Jump to content

Flusetina

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
No replies to this topic

#1 avram

avram

Baby

• Newcomers
  • Pip
  • 15 posts

Posted 13 May 2009 - 06:54

Antidepresiv kojeg ja koristim.Iskustva pa poslije nekih pet sedmica terapije dobo mi je.Iza nedjelje idem na redovnu kontrolu i šta re?i.Ve? sam pisao u drugoj temi o svome lije?enju.Evo još nešto o samom lijeku:

USETIN® - fluoksetin filmtablete 20 mg - NOVO !!!

Ovom prilikom Vas obavještavamo da smo radi uskla?ivanja marketinških aktivnosti na doma?em i inostranim tržištima izvršili izmjenu postoje?eg zašti?enog naziva našeg antidepresiva Oxetin® filmtablete (fluoksetin), iz asortimana gotovih lijekova sa u?inkom na nervni sistem, u novi zašti?eni naziv Flusetin® (fluoksetin) filmtablete.

FLUSETIN ®
fluoksetin
filmtablete 20 mg
antidepresiv

› Flusetin® (fluoksetin) je specifi?an inhibitor ponovnog preuzimanja serotonina.

› Flusetin® (fluoksetin) je namijenjen za lije?enje svih oblika depresije, bez obzira na stepen bolesti (blaga, umjerena i teška) te za lije?enje opsesivno-kompulzivnih poreme?aja i bulimije nervose.

› U okviru sve tri navedene indikacije preporu?uje se u dozama od 20 mg pa do maksimalno 80 mg dnevno.

› Odobren je od FDA za primjenu u djece iznad sedam godina starosti u lije?enju opsesivno kompulzivnog poreme?aja i depresivnog sindroma.

› U odnosu na paroksetin uzrokuje manje neželjenih efekata i ne uzrokuje zna?ajno pove?anje tjelesne mase.

Pakovanje:
kutija s 10 filmtableta od 20 mg
kutija s 20  filmtableta od 20 mg