Jump to content

kako se aktivirati

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 Suzanna

Suzanna

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,468 posts

Posted 02 February 2009 - 20:09

Ima li neko mozda neki konkretan prijedlog kako se aktivirati? Depresivna sam i zivot mi je totalno isprazan. Radim posao koji ne volim, a sta je jos gore od toga, izvan njega nema nicega. Povukla sam se u sebe, nemam volje za izlascima, nemam drustva i osjecam potrebu da se ukljucim u nesto, ne znam ni sama sta. Pa me zanima da li postoji eventualno kakva udruga depresivaca u Splitu u koju bih se eventualno mogla ukljuciti ako bih eventualno nekim cudom to pozeljela. Zna li neko od vas? Ili mozda imate neki drugi prijedlog kako se vratiti u zivot. Nije bas da mi je do socijalizacije, ali ne mogu vise ni ovako. Posao, jedenje i spavanje... ispalit cu!!! Treba mi nesto novo u  zivotu, nesto u cemu cu se pronaci.. a ne znam gdje da to trazim sad.gif
Aj pliz nemojte mi savjetovat psihijatra, ne da mi se opet pocicnjat s tim, prosla sam to i ne da mi se ponovo, definitivno ne.

#2 haubica

haubica

otrokanda

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10,317 posts

Posted 03 February 2009 - 00:43

Nema ni u Zagrebu pa ne vidim da bi vi dolje bili napredniji,ali postoje forumai.Mada brijem da nema nijednoga sa SF-om.

#3 Suzanna

Suzanna

CARICA

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1,468 posts

Posted 03 February 2009 - 19:25

Bas mi je zao. A nista, ako skupim hrabrosti i volje pokusat cu pronaci nekakvu kreativnu radionicu u kojoj bi mogla sudjelovati.. Ako je netko prosao tako nesto, tecaj slikanja ili nesto slicno, voljela bi da mi napise svoja iskustva jer ja nemam blage kako to izgleda