Jump to content

bpd i ja

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 alive

alive

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 posts

Posted 09 July 2007 - 14:06

Imam 18 godina.Moji problemi su po?eli negdje oko 16 godine.Tad su me zbog stalnog osje?aja nezadovoljstva uzrokovanog kolom roditelji prvi put odveli na pregled psihijatru.Dijagnosticiran mi je anksiozno-depresivni poreme?aj i propisana terapija.Problemi su tijekom vremena postali sve ozbiljniji,po?eo sam se rezat sa iletom poi cijelom tijelu,zloupotrebljavat tablete...
U 4. mjesecu 2005.god. sam dobio prvi psihoti?ni napad.Po?eo sam halucinirati (slune halucinacije),imao paranoidne ideje...Lijekovi su to smirili,a pri kraju 6. mjseca te godine su me roditelji odveli u Kukuljevi?evu bolnicu.Tijekom ljeta te iste godine nakon izlaska iz bolnice stanje mi se nije popravljalo te sam u 9. mjesecu pokuao po?init samoubojstvo popivi nekoliko kutija razli?itih tableta.Bio sam u komi 2 dana ali sam se izvukao te proveo na odjelu mjesec dana.Lije?nici u bolnici su postavili dijagnozu shizofrenije.
Tijekom protekle 2 godine stvari idu na bolje.?esto imam psihoti?ne napadaje.Bojim se ljudi i rijetko izlazim iz ku?e.kolu poha?am dopisno.Moja psihijatrica kod koje idem ve? 3 godine svaki tjedan mi je rekla da imam grani?ni poreme?aj li?nosti.F 60.3.
Rekla je da vjeruje da ?u za 2-3 godine biti izlije?en. :clapping:

Zbog razli?itih tegoba pijem dosta lijekova: Zeldox,Seroquel,Zoloft,Topamax,Xanax Sr,Akineton,Normabel

#2 Care

Care

My name is care - (engl. briga, ), a carica sam odavno

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,101 posts

Posted 09 July 2007 - 21:50

Pozdrav i dobro doao! Nadam se da ?e se ovdje osjetiti ugodno i podijeliti s nama brige i probleme. Mlada si osoba i puno je jo pred tobom. Vidim da si potkovan dobrom terapijom koja sigurno vodi tvom izlje?enju.

#3 Macak

Macak

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,541 posts

Posted 09 July 2007 - 21:55

Dobro dosao!

I ja vjerujem na nevidjeno da ces za par godina biti dobro zato sto redovno ides kod svog doktora i trosis sta ti kaze.

Jos jednom, dobro dosao, udomaci se. :clapping:

#4 balqtazar

balqtazar

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts

Posted 10 July 2007 - 18:35

View Postalive, on 9 Jul 2007, 03:06 PM, said:

Imam 18 godina.Moji problemi su po?eli negdje oko 16 godine.Tad su me zbog stalnog osje?aja nezadovoljstva uzrokovanog kolom roditelji prvi put odveli na pregled psihijatru.Dijagnosticiran mi je anksiozno-depresivni poreme?aj i propisana terapija.Problemi su tijekom vremena postali sve ozbiljniji,po?eo sam se rezat sa iletom poi cijelom tijelu,zloupotrebljavat tablete...
U 4. mjesecu 2005.god. sam dobio prvi psihoti?ni napad.Po?eo sam halucinirati (slune halucinacije),imao paranoidne ideje...Lijekovi su to smirili,a pri kraju 6. mjseca te godine su me roditelji odveli u Kukuljevi?evu bolnicu.Tijekom ljeta te iste godine nakon izlaska iz bolnice stanje mi se nije popravljalo te sam u 9. mjesecu pokuao po?init samoubojstvo popivi nekoliko kutija razli?itih tableta.Bio sam u komi 2 dana ali sam se izvukao te proveo na odjelu mjesec dana.Lije?nici u bolnici su postavili dijagnozu shizofrenije.
Tijekom protekle 2 godine stvari idu na bolje.?esto imam psihoti?ne napadaje.Bojim se ljudi i rijetko izlazim iz ku?e.kolu poha?am dopisno.Moja psihijatrica kod koje idem ve? 3 godine svaki tjedan mi je rekla da imam grani?ni poreme?aj li?nosti.F 60.3.
Rekla je da vjeruje da ?u za 2-3 godine biti izlije?en. :clapping:

Zbog razli?itih tegoba pijem dosta lijekova: Zeldox,Seroquel,Zoloft,Topamax,Xanax Sr,Akineton,Normabel

Smesti se udobno i uivaj drue?i se sa svima nama    ?????    !

#5 Golden_Dragon

Golden_Dragon

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 11 March 2010 - 21:30

javi se...jesi tu