Jump to content

trnjenje ruku

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
18 replies to this topic

#1 zoricaaa

zoricaaa

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,685 posts

Posted 13 October 2006 - 09:22

Molimvas dali vam se desavalo da vam trnu prsti u ruka Mene jutrost kad sam ustala boli jos izmedju plecki jedva micem ledjima ali mi trne desna ruka prsti
Molim vas sta je to bas sam se prepala

#2 Ovca

Ovca

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,274 posts

Posted 13 October 2006 - 09:32

mojoj prijateljici ruke trnu od problema sa kraljenicom

#3 maxima

maxima

KRAVICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,231 posts

Posted 13 October 2006 - 09:35

View Postzoricaaa, on 13 Oct 2006, 10:22 AM, said:

Molimvas dali vam se desavalo da vam trnu prsti u ruka Mene jutrost kad sam ustala boli jos izmedju plecki jedva micem ledjima ali mi trne desna ruka prsti

ja samo znam da BOLJE DESNA NEGO LIJEVA!

#4 una

una

una

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4,629 posts

Posted 13 October 2006 - 09:55

Nije nista, ili si spavala na njoj, ili si jako napeta...
Probaj da ne panicis!!!

#5 kika

kika

Član

• Newcomers
  • PipPip
  • 39 posts

Posted 13 October 2006 - 09:59

Meni isto trnu i prsti i ruke ponekad. Ja to pripisujem looj cirkulaciji i problemima sa vratnom kraljenicom. Probaj se opustiti i piti Ginko. Raspitaj se u ljekarni.
Pusa!

#6 zoricaaa

zoricaaa

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,685 posts

Posted 13 October 2006 - 10:00

Ma ja probam da ne mislim ali jeb...
trnu prsti Jedva micem ruke i ramena kolko je stislo u ledjima izmedju plecki kad pokusam da radimramenima naprijed nazad izmedju pleci kao da nije moje sve zateglo puca Ne spavam vec nosima sto zbog male sto zbog mene
Ma bas sam grozna,da bar imam nekog prijatelja da nazovem da dodje a ovako sam epo cijeli dan jos muz radi drugu smjenu a tad mi je najgore samoca je uzasna

#7 laura40

laura40

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5,028 posts

Posted 13 October 2006 - 10:03

To ti ima veze sa ki?mom, probaj se malo lagano razgibati, namai ruku s nekim rashla?uju?im sredstvom za bolove u ki?mi i mii?ima, popij jedan aspirin i bit ?e sve ok.... :clapping:

View Postzoricaaa, on 13 Oct 2006, 11:00 AM, said:

Ma ja probam da ne mislim ali jeb...
trnu prsti Jedva micem ruke i ramena kolko je stislo u ledjima izmedju plecki kad pokusam da radimramenima naprijed nazad izmedju pleci kao da nije moje sve zateglo puca Ne spavam vec nosima sto zbog male sto zbog mene
Ma bas sam grozna,da bar imam nekog prijatelja da nazovem da dodje a ovako sam epo cijeli dan jos muz radi drugu smjenu a tad mi je najgore samoca je uzasna
Zorice ti si naprosto u jednom groznom gr?u ovih dana, a to je najgore od svega nema nikog svog bliskog u blizini na koga bi se mogla osloniti i time te lupa jo ve?i strah i panika. Ne znam to bih ti mogla utjenog re?i, sem da se proba opustiti maksimalno koliko je to mogu?e, popij ve?e doze tableta za smirenje, apaurin oputa dobro i mii?e, popij i koji aspirin i probaj si govoriti da je to samo gr? i da ?e pro?i.

#8 zoricaaa

zoricaaa

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,685 posts

Posted 13 October 2006 - 10:06

Hvala Laura poslusat cu te, ma cini mi se nista mi ne ide ovih dana sva sam u g.......
Tako sam usamljena ,pogotovo kad mi je nesto tesko ili se lose osjecam patim za svojima
A muz ko drvo jos jutrost lju za telefolnski racun 141e sta da radim kad ovdje nemam nikog pa zovem Sarajevo svaki dan

#9 deadend

deadend

Napredni član

• Members
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 13 October 2006 - 11:13

View Postzoricaaa, on 13 Oct 2006, 10:22 AM, said:

da li si ?esto za kompjuterom?odre?ene poze tijela za kompjuterom mogu uzrokovati simptome koje ti opisuje isto tako i na?in spavanja il poza u kojoj gleda tv.probaj sa nekim jednostavnijim vjebama istezanja za po?etak i moe popiti koji normabel da ti opusti mii?e.

