Jump to content

Zoloft i alkohol

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
13 replies to this topic

#1 zlo?ko

zlo?ko

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 6 posts

Posted 04 October 2005 - 17:50

Zna li tko smije li se Zoloft miješati sa alkoholom i marihuanmom tj. kakve posljedice ima?  :dance:

#2 ASTROLAB

ASTROLAB

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 904 posts

Posted 04 October 2005 - 20:41

Sa alkoholom tu i tamo, mozda u malim kolicinama, a sa marihuanom ni ne pokusavaj, osim ako ne zelis da postojecoj dijagnozi dodelis jos neku iz grupacije f2X

#3 Macak

Macak

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,541 posts

Posted 04 October 2005 - 21:07

Zlocko bas si uporan, na koliko si tema to pitao?
Znaci, ti bi se fiksao i sad nas nasao da ti kazemo sta mozes lako nabavit i mozda jos da ti predlozimo sta sa cime i omjer?
Ako to budes mjesao i brkao neces ostati zdrav iako sad mozda (relativno) jesi. Procitaj malo vise postova covjece, TO SE NE SMIJE I OSTAVLJA GADNE POSLJEDICE!!
Jel jasno ? :ranting:

Manja kolicina alkohola uz AD ne skodi puno ali pazi! sta je za tebe manja kolicina?

#4 Adnan

Adnan

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 886 posts

Posted 04 October 2005 - 22:37

ja kad kontam pit alkohol preskocim lijek taj dan  to ponekad vikendom

#5 Macak

Macak

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,541 posts

Posted 04 October 2005 - 23:21

Nemojte nam poslije kukat da vam AD nista ne pomaze, da je psihic glup i da vam je sve gore. :mellow:

#6 jelllena

jelllena

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,290 posts

Posted 04 October 2005 - 23:39

Macak, on 4 Oct 2005, 11:21 PM, said:

Nemojte nam poslije kukat da vam AD nista ne pomaze, da je psihic glup i da vam je sve gore. :mellow:

View Post

Moje misljenje je da kad se pocnu piti ad treba ih piti i nepreskakati nijedan dan!

#7 Nenad

Nenad

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,380 posts

Posted 04 October 2005 - 23:57

ja nepreskacem sa ad ni jedan dan a alhohol sam skroz iskljucio..tako mi dodje po nekad da drmnem jedno ladno pivo al ipak odustanem..
bice dana i za pivo:)

#8 Guest_gost (Gost)

Guest_gost (Gost)
  • Guests

Posted 05 October 2005 - 05:02

Prozac

What side effects may occur?
Return to top

Side effects cannot be anticipated. If any develop or change in intensity, inform your doctor as soon as possible. Only your doctor can determine if it is safe for you to continue taking Prozac.

More common side effects may include:
Abnormal dreams, abnormal ejaculation, abnormal vision, anxiety, diminished sex drive, dizziness, dry mouth, flu-like symptoms, flushing, gas, headache, impotence, insomnia, itching, loss of appetite, nausea, nervousness, rash, sinusitis, sleepiness, sore throat, sweating, tremors, upset stomach, vomiting, weakness, yawning

Less common side effects may include:
Abnormal taste, agitation, bleeding problems, chills, confusion, ear pain, emotional instability, fever, frequent urination, high blood pressure, increased appetite, loss of memory, palpitations, ringing in the ears, sleep disorders, weight gain

In children and adolescents, less common side effects may also include:
Agitation, excessive menstrual bleeding, frequent urination, hyperactivity, mania or hypomania (inappropriate feelings of elation and/or rapid thoughts), nosebleeds, personality changes, and thirst
A wide variety of other very rare reactions have been reported during Prozac therapy. If you develop any new or unexplained symptoms, tell your doctor without delay.

#9 zlo?ko

zlo?ko

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 6 posts

Posted 05 October 2005 - 08:09

Ja samo pitam da se nebi zajebao!! A jel smijem zna?i popiti dvije pive recimo? A kaj za novu godinu? :zz_crazy:

#10 zlo?ko

zlo?ko

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 6 posts

Posted 05 October 2005 - 08:19

Kaj je to grupaciaj f2x?

#11 enter

enter

Napredni ÄŤlan

• Members
  • PipPipPip
  • 98 posts

Posted 05 October 2005 - 09:31

zlo?ko, on 5 Oct 2005, 08:19 AM, said:

Kaj je to grupaciaj f2x?

http://www.anksiozno....com/about.html

pa si ti misli šta ?eš s ?im i kako  :)/>  :oioi:/>
pamet u glavu  :P/>

#12 ally mcbeal

ally mcbeal

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 775 posts

Posted 05 October 2005 - 09:43

Ja pijem kad idem van,  ali trave se ostavi!!!

#13 Macak

Macak

CAR

• Honorable Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,541 posts

Posted 05 October 2005 - 10:14

Sto se alkohola tice, razna pica djeluju razlicito, pa tako navodno pivo djeluje depresivno osim kod osoba koje ga obozavaju pa su sretne kad ga se docepaju, vino navodno djeluje dobro, popravlja raspolozenje i zdravije je za organizam (naravno, ako je kvalitetno, vrhunsko vino).
Ja sam primjetio da na mene 1dl crnog vina djeluje super, popravlja mi raspolozenje, ozivi me. Pa sad, kako kod koga. Psihicka mi je rekla da mi taj 1dl ne moze naskoditi poslije dobrog jela, cak naprotiv, popravi mi raspolozenje. Ali ne vise!!! I ne smijem ga mjesati npr. sa normabelom. Dan kad se uzme normabel (ili slicno) zabranjen je alkohol, bilo kakav, u bilo kojoj kolicini.

Razmisljajuci o tome, malo sam obratio paznju i primjetio da su ljudi koji popiju vina veseliji, pjevaju, zezaju se, smiju se, dok vecina pivopija kad popiju pocnu pricati o svemu sto ih sekira, padnu u neki bed, pocnu zamarati...
Mozda je slucajno tako u mom drustvu, mozda sam umislio, bas bi me zanimala vasa zapazanja.
Ima tu mozda jos nesto, vjerojatno su ljudi koji piju skupa vina bezbrizniji jer vjerojatno imaju vise?

#14 maki

maki

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,241 posts

Posted 05 October 2005 - 13:20

alkohol i tablete ne idu zajedno
ako si na terapiji ostavi se alkohola
ako ?eš piti alkohol skini se sa terapije
tre?e ne postoji
ono pa bar malo