Jump to content

Privatni psihijatar u Beogradu

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 absinthFenix

absinthFenix

Član

• Newcomers
  • Pip
  • 23 posts

Posted 09 March 2009 - 11:49

Zna li neko nekog dobrog privatnog psihijatra u Beogradu? Nemam bas puno para, ali ni ne znam koliko se te cene krecu...Mene leci dr Zagorka Odalovic u domu Zdravlja na Zvazdari, ali vidim je jednom u dve nedelje, i pijem flunisan i lorazepam. Ali mislim da mi je potrebno da sa nekim pricam malo cesce...sve mi je u glavi pobrkano...

#2 Misty

Misty

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 2 posts

Posted 09 March 2009 - 12:46

Ja bih tako?e imala da postavim sli?no pitanje.

Naime, zanima me vaa preporuka za nekog dobrog privatnog psihoterapeuta u Beogradu, nije bitna cena (moe i na pp)?
Radi se o mom suprugu koji je zavisnik od psihoaktivnih supstanci (kokain, speed, trava, alkohol) nekoliko godina unazad.U 2007.godini se odlu?uje za le?enje.Sada je situacija dosta bolja, napreduje.Ne mogu da kaem, bilo je tu i nekoliko recidiva ali mislim da je najvanije da ima volju da se izle?i.Mada prisutna je tu depresija (tako bar on kae), nije zainteresovan skoro ni za ta.
Za privatnog psihoterapeuta pitam jer je on do sada iao samo u dravne institucije i nije ba zadovoljan u smislu da nemaju vremena da mu se posvete.Psihoterapije ne rade, razgovori traju po 5 min, prepiu mu lekove i to je sve.

Molim vas da mi odgovorite, svaka informacija mi je od velike koristi!
Hvala unapred!

#3 vudi alen

vudi alen

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted 09 March 2009 - 18:45

jel ste bili u Drajzerovoj  ? Obrni okreni sve se svodi na li?nu motivaciju, ti moe da dubi na trepavicama ako on nema neki li?ni motiv.
Od nekih ljudi sam ?uo da su najbolji oni u Rusi u Zemunu WWW.V-clinic.eu (Vorobiev) al to kota oko 6000 e. Tretman traje 21 dan...
Uklju?uje i davanje blokatora....
Od svih ljudi s kojima sam se dotakao te teme, svi su govorili o njima.
Pozz

#4 Merso

Merso

CAR

• Senior Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 655 posts

Posted 10 March 2009 - 01:14

Cene seansi kod privatnika su 25e, mozda kod nekih 30. To je neka standardna cena za 45 min.

#5 Majolina

Majolina

Queen of the Wolves

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,968 posts

Posted 10 March 2009 - 01:48

Psihijatar ili psihoterapeut blink.gif
Za psihijatra znam cenu, i to je nekih 2.500 din.

#6 Misty

Misty

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 2 posts

Posted 10 March 2009 - 09:58

jel ste bili u Drajzerovoj ? Obrni okreni sve se svodi na li?nu motivaciju, ti moe da dubi na trepavicama ako on nema neki li?ni motiv.
Od nekih ljudi sam ?uo da su najbolji oni u Rusi u Zemunu WWW.V-clinic.eu (Vorobiev) al to kota oko 6000 e. Tretman traje 21 dan...
Uklju?uje i davanje blokatora....

Ma bili smo u Drajzerovoj nekoliko puta.I opti utisak je blago re?eno katastrofa!Slaem se apsolutno sa tobom da bez li?nog motiva i volje za izle?enjem niko ne moe da mu pomogne.Ali ne mogu da kaem da je on bez motivacije i elje, ho?e, trudi se..Ali njemu treba psihoterapija, razgovori, mora da se suo?i sa realno?u, da nau?i da se nosi sa problemima, izgradi sebe kao li?nost, sigurnu i samouverenu u sebe.A sloi?ete se verovatno sa mnom da to ne moe da se postigne razgovorom sa lekarom od maksimum 6 minuta kao to je slu?aj u Drajzerovoj.
?ula sam za Ruse u Zemunu ali sam shvatila da se oni baziraju samo na skidanje (detoksikaciju), davanje blokatora i to je to.Psihoterapiju i nemaju.A napominjem da moj suprug nije na heroinu i da je trenutno u apstinenciji.Ali u svakom slu?aju hvala, svaka informacija mi je dobro dola, skupljam telefone, zovem, pa ?emo proceniti.

Ju?e sam saznala i za ''Ordinaciju DR Pavun'' koja se bavi bolestima zavisnosti (lekar koji je dugo godina radio u Drajzerovoj i jako je cenjen), radi psihoterapiju.Onako ostavio mi je dobar utisak.Da li je neko ?uo za njega?

Hvala vam svima na javljanju!

#7 Tracer

Tracer

Napredni član

• Members
  • PipPipPipPip
  • 120 posts

Posted 12 March 2009 - 01:53

neki psihi? u zg je od mene traio 200kn, to je malo vie od 25E. ?uo sam da navodno ima i za 100 kn, a da nisu loi. ovi po 200kn zapravo dosta skupi... tak da kod vas isto moda postoji neki jeftiniji, a da nije lo. Bg je velik grad, a kod vas je dosta toga jeftinije, pa moda i psihi?i...

ma preskupi su svuda za tih 45 minuta, ja zato nisam nikad htjeo privatniku...

#8 vudi alen

vudi alen

Još malo pa MASTER

• Members
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted 16 March 2009 - 00:14

Vidi, nemam nameru da reklamiram Vorbiev-a , al to je daleko od detoksikacije. radi se mnogo toga da se popravi li?nost ?oveka, suo?avanje sa samim sobom,yoga... Izmedju ostalog oni ti prave koktele AD........
Al kota da se ise?e. Mada, pre neki dan sam pri?ao sa drugarom koji se "skinuo" s heroina. On je za 2 meseca umrkao  3.500 e