Jump to content
Depresija forum
Sign in to follow this  
Angel Heart

Haloperidol (HALDOL, HALOPERIDOL)

Recommended Posts

Počele su mi diskinezije... Trza mi se ruka i lice. Ne pijem ja ovo više.

5 minutes ago, Erik said:

Daj Api, sto im dozvoljavas da te "truju" sa tolikim lekovima, od toga ti je lose, ja da se nisam pobunio primao bih i dalje depo i brdo njihove "droge", jbm. onu Mengelasku, 

to su bre sve savremeni Eugenicari .:oioi:

Šta da radim kad bez njihovih droga mi nema života. Dovoljno što su me navukli na Rivotril

Samleo me je. Ničeg nisam mogao da se setim. Jučerašnji dan izbrisan. Jutros spavao dva sata, međutim ne sećam se ni da sam spavao. Doktoru sam javio pod urgentno, urgentno mi je rekao da NE pijem Haloperidol 10 mg 3 x 1, sa Mendilex 2 mg - 2 + 2 + 0

Haldol 5mg ukupno...2,5mg ujutru i 2,5 mg uvece... ovaj put mi odgovara...mozda ce mi i povecavati ... 

Od danas 2 x 1/2, pošto izbacujem Tegretol, a uvodi mi se Lamictal...
Tegretol ubrzava metaboličke procese i aktivira, indukuje citohrome odgovorne za brzinu izlučivanja XY lekova pa i Haloperidola.
Sad sam popio Haloperidol, neverovatno mnogo mi pomaže.

4 hours ago, Fenix. said:

Danas  nam je divan dan divan dan, Verka presla na haldol, haldol opet... 

Di si mi? 

U k.... sam. Kao i obično. 

6 minutes ago, lupus said:

Pridružujem se.

9 hours ago, lupus said:

isto ... danju spavam od lekova nocu ne mogu ,...imas nek iviber wp da se normalno dopisujemo 

Ukinut mi je juče Haloperidol u potpunosti kao i Mendilex + Propranolol.
Razneo me je od akatizije.

Razbio me je.
Doktor je insistirao na tom leku, kasnije je posustao.
Ponašao sam se nenormalno @lupus može da potvrdi.

Zlo od leka. 

Jako mi je izazivao ludilo. 

Svađao sam se, nisam znao koji je dan, ma ništa.

Neke ljude nisam prepoznavao.

Ma haos, vrana mozak popila.

Terapija mi je bila Haldol depo + Akineton + Clozapine 50mg uvece

Od kad sam poceo da primam inekcije razvilo mi se posle nekog vremena pucketanje jezikom/usnama ( tik )

Primao sam ih oko godinu ipo dana i sad sam se skinuo sa njih ima 15 dana ( poslednji Haldol i Akineton primio 24. Decembra ) i trenutno sam samo na clozapine ali ostali su mi ovi tikovi pucketanja jezikom i dalje... Nisam previse obracao paznju na to ali sad kad sam poceo u teretanu strasno mi je neprijatno jer se jako cuje :(

Ima li kakvih preporuka ili da mozda cekam da vrijeme pokusa da odradi ?

Bože daj, da to prođe.

Haloperidol je " čuven " po izazivanju tardivne diskinezije...

Nadam se da nije to permanentno.

Evo ja sam od danas na 20 mg dnevno, u obliku 2 X 1.

Nadam se da će pomoći...

Edited by Apoptosis

On 2/9/2021 at 7:32 PM, Apoptosis said:

Bože daj, da to prođe.

Haloperidol je " čuven " po izazivanju tardivne diskinezije...

Nadam se da nije to permanentno.

Evo ja sam od danas na 20 mg dnevno, u obliku 2 X 1.

Nadam se da će pomoći...

Eto, meni je več počeo smetati, kao flufenazin ranije (Metoten)

On 2/14/2021 at 9:04 PM, Apoptosis said:

Eto, meni je več počeo smetati, kao flufenazin ranije (Metoten)

Evo od onda kad sam pisao 9.og desava se sve cesce i cesce :(

Ne ostaje mi nista nego da cekam malo duzi period pa ako ne prodje za tipa 2-3 mjeseca onda se bojim da je ovo preslo u permanetno :(

Posrali su se na mene jer iskreno nije mi ni trebao Haloperidol samo je Clozapin bio dovoljan ali morao sam da saradjujem jer sam pokusao samoubistvo i nisam uspio i ovo i + mnoge druge stvari koje sam dozivio od medicinskog osoblja je moja kazna sto sam ostao ziv ...

Nemam nikakvu psihozu iako mi je dijagnoza F29 jedini moj problem je nesanica jer nema sanse da mogu da zaspem uvece ako ne popijem AP.

Bivsa psihijatrica me "osakatila" nije mi uopste Haldol trebao sasvim je dovoljan clozapine uvece bio ... 

I dalje imam tikove (pucketanje jezikom/usnama) i mislim da je to to..Preslo u permanentno.. Kraj.

Razlog vise da sebe jednog dana izbrisem iz postojanja ...

2 hours ago, Massive Dynamic said:

Bivsa psihijatrica me "osakatila" nije mi uopste Haldol trebao sasvim je dovoljan clozapine uvece bio ... 

I dalje imam tikove (pucketanje jezikom/usnama) i mislim da je to to..Preslo u permanentno.. Kraj.

Razlog vise da sebe jednog dana izbrisem iz postojanja ...

Nemoj tako,nikad nije kraj.Jednostavno nemoj piti Haldol,ali na način da se to dogovoriš sa svojom doktoricom opće prakse,a psihijatrici nemoj reći.Ako se simptomi povuku,onda reci psihijatrici da ne piješ haldol,da si se savjetovao sa svojom doktoricom i da ti je dobro.Ja sam puno toga se na taj način dogovorio sa svojom doktoricom,i ako je bilo tako dobro,onda sam rekao psihijatrici i nije bilo problema.Ovako na svoju ruku da nešto radiš ti ne bi preporučio.

22 hours ago, joed said:

Nemoj tako,nikad nije kraj.Jednostavno nemoj piti Haldol,ali na način da se to dogovoriš sa svojom doktoricom opće prakse,a psihijatrici nemoj reći.Ako se simptomi povuku,onda reci psihijatrici da ne piješ haldol,da si se savjetovao sa svojom doktoricom i da ti je dobro.Ja sam puno toga se na taj način dogovorio sa svojom doktoricom,i ako je bilo tako dobro,onda sam rekao psihijatrici i nije bilo problema.Ovako na svoju ruku da nešto radiš ti ne bi preporučio.

Batalio sam ja da primam haldol prije vise od 5 mjeseci.

Nista mi nije ni trebao no ae sad totalni visak...

To je to od mene sa ovim forumom zavrsavam. Pozdrav 

Nažalost zbog današnjeg ispada paranoje, dr mi je rekao  da se vratim na 10 mg uveče i Mendilexa po potrebi da ga sam doziram...