#10 leptirica

leptirica

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPip
  • 120 posts

Posted 13 October 2006 - 12:08

...meni je jednom utrnula lijeva ruka..digla paniku...starci me otfurali na hitnu....jeb...meni je i jezik utrnuo bio:)) ali iskreno....to ti je sve samo jo jedan simptom ove boletine..nita drugo -_- .....sto posto...samo probaj ignorirati..ako moe :dance:

#11 mina

mina

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,034 posts

Posted 13 October 2006 - 12:12

svaki dan il ruka ili prsti na nogama,u nasem sl je sve ili ali mozda
tako da je mozda od prsljenova ili cista napetost,i da ignorisi je vec napisano,ljubi Anusku!

#12 dunja_markovic

dunja_markovic

NERED OD VITEZA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 525 posts

Posted 13 October 2006 - 13:44

jeste zbog problema sa vratnom kraljeznicom.
Lijepo odes doktoru, on te uputi na fizikalnu terapiju i onda uzivas na masazi i elektro terapiji, jos ako bude zgodan fizioterapeut...
Sve je iz licnog iskustva :)

#13 Majica

Majica

Cool Frajerica

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,460 posts

Posted 13 October 2006 - 13:44

Meni se ti isto desavalo ranije skoro svakodnevno.Moze biti od napetosti, grca.

Takodje postoji i sindrom karpalnog tunela i od toga najcecse obolevaju ljudi koji rade poslove sa ponavljajucim konstantnim pokretima sake.Rad za kompjuterom,daktilografski poslovi i sl.

#14 Guest_Pospani (Gost)

Guest_Pospani (Gost)
  • Guests

Posted 13 October 2006 - 13:47

Ja bi u mladjim danima sjedio na ruci dok god nebi utrnula...poslije imas osjecaj ko da te hvata tudja (i jos zamislis da je zenska)...Uf,sto bi onda bio dao za spontano trnjenje ruke... :angry:

#15 Ina

Ina

Zvončica

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,045 posts

Posted 13 October 2006 - 14:04

View PostPospani, on 13 Oct 2006, 02:47 PM, said:

Ja bi u mladjim danima sjedio na ruci dok god nebi utrnula...poslije imas osjecaj ko da te hvata tudja (i jos zamislis da je zenska)...Uf,sto bi onda bio dao za spontano trnjenje ruke... :angry:
joj pospani :)
zorice znam koje filmove imas u glavi.....
nije nista strasno.....meni se to cesto desava kada sam nervozna, a ti si ovih dana BAS nervozna.

#16 mina

mina

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,034 posts

Posted 13 October 2006 - 15:39

koji si ti lik ,obozavam te:))

#17 Majica

Majica

Cool Frajerica

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,460 posts

Posted 13 October 2006 - 15:42

View Postmina, on 13 Oct 2006, 04:39 PM, said:

koji si ti lik ,obozavam te:))

Ne prepisuj :)  

:)

#18 natali

natali

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,401 posts

Posted 13 October 2006 - 15:54

Pospani, koliko ja znam danas je petak, a da ti malo proeta po gradu ... :)

#19 Guest_Pospani (Gost)

Guest_Pospani (Gost)
  • Guests

Posted 13 October 2006 - 16:11

:icon_blushing:  :icon_blushing:  :icon_blushing:
Hvala,hvala drage moje...
Obozavanje je obostrano...iako su kod mene stvari rijedje obostrane a cesce samo...nastrane -_-
Ipak hvala,hvala P.LLL

Natali...ma pusti petak...bio sam sinoc na momackoj do 5 ujutro...sutra je vjencanje,danas je odmor.
Zato sad sporije pisem...jednom rukom...na drugoj normalno-sjedim(...utrni vise benti!) :angry: