nekih 45 min i tu se vec gubim,ludim,puca me napad panike....pijem lexikium i neki ocev lijek za smirivanje srca ali sto se desava,srce pocinje konstantno da preskace i tu je nastao haos...oprastanje sa familiom,srcani udar je po meni bio zagarantovan...od silne iscrpljenosti posle panicnog i ljekova,ja nekako zaspem uz pomoc oca...da skrati,evo proslo je 8 sati,meni i dalje s vremena na vrijeme preskoci srce...POMAGAJTE!!!PODIJELITE AKO IMATE SLICNA ISKUSTVA! hvala!!! sve vas volim svim srcem!!! ps:a taman sam se bio skoro izlijecio posle 8 godina muke...jbmt!!! :(

Also tagged with preskakanje srca

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users